Hangi Protez? - mentor, arion, nagor , natrelle, PIP

Sizin tercihiniz ke yonde oldu peki?Bana dr ayni sizin bahsettiginiz gibi dedi mentor un yeni jenerasyonu yani yuzde yuz dolu olani henuz gelmemis eski jenerasyon var nagor yeni jenerasyon yenisi varken niye eski takalim diyor elime verip inceledim mentor numunesi dalgalanma yapmis mesela nagor cok guzel duruyordu herkez takmis bi mentora anlamadim
Benim tercihim motiva ergonomix. O da tam dolumlu ve kılıfının çok sağlam olduğunu söyledi doktorum. Ayrıca ayaktayken damla yatarken yuvarlak şekle girebilen yumuşak bi protez.

Ben ne yapsam karar veremedim ya peki Fda onayi varmiymis
Fda onayı alınmış ama henüz yayımlanmamış. Onu bi sıraya alarak yayımlıyorlarmış ve yakın zamanda olacakmış. Ama doktoruma özellikle son gidişimde fda onayının kafamı karıştırdığını söyledim ve kendisi allerganın da fda onaylı olup şuanda toplatıldığını, fdanın satın alınabilen bi kurum olduğunu ve pek bi hükmünün kalmadığını, kendisinin motiva markasına çok güvendiğini çok sağlam olduğunu ve hiçbir sorun yaşamadığını belirtti. Karşımda da protezi çekiştirdi güçlüce , hiçbirşey olmadı. Ayrıca motivanın yüzeyi “nanotexture” yani ne dümdüz ne pürüzlü yüzey. İkisinin arasında kadife gibi bi dokusu var. Bu dokunun da vücuda en uygun olan , vücudun yabancı bi cisim olarak algılamadığı en uygun yüzey olduğunu belirtti. Ve estetiğin merkezi korede de en çok kullanılan protezlerden biri şuan.

Motiva taktırdım ben 4 gün önce. Gittiğim 2 klinik de mentor mu motiva mı dediğimde round shape için motivanin daha doğal olduğunu söyledi. Bi arkadasim yaptırdı 1 sene oldu motiva kullanıldı harika duruyor aşırı doğal ellediğinizde belli bile değil
Canim bende yaptırmak istiyorum doktor tavsiye eder misin

Motiva taktırdım ben 4 gün önce. Gittiğim 2 klinik de mentor mu motiva mı dediğimde round shape için motivanin daha doğal olduğunu söyledi. Bi arkadasim yaptırdı 1 sene oldu motiva kullanıldı harika duruyor aşırı doğal ellediğinizde belli bile değil
Nereye yaptirdiniz

Evet haklısınız birçok doktorla görüşüp iyice bilgi edinmek lazım. Peki sizin de memeniz hem birbirinden oldukça ayrık hem de uçları dışa bakıyor muydu ve bu durum estetikten sonra düzeldi mi? Bunu bana öneren doktorum aslında baya da indirim yaptı fazla bir fiyatta da almıyor üstelik verdiği fiyata yağ enjeksiyonu da dahil 13.500 gibi bir rakam. Ama ben başından beri yuvarlak istiyorum bu görüştüğüm doktor da memeyi yakınlaştırmak için yuvarlak protezin ortaya doğru konulmasının meme uçlarını daha dışarı iteceğini söyledi onun dışında diğer doktorlar yuvarlak uygun gördü ama yine sonuçta birbirinden ayrı olacağını şeklinin düzenlemeyeceğini sadece memenin büyüyeceğini söylediler. Sizin de benzer durumsa eğer özelden fotoğraflarınızı paykaşabilir misiniz
Hangi doktora gittiniz

Bende nagor taktirdim 390 cc bugun 3.gunu nagorda mentora gore daha hafif ve yumusak bir protez yuzde yuz doluluk orani olmasina ragmen bence motiva ve nagor mu derseniz ikiside guzel doktorum ikisinide kullaniyordu ama nagor onerdi yumusaklik konusunda

Bende nagor taktirdim 390 cc bugun 3.gunu nagorda mentora gore daha hafif ve yumusak bir protez yuzde yuz doluluk orani olmasina ragmen bence motiva ve nagor mu derseniz ikiside guzel doktorum ikisinide kullaniyordu ama nagor onerdi yumusaklik konusunda
Bendede nagor 390 cc var. Nasılsıniz? Süreç nasıl. Gidiyor?

Ayrik memeye damla protez oneren bi doktora cok guvenmemelisiniz bence :KK43: benimkiler hem dumduz hem asiri ayrik hem de uclari disa bakiyodu bildiginiz tahta gibiydim. Yuvarlak protezle hem o bosluk yuzde seksen kapandi hem de cok guzel sekil aldilar. Tabi 1 ayi aliyor sekil almasi bunu belirtmem gerek ilk yaptirdigim halimle suanki halim arasinda ciddi fark var suan cok cok daha guzeller. Birtek o doktor damla dediyse siz kesinlikle yuvarlak tercih edin bence. Yaptirmanizin bi anlami olsun damla silikon gercekten zamanla kotu bi goruntu aliyo. Gelin ben size fotograflsrimi atayim
merhaba, benim de durumum sizin anlattığınız gibi. görüştüğüm doktor yuvarlak mentor önerdi, birkaç hafta içinde ameliyat olmayı düşünüyorum. sertlik durumu şu an nasıl, kaç cc takıldı ve görünümünü merak ediyorum benimle de fotoğraf paylaşırsanız sevinirim :)

surec zor gecti bugun 5.gunum bugun daha iyim diyebilirim ama hala d3steksiz kalkamiyorum baskilar var rahat nefes alamiyorum gogusler sis sekilsiz falan siz?
Ben bir haftadan sonra çok çok iyi olmuştum 2 haftaya hiçbirşey kalmamıştı sabredin az kalmis. Şuan 2 ay oldu göğüsler baya aşağı doğru indi sisleri indi ben çok beğeniyorum görsel olarak

Benim de görüştüğüm doktorlar Mentor önermişti, Şubat sonunda ameliyat olmak istiyorum, doktora falan neredeyse karar vermiştim. Ama en son görüştüğüm doktor nagor dedi kafam karıştı. Beni en çok endişelendiren şey ameliyat sonrası asimetrik görüntü, yarın Nazım durak ile görüşeceğim, bu doktora ameliyat olan var mı önerir misiniz?

Buraya az önce bir kullanıcı yorum yazmıştı ve bende kendisine karşılık vermiştim ama yorumu ışık hızıyla silindi nedense.. Hatta ekran resmi almıştım sanki silineceğini biliyormuş gibi. Neden silindi acaba bu yorum? Abes birşey göremedim ben yazdıklarında? Hatta kullanıcı komple silinmiş sanırım. Burayı takip eden doktorları mı rahatsız etti ki bu konu?

A Aslierken34 sanırım komple silinmişsin bu mesajdan sonra kullanıcı ismi olarak aradığımda da çıkmıyorsun. Farklı bir isimle buraya kaydolursan bana mesaj at lütfen.

Herkese merhaba, bende 20 Ocak 2021 de karın germe + meme dikleştirme ve büyütme ameliyatı oldum, 295 cc mentor marka protez takıldı, meme dokun çok güzel dedi ama iki çocuk emzirince haliyle formunu yitirmişti yine de açıkçası doktoruma güveniyordum ve hiç karışmadım size bırakıyorum her şeyi dedim. Doktorum Ankara da kendisini eşim de ben de çok sevdik, iyi ki onu seçmişim. Sonuca gelince de şu an pehlivan gibiyim omuzlar memeler davul gibi şiş ama sonucun çok güzel olacağını düşünüyorum ödemler geçtiğinde 😅 Doktorum Ömer Ekin bu ara da. Uzun yıllardır forum da yazmamıştım çok eski
Üyelerdenim şimdi ortak bir meselemiz olunca yazmak istedim belki yardımım dokunur birilerine. Diyeceğim şu ki doktorunuzu iyi seçin ve gerisini ona bırakın, ayrıca ertelemeyin 😁

Ben de olmak istiyorum oldukça araştırdım. Doktorlar genelde mentor kullanıyor çünkü mentor uzun zamandır kullanılan, hakkında sonuçlara ulaşılmış bir protez. diğer markalar daha yeni olduklarından haklarında fazla bilgi yok. o nedenle mentor tercih edeceğim sanırım

Merhaba hanımlar. Ben 23 Ocak’ta ameliyat oldum. Doktorum marka olarak Motiva’yı tavsiye etti. Daha çok yeni ama gayet memnunum. Bir de ömür boyu garanti veriyor firma.

Merhaba hanımlar. Ben 23 Ocak’ta ameliyat oldum. Doktorum marka olarak Motiva’yı tavsiye etti. Daha çok yeni ama gayet memnunum. Bir de ömür boyu garanti veriyor firma.
Merhaba geçmiş olsun ben de 15 ocakta ameliyat oldum motiva ergonomix. Sizdeki motiva round mu ergonomix mi? Kaç cc şuan nasılsınız boyuttan memnun musunuz?

Motiva round olduğunu ben de şimdi öğrendim. 400 cc ve 475 cc kullandı doktor. Epey rahatladım. Ama hala şişliklerim var tabi. Boyutları çok iyi oldu bence. Daha önce yaptırmadığıma pişmanım. Siz nasılsınız?

Motiva round olduğunu ben de şimdi öğrendim. 400 cc ve 475 cc kullandı doktor. Epey rahatladım. Ama hala şişliklerim var tabi. Boyutları çok iyi oldu bence. Daha önce yaptırmadığıma pişmanım. Siz nasılsınız?

15 ocaktaydı benim de. 315 cc motiva. Boyuttan memnun değilim ben onun dışında bi problemim yok..

X