Harikasınız hepiniz şimdi size son olaydan bahsetmeliyim.

Siz eski bir üye vardı o musunuz
Tekrar evleneceğim diye boşanan
Bunu hangi akıl kabul eder
Siz bu adama takmissiniz kafayı bence.
Artık iyi bir tedavi görun yolunuza bakin
Çocuğunuzu uzakta iken de eşiniz görebilir
Biraz emek versin gelsin görsun
Ama siz önce tedavi olun.
gerçekten anlamadığım için soruyorum evleneceklerse neden boşanmışlar
adam buna nasıl bir açıklama getirmiş de boşanmışlar
buna inanabilecek bir insanın da öğretmenlik yapması
aklımda deli sorular

aklımda deli sorular
En anlamadığım olay bu.
Çocuk mu kandiriyoruz bekle geleceğim der gibi.
Bir de evlenmek için neden bosansin?
Genelde insanlar başkasıyla yeniden evlenmek için hızlı hızlı boşanmak ister.
Boşanıp eski eşiyle evlenme fantezisi mi çıktı bilemedim.

aklımda deli sorular

En anlamadığım olay bu.
Çocuk mu kandiriyoruz bekle geleceğim der gibi.
Bir de evlenmek için neden bosansin?
Genelde insanlar başkasıyla yeniden evlenmek için hızlı hızlı boşanmak ister.
Boşanıp eski eşiyle evlenme fantezisi mi çıktı bilemedim.
Ya bahane öyle komik ki cümleyi toparlayıp yazamadım. Adam buna biz birbirimizi tanımadan evlendik boşanıp birbirimizi yeniden tanımış olarak evleneceğiz demiş.

Ay ogretmensiniz ne nafakası..2 buçuk yasında çocuğa da bakin bir zahmet. Ben olsam çöp istemem bakarım bebeğime. Ne demek çocuğu intikam için kullanmak, tek kelime ile vicdansız bir insansınız. Keşke bu yazılanlar delil olsa sa mahkeme velayeti sizden alsa. Farzedin eş öldü, cocuğa siz bakamayacak misinız maddi olarak. Ayagınizı yorganinıza göre uzatıp geçinin bir zahmet.

Ay ogretmensiniz ne nafakası..2 buçuk yasında çocuğa da bakin bir zahmet. Ben olsam çöp istemem bakarım bebeğime. Ne demek çocuğu intikam için kullanmak, tek kelime ile vicdansız bir insansınız. Keşke bu yazılanlar delil olsa sa mahkeme velayeti sizden alsa. Farzedin eş öldü, cocuğa siz bakamayacak misinız maddi olarak. Ayagınizı yorganinıza göre uzatıp geçinin bir zahmet.
Konu sahibi her türlü haksız olabilir ama nafaka konusunda haklı tabii ki nafaka alacak. Çocuğunu daha rahat büyütmek, isteklerini daha rahat karşılamak varken niye yapmasın üstelik eşi de iyi maaş alıyormuş. Bari o yönden babalık yapsın.

TEDAVİ oluyorum dedim ya ama durum sindirilecek fivi değil.0 lira almadan boşandım ben çocuğum varken.
Ben yerinizde olsam sindiremedigim sey bosanmak degil, boyle ilk okul cocuklarinin bile kanmayacagi seye kanmayi sindiremem.
Bu kafayla nasil ögretmen oldunuz anlamiyorum ki ben ya.
Cocugu gostermemek vs. Direk cocugu kullaniyorsunuz, nasil anne babasiniz cocuga yazik valla.

Kadın çocuğu bölünerek yapmamış, eşeyli üremiş. Niye nafaka almasın çocuğu için? Babasının imkanlarından faydalanmak çocuğun hakkı.

Bilgilerinizde avukat yazıyor 😂

Konu sahibi saçma bir yalana inandığı için en çok kendine kızıyor aslında, yüklenmesek bu kadar ? Eski eşi insan gibi anlaşma yaparak bosansaymis ya,nafakayı bile kadın dava açarak kazanmış,bu nasıl baba..Hadi eşinden boşanmanın en kısa yolunu buldu bosandi,o çocuğun nafakasıni ödemek zorunda bencillik bu

Konu sahibi saçma bir yalana inandığı için en çok kendine kızıyor aslında, yüklenmesek bu kadar ? Eski eşi insan gibi anlaşma yaparak bosansaymis ya,nafakayı bile kadın dava açarak kazanmış,bu nasıl baba..Hadi eşinden boşanmanın en kısa yolunu buldu bosandi,o çocuğun nafakasıni ödemek zorunda bencillik bu

Tabi ki konu sahibesinin yaşadıkları kolay şeyler değil. Bir kere adam çok şerefsiz, rezil ve yalancı. Kadını kandırıp 5 para vermeden boşayıp sokağa atmış. Konu sahibesinin yerinde olsam şu adamı çoktan gırtlaklamıştım. Ben olsam ben de sindiremezdim.

Herkesin kızdığı yer konu sahibesinin hala adamla barışmaya yer araması tekrar evlenmeye ümitlenmesi. Adam rezilin de rezili öyle böyle değil şerefsizlikte ihtisas bir o.ç. Yanlış hatırlamıyorsam profesördü çuvalla para kazanıyor, adamın 2 evlilikten olan 2 çocuğu da sürünüyor. Umarım tez zamanda virüs kapıp diğer tarafı boylar, emekli maaşını da bu 2 sabi bölüşüp yer.

Son düzenleme:
X