Hanımlar Yardım!! TABLET AĞDA ve Isıtıcısı

samantha

Nirvana
Pro Üye
3 Şubat 2009
9.419
15.577
43
Arkadaşlar bakimliolmak sitesinden titanyum (pembe rekli, pudralı) ağda ve ısıtıcısını aldım. Şimdi öncelikle ısıtıcısı konusunda pek bir problemim yok. Isı ayarlı olmasa da çok cıvıkken çekiyorum biraz koyulaşmasını bekleyip spatula yardımı ile sürüyorum. Bu gün genital bölgede ilk denememi yaptım. Daha önceden 1 yıldır kuaförde aldırıyorum ve hiç jilet kullanmadım bu süre boyunca. Ağdayı sürüyorum fakat elimle çekmede problem yaşıyorum. Acaba diyorum fazla mı uzundu kıllar, böyle tutacağım yer dolaşıyor orayı ayırıyım derken ağda 5 sn içinde kaskatı oluyor. Büyük bir uğraş vererek 2 saatte aldım canımın acısından da öldüm :KK43: Azar azar alıyım dedikçe daha çok zorlandım. Var mıdır taktiği olan? Örneğin; 5 parçada alıyorum önce üstler sonra altlar, altları aşağıdan yukarı vs. gibi.. Alt kısımlar bu kadar acımıyordu kuaförde ama ben biraz sündürdüm zannedersem çekerken hep beceremedim yani. İkinci problem de tablet ağda için yüz ve bikini bölgesi için ideal yazmışlar hep; ama bıyığımı alamadım bir türlü. O tüyler gelmiyor kesinlikle bir tane bile alamadı. Normalde bıyığımı veet in elde ısıtılan ağdasıyla alıyordum o bile pürüzsüz alıyor. Evet tablet ağda kullananlardan ve genital bölgeyi ağdayla alanlardan yardım bekliyorum; çünkü kesinlikle kuaföre gitmek istemiyorum gittiğim hiç bir yer hijyen koşullarına doğru dürüst dikkat etmiyor (titizimdir biraz), dikkat eden yerler de çok pahalı. Kendi işimi kendim hallediyim istiyorum.

canım benim bildiğim aşağısı ağdayla alınmaz böyle yapıyorsanda vazgeç, çünkü ağda o bölgedeki sinirlere zarar veriyormuş.. bence bunu bir düşün ve araştır derim..

ağdasızda olmuyorkı. kıza zamanda ormana döner bukezde :KK43:
cnm ben o kuafor olayına soyle bır cozum buldum komık ama :) paket (tablet ) adayı salca kutusunda erıttım :) orda dondurdum. gdıo gelırkne tasıyrum yanımda onu. komık gelebılır ama hıjyen :KK70: boylece o spaytula kullanılmısmıdır agda temızmısıdr korkum yok. kişiye özel ağdam oldu :) :ecrin_bebek:

canım benim bildiğim aşağısı ağdayla alınmaz böyle yapıyorsanda vazgeç, çünkü ağda o bölgedeki sinirlere zarar veriyormuş.. bence bunu bir düşün ve araştır derim..

aşağısı derken dudakların alt tarafı mı :S peki neyle almamız gerekiyor jiletle çok fena oluyor

ağdasızda olmuyorkı. kıza zamanda ormana döner bukezde :KK43:
cnm ben o kuafor olayına soyle bır cozum buldum komık ama :) paket (tablet ) adayı salca kutusunda erıttım :) orda dondurdum. gdıo gelırkne tasıyrum yanımda onu. komık gelebılır ama hıjyen :KK70: boylece o spaytula kullanılmısmıdır agda temızmısıdr korkum yok. kişiye özel ağdam oldu :) :ecrin_bebek:

bak bu benim de aklıma geldi ama üşendim açıkçası :) onun yerine elimi geliştiriyim kendim hallediyim istiyorum. Mesela çok güzel kaş alırım ama ağda sorun o da olsa tam takır herşeyimi kendim yapıyor olcam kıl tüy üzerine.

Yani ben genital bölgemi o pembe titanyum ısıtıcıda eriyen tablet ağdayla almaya çalıştım. Yazımda biraz anlam karmaşası olmuş.

kızlar ben ankarada yaşıyorum bu tablet ağdayı nerden alabilirim yardımcı olur musunuz

X