Hanım Köylü Star Tv

ilkgün ve ferit aynı evde doğmuş acaba bebeklerimi karıştırdı o nine ferit düzgünün oğlu ilkgün de fikrinin kızı olabilir mi.

en son oynayan bölüm de güzeldi reytingleri gayet iyi.

Kışa kadar reytingleri iyi gider gibi geliyo banada

Bu bölüm Düzgün bey hep oğlum olsun isterdim dedi. Artık iyice eminim. Ferit düzgünün oğlu, ama niye düzgün Ferite karşı bukadar sert, içgüdüsel babalık sertligimi acaba

Bu bölüm Düzgün bey hep oğlum olsun isterdim dedi. Artık iyice eminim. Ferit düzgünün oğlu, ama niye düzgün Ferite karşı bukadar sert, içgüdüsel babalık sertligimi acaba
şımarık olarak görüyor olabilir ama bebekler nasıl karıştı ki.

şımarık olarak görüyor olabilir ama bebekler nasıl karıştı ki.
Zaten ayni gün, ayni evde farkli katlarda dünyaya gelmişler. Düzgünün esi 1991 senesinde vefaat etmiş. Belki anne ölünce bebekleri Ebe değiştirdi ve bunun vebali için sabır taşına ağlıyor.
Aa bak şimdi yazarken aklima geldi, ozaman diğer kızlar farklı anneden mi dünyaya geldi. Geçen bölüm Düzgün iki kere evlendigini söylemişti ama orayı iyi dinleyememistim

Zaten ayni gün, ayni evde farkli katlarda dünyaya gelmişler. Düzgünün esi 1991 senesinde vefaat etmiş. Belki anne ölünce bebekleri Ebe değiştirdi ve bunun vebali için sabır taşına ağlıyor.
Aa bak şimdi yazarken aklima geldi, ozaman diğer kızlar farklı anneden mi dünyaya geldi. Geçen bölüm Düzgün iki kere evlendigini söylemişti ama orayı iyi dinleyememistim
evet diger kızlar farklı anneden ilkgünün annesi ölünce düzgün ilkgünün teyzesi ile evlenmiş yani evlendirilmiş.
3 kız ile hem kardeşler hem teyze kızı gibi .İlkgünün küçük kardeşi ile cüneyt sevgili olur bence.

ismaillerin babası fikrimi çıkacak acaba.

Aaa bitiyormuş.
Çok şaşırdım. Yapımcı şirket ekonomik nedenlerle bitiriyormuş.

X