Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

slm kızlar bende bugün elseve arı sütü bulunan şampuanını,gece serumunu ve gündüz kullanılan kremınıaldım.beklentım yüksek bakalım ne olacak memnunkalırsam saç kremını ve maskesini de alacağım.bakalım inş memnun kalırım.kullanan var mı başka merak ettım

sonuç itibariyle her şampuan herkese iyi gelmiyor
çünkü vücud yapılarımız farklı
bulunduğumuz şehrin havası ve suyu farklı

ben bu zamana kadar denenmedik şampuan bırakmadım heralde, hiç birine bu çok iyi geldi diyemedim, hepsinde bi arıza çıktı

biri döktü
biri kepeklendirdi
bir diğeri kuruttu

benim zaten gayet ince telli ve kuru çok çabuk çatallaşan saç yapım var. ne denediysem faydasız, şu an clear ice cool mu ne onu kullanıyorum

Hep pantane kullandım hiç değiştirmedim ama kuaförüm pantanenin saçları döktüğünü söyledi ayrıca fön çekerken çok zorlaştırıyor dedi...
saçlarım normaldede çok dökülür ama ondanmı bilemiycem
saçlarım dalgalı gür ve kabarık şimdi elidoru deniycez bakalım...
benim gibi saça sahip olanlar hangi şampuandan kullandıklarını yazarsa sevinirim...

ben bioblası 2 aydır kullanıyorum ama hala sonuç alamadım. ne saçlarımın yapısı düzeldi ne de dökülmesi azaldı.
kullanıpta iyi sonuç alan var mı???

ben dermokil normal saçlar için şampuana yeni başladım
bu şampuanla ilgili olumlu olumsuz bi fikri olan var mı acaba:kahve::uhm:

ben sürekli şampuan değiştiriyorum en son kullanmış olduğum panten çok döküyor saçlarımı saçlarım gür ve kalın telli aslında gayet sağlıklıdır ama çabuk kırılıyor saç uçlarım dove veya elidor düz saçlar için olan şampuanı beğeniyorum ikisinden birini alıcam bu sefer. elidor düz saçlar için olan şampuanın kokusunuda çok beğeniyorum

slm kızlar çok kısa bir zaman oldu ama elseve arısütü şampuanından çok memnunkaldı daha yıkarken saçlarım yumuşacık oluyor.gece serumu ve gündüz kremını almıştımya onlarıda kullanıyorum yanında ve çok memnunum.saçlarım yumuşacık ve kolay şekıl alıyor.sanırım en kısa zamanda saç kremını ve saç maskesini alacağım.evde saç kremım olduğu için onun bitmesini beklıyorum.başka kullanan var mı arkadaşlarım......:eek:

slm kızlar çok kısa bir zaman oldu ama elseve arısütü şampuanından çok memnunkaldı daha yıkarken saçlarım yumuşacık oluyor.gece serumu ve gündüz kremını almıştımya onlarıda kullanıyorum yanında ve çok memnunum.saçlarım yumuşacık ve kolay şekıl alıyor.sanırım en kısa zamanda saç kremını ve saç maskesini alacağım.evde saç kremım olduğu için onun bitmesini beklıyorum.başka kullanan var mı arkadaşlarım......:eek:

var arkadaşım,çok da memnunum :))))

benim kullanmadığım şampuan kalmamıştır herhalde...saç rengimi açtırma işleminde saçlarım yandı..şimdi bitkisel şampuanlara döndüm onları deniyorum bakalım bunlar nasıl sonuç verecek...

Ben Tresan kullanıyorum. Kullanmaya başladığımdan beri saçlarım daha dolgun ve canlı geliyor bana. Parlaklığıda çok arttı.

Marketlerde çok rastladım, ancak kullanmaya cesaret edemedim,benim saçlarım çok kuru acaba Tresanın saç kremi de varmı?:CüvCüv:

KERASTASE - Bain De Force......yıpranmış boyalı ve röfleli saçlar için en uygun şampuan kullanıyorum memnunum ama siz yıpranmadan önce önleminizi alın......

Kızlar Gliss Sıvı İpek Teknolojisi vs. şampuanını kullanan oldu mu? Dün aldım ama daha kullanmadım, acaba başka bir şey mi alsaydım diye düşünüyorum aldığımdan beri :) Bir de Gliss'in onarıcı saç kremini (beyaz kutu) kullanan var mı? Yanlız sanırım bi çok çeşidi var, benim aldığım banyo sırasında 1-2 dakika bekletilip, sonra durulanandan.. Üzerinde de %95 daha az kırılır saçlar fln yazıyo.. Umarım bi işe yarar. saçlarım baya uzun, uçları, hatta boyları da kırık kırık, ama kestirmek istemiyorum. Bu ürünleri kullanan varsa ne düşündüğünüzü yazabilir misiniz? :*

arkadaşlar saçları yumuşacık yapan bir şampuan arıyorum.plecenta kullanıyorum ama çok sertleştiriyor saçımı.şimdi şampuanımı değiştiricem ve ne alacağıma karar veremedim.saçları yumuşak yapan bir şampuan önerirmisiniz bana lütfen

ben sabah marketten elsev arı sutu sampuanını aldım sımdıde yıkadım cok hoş kokusu ya bayıldım süt mü desem balmı desem oyle bı koku var saclarım ellerımın arasından kayıyor sımdılık cok guzel

ben sabah marketten elsev arı sutu sampuanını aldım sımdıde yıkadım cok hoş kokusu ya bayıldım süt mü desem balmı desem oyle bı koku var saclarım ellerımın arasından kayıyor sımdılık cok guzel

canım bu şampuan normal saçlar mı yoksa kuru saçlar için mifisfisfis
bende kullanmak istiyorum ama kuru saçlar içinse saçımı yağlandırmasından korkuyorum:uhm:

X