Hastanede idrar testi yaptırdım pozitif cikti

Kızlar klomen kullandım bir ay sonra hamile olduğunu öğrendim adeti me iki gün geçti idrar testi yaptırdım pozitif çıktı çoook mutluyum kızlar doktor baktı keseyi göremedi haftaya gene gel dedi rahim duvarı kalınlaşmış dedi
karnından mı baktı acaba rahim kalınlaşır hamilelikte :)

Kızlar klomen kullandım bir ay sonra hamile olduğunu öğrendim adeti me iki gün geçti idrar testi yaptırdım pozitif çıktı çoook mutluyum kızlar doktor baktı keseyi göremedi haftaya gene gel dedi rahim duvarı kalınlaşmış dedi
Belirtin oldu mu adet öncesi canım hayırlı uğurlu olsun bu arada:)

Kan testi ni haftaya yapacak galiba Anlama dim çok mutluyum ama hiçbişey Anlama dim ben cnm pek bi belirtisi olmadi allah herkese nasip etsin insallah

Cok sevndm cnm hayrlıolsun ben bugn evde gebelk testi yaptm negatf kan vericm ins kanda ckar senn gbi

Benim de evdeki testte ikinci çizgi silik ti insallah çıkar seninde dualarım tüm isteyenlere

CANIM hayırlı olsun çok sevindim ALLAHkucağına alcağın günleride göstersin inşallah :)

X