...Hanımlar acil durum...

K

kLeoPatRamM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kLeoPatRamM
ya konuyu yanlıs yere mı actım bılmıorum ama bnımde bır derdım war:1no2: şimdi pazar gunu bı tanıdıgımızın dugunu war we ben ne gıyecegıme karar weremedım eşim her zamanki gibi takım giyicek ona kolay tabi ben delı olucam bısey bulamadım we dugunde esımle benı kıskanan bırılerı war(bayan) çatlatmak ıstıorum :eek: anlatabıldım ınsallah okuyupta geçmeyın bıseyler yazın bklıorummmmm

Tarzina göre giyin derim, birilerini catlatmak icin sana uymayan birseyler giyip komik durumada düsebilirsin...:nazar:

Böyle seyleri dert etme canim, bence cok gereksiz:kahve:

Arkadaşım sizi tanımadan yorum yapmak çok zor..
Kimine beyaz yakışır kimine kırmızı..
Siz de hangi rengi kendinize yakıştrıyorsanız,o renkte güzel bir elbise giyin..kaydirigubbakcemile2
Hee belki de elbise sevmiyorsunuzdur,o zaman şık bir pantolon gömlek giyin..
Kolay gelsin..yerimseniben

madem işin içinde kıskanç lar varr
o zaman size en çok yakışacak biraz da satafatlı bir elbise giyin ama yasınıza tarzınıza uygun olan ..

peki ya saç makyaj? bu arada sacım gogus ızasında katlı kesım gözler yeşil dudaklar dolgun ama fasla deıl öle yanı önerılerınız...?

hemen soylımmm beyaz bir gömlek giy soyle yukardan kemerlı sonra bırde altına siyah sık bır eterk al
altına ayakkabın çantan çatlasınlar

yakın bir akraba yada arkadassa sacını basını makyajını da kuaföre yaptır derim..
senin tercihin cnm

bence giymeyi düşündüğün şeyleri giy resim koy ona göre yorum yapalım

saçına bence katlıysa düz fön çektir canım
makyajda gözlrin yeşilmiş zaten çok abartma bence
hafif bi rimel göz kalemi
dudak parlatıcısı
allık yeterli olur heralde

Ne giyersen giy kendine güvenerek giy...
Yakıştırmak çok önemli ve bence sade ol ...ben modayı takip etmem mesela ama bir tarzım vardır ve insanlar begenirler...dediğim gibi ucuz bir giysiyi hanımefendilikle zerafetle özgüvenle birleştir bence...çatlatacağın kişiye gelince amaaaan dünya kaç günlük canım ya sen mutluysan eşinle boşverrrr çatlar mı çatlamaz mı napacaksın böyle şeyleri sen o gece doğal ol iyi eğlnceler..

X