Harikasınız hepiniz şimdi size son olaydan bahsetmeliyim.

Senin üye başka amaaa😀terastan yakaladık geçen de. Diğer üye de kardeşine o terasta nişan yapacaktı konu açmıştı. Artık yüzde 1000 eminim ooo 😀
Ben zaten en baştan beri eminim o olduğuna
Bakma kanıtlayacak fırsatım olmadı
Arkadaşlar yardım etti 😂😂
Ama olmamış gibi davranıyor

Bu üyeye en azından o açıdan saygı duyuyorum
En azından kim olduğunu her seferinde kabul ediyor
Bize saygısı var 😬

Şimdi biliyorsunuz ki ben o üyeyim ve birazdan banlanıcam keşke beni burdan atmasalar neyse.öncelikle ben tedavi oluyorum gayet iyiyim öğretmenliğimi de yapıyorum güzelce.ama öyle anlar geliyor ki çok bunalıyorum yalnızım aile destediğim yok vs vs.neyse..siz değerli arkadaşlarıma anlattığım gibi.
Çocuğumun babasıyla telde görüştüm geçende nafaka artırması için.çocuğun öyle çok masrafı yok artırmaya da gerek yok dedi.önceki eşinden olan kızına da nafaka ödüyor ya.benim oğlum 2 buçuk yaşında 1250 ödüyor.kızı 7 yaşında 1500 ödüyor olması lazım.
Ben dedim ki evim kira arabam yok çocuğu dolmuşa bindiriyorum üstüme başıma kusuyor ben perişan haldeyim dedim.ben de berduş hayatı yaşıyorum dedi.bir gün ablamda kalıyorum bir gün annemde arada geziyoruk dedi.psikolojik olarak da ben hiç iyi durumda değilim dedi.temiz kullanacağını bilsem. Gel bu evde otur derdim ama ailem tepki gösterir dedi.hem de ben haftanın 3 günü kalıyorum bu evde dedi.ben de neyse dur bakalım ben belki memlekete tayin isterim dedim biraz durdu telefonda benim fikrimi biliyon bu konuda çocuğumdan ayrılmak istemem ama senin hayatın bişey diyemem dedi.kasaba tarzı yerlere tayin isticem dedim e bu şehirde de var öyle yerler dedi.neyse öylece kaldı.
Haticeye değil neticeye bak diyenler için.BU ADAMIN BANA TEKRAR EVLENİRİZ DİYE BOŞANMASI ÇOK DOKUNUYOR.APTALLIĞIMA DOYAMIYORUM.BU DURUMU SİNDİRMEM İMKANSIZ.O BENİ SALAK YERİNE KOYDU CANIMI YAKTI BEN DE ONUN CANINI YAKMALIYIM.ÇOCUĞUMU ALIP GÜZEL BİR KASABAYA ONDAN UZAĞA TAYİN İSTESEM ÇOCUĞUMIN PSİK.BOZULUR MU BABADAN UZAK OLDUĞU İÇİN?O BANA HAKSIZLIK YAPTI VE BEN BU DURUMU SİNDİRECEK GİBİ DEĞİLİM.AİLESİ DE BOŞAN BOŞAN BOŞAN DİYE DESTEKLEDİ.GÖRSÜNLER ŞİMDİ BACILARI KARDEŞLERİ NE HALDE ARADA GEZİYOR.İYİ OLUYOR.NASIL İNTİKAM ALABİLİRİM DE BU DURUMU NASIL. SİNDİREBİLRİİM? BENDEN BOŞANDIKTAN SONRA ANASINA GİTTİ EV ALDI.BEN SOBALI EVE ÇIKTIM ÇOCUĞUM 8 AYLIKTI 2 KEZ AĞIR BRONŞİT GEÇİRDİ BAKAMADIM HEM BOŞANMANIN ÜZÜNTÜSÜ HEM EVİN KÖTÜLÜĞÜ.....
Bisanirken konutu aile konutu olarak ozguleseydiniz keşke ama artık geçmiş ve belli ki hala sevgi adına bir şeyler var içinizde. Çocuğunuz elbette etkilenir o yüzden öç almak gudusune çocuğunuzu dahil etmeyin . Bir diğer nokta da nafaka kendiniz için de alıyor musunuz eğer kendiniz için almiyorsaniz belirttiğiniz nedenlerle çocuğun nafakasinin hiç bir ilgisi yok

1500 nafaka en az 7000 de kendi geliri var ders ücretiyle birlikte öğrenmense eder 8500 gayet geçinir lüks olmasa da. Dolmuşa biniyorum diye ağlamış herkes biniyor yahuu. İlk atanan öğretmenler hemen evlenmeyip aldılar arabalarını öyle yapaymış o zaman

1500 nafaka en az 7000 de kendi geliri var ders ücretiyle birlikte öğrenmense eder 8500 gayet geçinir lüks olmasa da. Dolmuşa biniyorum diye ağlamış herkes biniyor yahuu. İlk atanan öğretmenler hemen evlenmeyip aldılar arabalarını öyle yapaymış o zaman
Herkesler ek ders almıyor 😥
Ek derssiz nafakayla 7 bini vardır ama
7 bin 2 asgari ücretli aile geçimi nerdeyse

Abi nasil yakaladin ya? Valla supersin. konusu da olaydi iyiydi ama zaten baya karisik gibi🙂
Alakasız bir şeyler yazmış, sonunda eski eşim dönmek mi istiyor diye sormuş diğer konuda. “Adamın dediklerinden bunu nasıl çıkarmış ya?” derken ben de bu üye olduğunu fark ettim, sessizce yorumları okurken gördüm başkalarının da fark ettiğini 😂.

Off bir de o zaman sormuştu buraya. Millet sacmalama demişti. Yine de gidip boşandı. Öğretmenim diyor bir de,duygusal zekası çok düşük bence . Umarım daha büyük bir kazık yemez
Yok yok boşandıktan sonra yazdı onu. Boşandıktan sonra, eşi onunla tekrar evlenmeyince jeton düştü. Bu numarayı başka yiyecek kişi var mı diye yoklama yaptı. Eski eşiyle evlenecek kadın olur mu diye yaptığı yoklamalar gibi 🙄.

Nerde 7 kız 😂. Ek dersle 5.5 şu an. Nöbet de tutuyorum, 26 saat derse de giriyorum. Bir de yeni atamayım, vergi diliminde değilim. O yıllardır öğretmense, destek eğitimi hafta sonu kursu falan yoksa 5.5 bile değildir. Nafakayla 6.5-7 ama tabi toplam geliri. Küçük bir ildeyse, faturası kirası benim gibiyse geçinir tek çocukla. Lüks olmaz, ne uzar ne kısalır, arttırdığıyla peşinat yapıp krediyle araba alabilir belki.

Nerde 7 kız 😂. Ek dersle 5.5 şu an. Nöbet de tutuyorum, 26 saat derse de giriyorum. Bir de yeni atamayım, vergi diliminde değilim. O yıllardır öğretmense, destek eğitimi hafta sonu kursu falan yoksa 5.5 bile değildir. Nafakayla 6.5-7 ama tabi toplam geliri. Küçük bir ildeyse, faturası kirası benim gibiyse geçinir tek çocukla. Lüks olmaz, ne uzar ne kısalır, arttırdığıyla peşinat yapıp krediyle araba alabilir belki.
Eski öğretmenmiş ondan 7000 yazdım delfino. Tam ders ücreti alınırsa oluyor o paralar

X