Hanımlar çok utandıgınız anları anlatıverin bakalım :)

Bi tane de ben anlatayım. Bi gün bi tane at gördüm otlanıyordu. Baktım ki atın şeyi çıkmış böyle kocaman :-) ben de fotoğrafını çekip yeğenime gönderdim bak atın orta bacağı diye :rolleyes: o da atın bi hastalığı olduğunu sanmış ve abime göstermiş . "Baba bak Nisan göndermiş yaa yazık at mutasyona uğramış galiba 3 bacağı varmış"
Abim tabi durumu farketmiş. Yeğenim bana abime gösterdiğini söylediğinde uzun süre abime görünmemiştim utançtan :oops::KK48:

En utandıgım an . Arkadasımla sohbet ederken laf arasında adamın basına ne gelirse ya taraktan ya meraktan derdi. Ben bunu ilk ondan duymustum. Cokta mantıklı. Taraktan bit vs gelebilir fazla merak zatan sıkıntılı. Neyse bir gun misafir geldi ailecek. Hep birlikte oturuyoruz bay bayan lı. Konu nerden nasıl bir yere geldîyse ben bu sozu kullandım adamın basına ne gelirse meraktan taraktan. Bir an odada cık cıkmıyor esim tuhaf tuhaf bakıyor her kez sus pus ben hala ne oldu acaba diye bakınıyorum saf saf.:)))) bayan arkadas kulagıma egilip o soz oyle diil boyle dediginde o yer yarılsaydı da içine girseydim. Ömrüm boyunca bunu unutamam
Bütün sayfaları okuyorum da buna çok güldüm yaa çok fenaa :KK70:

X