Hatay///31

Hepinize Merhaba kızlarr. Ben Hatay'lı Değilim Eşim Hataylı Yani Yarı Hataylı Oluyorumm.Güzel Bir Memleket Hatay. Ben Adanalıyımm. Çoktaa uzak Değilizz.Hatayın Künefesine de Ölünürr:KK16::KK16::KK16:

kızlar merhaba,esım hataylı..orada cok ısım olacak bundan sonra..kimlerden bilgi alabilirim acaba?orada olanlarınız var mı?ıyı kuafor nerdedır nerden alısverıs yapılır gıbı? öptümcok

merhaba arkadaşlar antakyada mozaik te tüp bebek merkezi açılmış aranızda yaptıran yada yaptıran kimseleri tanıyan varmı lütfen cevap selamlar

Merhba arkadaşlar, ben Hatay'lı değilim ama oraya gezmek için gelmeyi çok istiyorum. Hangi ilçesi en güzeli nerelere gitmeliyim yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhaba bir annesi payaslı babası İskenderun kendisi Adana doğma buyume yaşamalı biri olarak 0131 seviyorum benim için Hatay Baba Adana Anne ne anadan ne babadan vazgeçmiyorum vazgeçmemde😍💫👑💞 Bakalım hayatıma biri girer de evlenirsem bir gün nereli olacak keske Hatay'lı özellikle İskenderunlu olsa ve ana baba memleketinde yaşasam dermişim
Künefe vazgeçilmez kırmızı çizgimizdir seviliyorsunuz Hatay ve Adana😍👋

Merhaba bir annesi payaslı babası İskenderun kendisi Adana doğma buyume yaşamalı biri olarak 0131 seviyorum benim için Hatay Baba Adana Anne ne anadan ne babadan vazgeçmiyorum vazgeçmemde😍💫👑💞 Bakalım hayatıma biri girer de evlenirsem bir gün nereli olacak keske Hatay'lı özellikle İskenderunlu olsa ve ana baba memleketinde yaşasam dermişim
Künefe vazgeçilmez kırmızı çizgimizdir seviliyorsunuz Hatay ve Adana😍👋
hadi inşallah :KK37:

X