Haram mı değil mi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RONAHI DRn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
1
-1
24
Merhaba arkadaşlar konuştuğum biri vardı ve uzun zaman konuşuyorduk zamanla her ay bana belli Bi miktar harçlık yolluyordu ve tüm ihtyclarimi karşılıyordu daha sonra beni aldattı ve ayrıldım ve hersey için tövbe ettim acaba haram mı yemiş oluyorum parasını geri ödemem lazım mı

Merhaba arkadaşlar konuştuğum biri vardı ve uzun zaman konuşuyorduk zamanla her ay bana belli Bi miktar harçlık yolluyordu ve tüm ihtyclarimi karşılıyordu daha sonra beni aldattı ve ayrıldım ve hersey için tövbe ettim acaba haram mı yemiş oluyorum parasını geri ödemem lazım mı
Harammı değil mi kısmından ziyade
Ödemelisin bence..
Yolları ayırdıysam eğer kımsenın parasının bende kalmasını ıstemem.
Gün gelir ben sana şunu yapmıstım, bu kadar para yedırmıstım olur.
Aldatan biri, bunuda söyleyecek potansiyele sahip biridir.
O demeden sen kendıne yakısanı yap, ne kadar ne verdıyse hesabına at yoluna bak derim.

Dini içerikli konu yasak.

Haram mı helal mi bilmem ama sevgiliden para almak çirkin bişey.

Neden kabul ettiniz en baştan ? Aileniz destek değil miydi size ? Başta kabul etmeniz hata. Parayı kendi rızasıyla vermiş. Aklınıza takılıyordu sorun istersen verdiğin paralara ödeyeyim diye 🤷

Ayrılınca mi aldigin para aklına geldi ne komik bi d tövbe ettim.diyorsun haram helal bilmem
Neden niçin aldinsa o parayı geri ver insan kocasından para almaya çekiniyorken senin sonu belli olmayan birinden para alman ne bileyim çirkin

Arayıp şimdiye kadar bana gönderdiğin paraları ödemek istiyorum diyebilirsiniz. Ne kadar gönderdi bilmiyorsanız ondan hesap etmesini isteyebilirsiniz. Derse ki geri istemiyorum. Helallik alırsınız belki.

Kendi rızasıyla vermişse neden haram olsun? Ama tabi haram etmezse
Bu durumda Helallik almanız gerek

Ayrıca Sevgili parası yiyenleride hiç anlamıyorum çok itici geliyor bana
Kendin çalış kendi paranı ye bir zahmet

Gittiğiniz yerlerde hesabı ödemesini vs. anlarım da sevgiliden harçlık almak ne demek? Hiç hoş değil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X