Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

bu kuru ve kurumaya meyıllı saclar ıcın ama bence bunun ıcındekı arı sutu sacı cok beslıyor baska sampuanda oldugunu sanmıyorum arı sutunun kremınıde alıcam yakında

Denemediğim şampuan kalmadı hepsini denedim saçlarım hem çok yağlanıyo
hem ince telli ve zayıf ve çok işlem gördü....
öncelikle demir eksiklği için verilen haplarımı kullanmaya başladım..
Bioxcin aldım kullanıyorum yağlı saçlar için olanını tek kelimeyle harikaa kızlar elime gelen saç tellerim artık gelmiyoo kopmuyo 8 ay sonucunda etkisini görecekmişim tabi ben sürekli kullanmayı düşünüyorum...yalnız yıandıktan sonra aşırı kuru oluyo
sabah kalkınca yağlı tabiki...
Birde bakım yağı aldım aktardan 12 yağın birleşimden oluşuyo süper yaptı saçlarımı hihoyyyt ısırgan da kullanmaya başlıycam çayınıda içicem çinko hapıda almayı düşünüyorum iinşallah sonuçlar beklediğim gibi olur...:eek:

Son düzenleme:
ben şu an biocarin şampuan ve bakım kürünü kullanıyorum sonuç gerçekten şaşırtıcı:teytey:saçlarım dökülmüyor ve daha hacimliihihoyyyt:eek:

head&shoulders kepek şampuanı güya ama hiçbir işe yaramıyo.ilk yıkadığında iyi gibi geliyo yine eski kaşıntılı kepekli haline dönüyor maalesef.

benm saçlarım hemencecik ağırlaşıyor yağlı bi yapısı var..ne önerirsiniz

arkadaşlar elseve arı sütlü şampuanı almak istiyorum.saçları yumuşak yapıyormu?ben yumuşka yapsın saçımı istiyorum.kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar dün elseve arısütlüden aldım.yalnız kafama bişey takıldı size sorayım dedim.aldığım şampuan 2 si birarada.ben genelde ayrı ayrı kullanıyordum.şampuan ayrı saç kremi ayrı.satıcıya ayrı olanı yokmu dedim.yok dedi.bunlar hep ikisi bir arada dedi.aldım ama acaba ayrı ayrısı varmıydı yoksa kız doğrumu söyledi?

arkadaşlar dün elseve arısütlüden aldım.yalnız kafama bişey takıldı size sorayım dedim.aldığım şampuan 2 si birarada.ben genelde ayrı ayrı kullanıyordum.şampuan ayrı saç kremi ayrı.satıcıya ayrı olanı yokmu dedim.yok dedi.bunlar hep ikisi bir arada dedi.aldım ama acaba ayrı ayrısı varmıydı yoksa kız doğrumu söyledi?

yok canım tek tip ikisi birarada

canım,
kremsizi de var.
ben kremsiz olanı kullanıyorum.marketlerde var kremsiz olanı.

Canım uzun bir süredir Organicum kullanıyorum, bir deneyin derim, özellikle doğum sonrası dökülmeleri tam kesiyor

Kızlar organicum u bende çok merak ettim..
Acaba sadece dökülmeye iyi gelen bi şampuan mı? :uhm:
Şampuanımı değiştirmek istiyorum çünkü, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

bende elidor koparak dökülmelere karşı olanı kullanıyordum değiştirmeyi düşünüyorum elseve yada dove hangisini önerirsiniz birde benim saçlarım ince telli hem yumuşacık hemde hacimli görünsün istiyorum hangi şampuanı kullanmalıyım sizce ?? saç kremide saçları döker diye duymuştum doğrumu acaba?? kremsiz yapamıyorum çünkü saçlarmda dökülüyo çam terebentin yağı kullanıyorM azaldı gerçi şimdi ne yapmalıyım??

organicum gerçekten etkilimi gerçi benim demir eksikliğinden dökülüyor ama bu şampuanla ilgili yorumlar çok güzel gerçek anlamda dökülmesi kesilen var mı ama benim gibi içten tedavisi olanlara.

ben de gaçan bayramdan beri down under kullanıyorum. benimki boyalı saçlara özel renk terapisi. böğürtlen özlü ve ben ayrıca içine çam terabentin de katıyorum. kullandığımdan bu yana saçlarımda olumlu bir değişme var. resmini bulursam ekleyeyim.
bu arada ben yeni üye oldum herkese merhabalar:))

31658_kucuk.jpg

işte benimki bunun mavisi.

X