Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

Arkadaşlar bu bölümden gerçek manada istifade etmek istiyorsak şampuan önerisi yaparken saç tipimizi ve işlem görüp görmediğini de belirtmemiz çok önemli. Ayrıca kullandığımız şampuanın hangi saçlar için üretildiğini de belirtmemiz lazım. Sayfalar dolusu paylaşım var ama çok azı bilgi mahiyetinde malesef.

Ben ince telli yağlı ve röfleli saça sahibim en son dove'un yağlı saçlar için üretilmiş şampuanını kullandım ve hiç memnun kalmadım.Saçlarım çok ama çok çıtır oldu. Kremsiz mümkün değil banyodan çıkmam.Şuan bitkisel bir ürün almak istiyorum ama hangisi saçıma uyar bilmiyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Sevgiler

Son düzenleme:
saçlarım kızıl boyalı ve ince telli.
en memnun kaldığım şampuanlar gliss oil nutritive ve elseve arı sütlü.
tavsiye ederim. çok az saç kremi bile yeterli oluyor :)))

Ben elidor kullanıyordum memnundum ama bir kerede dove deniyeyim dedim gerçekten dove yıpranmış saçları bile tedavi ediyor

selam kızlar. saçlarım çok ince telli çabuk kırılabiliyor hangi markayı ve çeşidini önerebilirsiniz? cebaplarınızı bekliyorum. =)

Evet en iyisi doğal sabunlar ben yeşil sabun kullanıyorum en sonda da çok az bioblas şampuan.yağ bakımlarıda yapıyorum yaklaşık 1 senedir ve 2 gün önce kuaföre gittim fön için kız şaşırdı resmen bana sordu ne yapıyosun nasıl maskeler kullanıyosun dedi saçların sıklaşmış dedi ve de ben fön çekilme esnasında gördüm yandan tutarken sıra sıra saçlar ortada uzamış bi sürü çok sevindim vallahi...

kızlar nette bi şampuanın reklamı yapılıyo, hc herbal care,kuaförlerde satılıyo galiba, onu denemeyi düşünüyorum, normalden iki kat hızlı saç uzatıyomuş kaliteli bi şampuana benziyor ama biraz pahalı sanırım

selam kızlar. saçlarım çok ince telli çabuk kırılabiliyor hangi markayı ve çeşidini önerebilirsiniz? cebaplarınızı bekliyorum. =)

canım ben schauma kullanıyorum benimde saçlarım ince telli ve boyalı bu şampuan bana iyi geliyor çokta hesaplı bu arada shea yagı ve hindistan cevizi özü içeriyora.s.

loreal arı sütlü ve gliss oil nutritive :)))
boyalı ve ince telli saçlarım ve çok memnunum ikisinden de .a.s.

ya saçlarım bu aralar aşırı dökülüo acaba şampuandanmı düzleştiricidenmi düzleştiriciyi hergün kullanıorum napıcammmmm

çam telebentin kullan herkes onu öneriyo..bu arada bence çok fazla düzleştirici kullanma yada biraz ara ver saçların bi kendine gelsin cnm

panten kullanıyorum fakat saç kremi kullanılmadığı zaman pek iyi olmuyor:)üstelik hiç kepek yapmıyor:)

ben kullanıyorum.tabii yeni çıktı bu şampuan ama ben çok beğendim.kreme gerek kalmıyor.üzerinde 4.aydan itbaren saç dökülmesine etki eder yazıyor.ancak dökülme bir ayın sonunda azaldı.denemeye değer.

kizlar acil yardim,güzelim saclarim matlasti,kirildi,inceldi...
loreal serisini kullandim olmadi,nivea diamond serisini kullandim olmadi,gliss serisini kullandim olmadi..
ne yapicam ben yaa???
dove bakim serisini ve garnier bakim serisini öneren var mi??
yada size hangileri iyi geldi???

johsons baby kullanıyorum memnunum ama zamanla saç rengini açtığını söylüyorlar doğru mu?

X