Hastanede idrar testi yaptırdım pozitif cikti

mnt

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2016
2.694
2.530
Kızlar klomen kullandım bir ay sonra hamile olduğunu öğrendim adeti me iki gün geçti idrar testi yaptırdım pozitif çıktı çoook mutluyum kızlar doktor baktı keseyi göremedi haftaya gene gel dedi rahim duvarı kalınlaşmış dedi
karnından mı baktı acaba rahim kalınlaşır hamilelikte :)

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-07-2021

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 61 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 157 cm. Başlangıç Kilom :69 Kg. Şimdiki Kilom :67 Kg.

Nekadarcilekbirhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2017
2.320
1.647
31
Kızlar klomen kullandım bir ay sonra hamile olduğunu öğrendim adeti me iki gün geçti idrar testi yaptırdım pozitif çıktı çoook mutluyum kızlar doktor baktı keseyi göremedi haftaya gene gel dedi rahim duvarı kalınlaşmış dedi
Belirtin oldu mu adet öncesi canım hayırlı uğurlu olsun bu arada:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 195 gün geçti.

Zeynepp32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
206
196
Kan testi ni haftaya yapacak galiba Anlama dim çok mutluyum ama hiçbişey Anlama dim ben cnm pek bi belirtisi olmadi allah herkese nasip etsin insallah

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 330 gün geçti.

busraangell

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2016
3.196
2.060
Cok sevndm cnm hayrlıolsun ben bugn evde gebelk testi yaptm negatf kan vericm ins kanda ckar senn gbi

Zeynepp32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
206
196
Benim de evdeki testte ikinci çizgi silik ti insallah çıkar seninde dualarım tüm isteyenlere

Greeneliton

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2016
4.775
27.424
27
CANIM hayırlı olsun çok sevindim ALLAHkucağına alcağın günleride göstersin inşallah :)

Zeynepp32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
206
196
Inşallah allah herkese versin cnm isteyen herkese