Hanımlar çok utandıgınız anları anlatıverin bakalım :)

Prensess12

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2017
273
195
Merhaba kızlar tüh rezillik dediğiniz büyük küçük anılarınızı anlatın da gülelim :skandal:ben başlıyorum bir keresinde kardesim beyzbol oynamaya gelmişti abla ne olur izlemeye gel dedi gittim. Seyirci yerine geçmek için nereden gideceğimi sordum güvenlikçiye o da ilerideki kapıdan dedi ben gittim izledim maçı falan neyse bitti aynı yerden çıkıyorum . Kapı kilitli ben şok çalıyorum kimse duymuyor. Soyunma odasına yakındı Allah tan öğrenciler biri kapıyı çalıyor dedi .güvenlikçi açtı kapıyı neyse bağırdım adama neden kapıyı kitliyorsunuz diye adam demez mi ben o kapıyı demedim diğer kapıydı burayı kullanmıyoruz fazla diye Allahım nasıl utandım. Kardeşimin arkadaşları öğretmenleri orada. ..diğer günde maç vardı ne yaptım gitmedim. ..en çok korktuğum şey kaybolmaktır :mad:

evime misafir gelen ve çayı çok seven dayıma şimdi geliyor tavşan kanı çayın dedikten sonra mutfaga gidip kaynayan suyun üstündeki demliğin boş oldugunu görünce
meğer demlememişim kaynar su kandırdı beni :)

evime misafir gelen ve çayı çok seven dayıma şimdi geliyor tavşan kanı çayın dedikten sonra mutfaga gidip kaynayan suyun üstündeki demliğin boş oldugunu görünce
meğer demlememişim kaynar su kandırdı beni :)
:KK48:ay ne kötü durum ya benimde başıma geldi bi keresinde :olamaz:

En son hastanede erkekler tuvaletine girmişim stresten bi amca girdi beni görünce cıktı. Bende içimden adama bak bayanlar tuvaletine girdi diye düşünürken tekrar kapıyı açıp kızım sen erkekler tuvaletine girmişsin deyince şok oldum :olamaz: kapıdan çıktım insanlar bana bakıyor çok utanmıştım :))

En son hastanede erkekler tuvaletine girmişim stresten bi amca girdi beni görünce cıktı. Bende içimden adama bak bayanlar tuvaletine girdi diye düşünürken tekrar kapıyı açıp kızım sen erkekler tuvaletine girmişsin deyince şok oldum :olamaz: kapıdan çıktım insanlar bana bakıyor çok utanmıştım :))
Ahaha berbat durum ben olsam ağlayarak kaçardım :KK56:

Kızımı okula yazdırmaya giderken,abim okul müdürünü tanıdığı için,beraber gidelim,hazırlan dedi.
Hazırlandım. Çıktım. Tam kapımın önünde abimin arabasının aynı rengi ve aynı modeli bir araba.Kapıyı zorladım...
Abla,yanlışş! diye bir ses duydum.Karaman Belediye Başkanı yeni yapılan yolu teftiş ederken,park halindeki özel şoförlü aracına binmeye çalışan bir kadın düşünün. :duduk:

Kızımı okula yazdırmaya giderken,abim okul müdürünü tanıdığı için,beraber gidelim,hazırlan dedi.
Hazırlandım. Çıktım. Tam kapımın önünde abimin arabasının aynı rengi ve aynı modeli bir araba.Kapıyı zorladım...
Abla,yanlışş! diye bir ses duydum.Karaman Belediye Başkanı yeni yapılan yolu teftiş ederken,park halindeki özel şoförlü aracına binmeye çalışan bir kadın düşünün. :duduk:

:KK70:

Arkama bakmadan eşimin yanına gittim. Ona da anlattım. Kör müsün tabelayı görmüyor musun dedi. :)
Bi kere de benim yanımda uzaktan akraba vardı hastanedeyiz erkekler tuvaletine girdi çıktığında bile farkında değildi samimi olmadığımız için yanlış anlar diye söylememiştim :KK45:

Çok güldüm hep başıma gelen şey bu

X