Gebeliğe Hazırlık Hanımlar erken gebelik testine bakar mısınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Amatis37

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2023
85
36
31
Merhaba arkadaşlar, demin comfort marka erken gebelik testi yaptım. Reglime 2 gün var. İki testte 3 dakika içinde bu şekilde çıktı. Bu testin yanılma payı olabilir mi? Kan testine gitmeye korkuyorum. 3 yıldır olmuyor-du..
IMG_20230928_130031.jpg
IMG_20230928_130227.jpg

Canım açıkçası var gibi duruyor ama sen riske atma. Bence yarın ya da iki gün sonra tekrar evde test yap onda da cıkarsa var demektir.

Teşekkür ederim cevabınız için. İnternette yalancı çizgi oluşturuyor yorumları var. Moralim bozuldu şimdiden 🙃🙃

Çizgiler silik fakat gayet belli oluyor . Kan testi verip netleştirin haberlerinizi bekliyorum🙏🏻☺️

Yalancı çizgidir diye çok korkuyorum. 3 yıldır silik bir çizgi bile görmedim. Yarın sabah tekrarlıcam testi, tekrar pozitif olursa kan testi vercem. Sonuçlara göre haber veririm 😊

Ben de yalancı çizgi gördüm geçen ay ama yalancı çizgi hemen çıkmıyor diye biliyorum 1-2 saat sonra oluşmuştu bende

Merhaba arkadaşlar, demin comfort marka erken gebelik testi yaptım. Reglime 2 gün var. İki testte 3 dakika içinde bu şekilde çıktı. Bu testin yanılma payı olabilir mi? Kan testine gitmeye korkuyorum. 3 yıldır olmuyor-du..Eki Görüntüle 3308720 Eki Görüntüle 3308716
Erken Gebelik testlerinde çok fazla pozitif çıkartan var evet ama sizin sanki gün gün artmış gibi duruyor yalancı pozitif olsa aynı siliklikte kalır yada silinir

X