hayal panosu

arkadaslar hayal panosu yaptım kendime .gazete ve dergilerden begendiğim olması istediğim güzel seyleri kestim yapıstırdım.panomuda odama astım.hayal panomu seviyorum.inş istediklerim olur
Ben 3 yıl önce ilkini yapmıştım ve tümü gerçekleşti önemli olan önce inanç. Birde her zaman görebileceğiniz yerde olmalı ve hep tebessümle bakılmalı.

arkadaslar hayal panosu yaptım kendime .gazete ve dergilerden begendiğim olması istediğim güzel seyleri kestim yapıstırdım.panomuda odama astım.hayal panomu seviyorum.inş istediklerim olur
kızlar bı anımı anlatayım,mali müşavir bi ağbim x marka otomobil aldı,ama lakın o arabaya iki kez para ödedi,şöle tanıdıgından aldı,adama toplu parasını ödüyor,adamda kredisini ödeyip arabanın satışını verecek,adam çocukluk arkadaşı zengin,neyse meğer adam iflas etmiş,kimse bilmıyor,ağbi arabayı icra el koyunca öğrenıyor,neyse tekarar para ödeyip alıyor arabayı

gelelim hikayeye bu x marka araba ağbinin gençlik hayalı imiş,odasına her yerıne bu x marka arabayı resimlerini asmış,ve Allahtan çok istemiş,

artık yorum sizin

Bende geçtiğimiz yıl hayalini kurduğum ev ve arabanın resimlerini asıp , sahip olmak istediğim işin özelliklerini bir kağıda yazıp asmıştım. Hepsi de oldu ::) Olan hayallerimi çıkardım. Şimdi boş bir pano var evde.. Hemen yeni hayaller kurup , panoma asmalıyım :)

Arkadaşlar ne mutlu sizlere. Ben aranıza yeni katildim. Aslinda çok eskiden beri bu siteyi takip ederdim ama şimdi aktif olarak takip etmek, paylaşımlarda bulunmak istiyorum…
Hayallerimizi yazıp bu şekilde paylaşmak onların gerçekleşmesi için çok güzel bir adım doğrusu..
Sevgilerimle.

Ciddi misin :))

Bende geçtiğimiz yıl hayalini kurduğum ev ve arabanın resimlerini asıp , sahip olmak istediğim işin özelliklerini bir kağıda yazıp asmıştım. Hepsi de oldu ::) Olan hayallerimi çıkardım. Şimdi boş bir pano var evde.. Hemen yeni hayaller kurup , panoma asmalıyım :)

Ben pano filan yapmadim, ama olumlamalar yaptim ve zihminde imajine ettim.. sadece mutlulugu cizmek becerebilen icin ayni yontemi teskil ediyor. Ama panoyu denemek istiyorum. Cunku, hayalimdeki gibi bir es ve bir araba daha sonrada eve sahip oldum. Simdi daha zorlastirmayi dusunuyorum. Bazi farkli yontemlerde kullaniyorum zaten. Bakalim neler olucak :)

benim hayalim dağ ve nehir arasında tahtadan bir evim olması. orada birşeyler yazmak ve sevdiklerimle yaşamak...

Ben pano filan yapmadim, ama olumlamalar yaptim ve zihminde imajine ettim.. sadece mutlulugu cizmek becerebilen icin ayni yontemi teskil ediyor. Ama panoyu denemek istiyorum. Cunku, hayalimdeki gibi bir es ve bir araba daha sonrada eve sahip oldum. Simdi daha zorlastirmayi dusunuyorum. Bazi farkli yontemlerde kullaniyorum zaten. Bakalim neler olucak :)

Kızlar bu hayal panosu denen seyi bende yaptım, ve benim icin imkansız denilebilcek kadar güzel seyler gerçekleşti. Zaten önemli olan inanmak, pano değil :) ama bu zihinde canlandırma tekniğini bi türlü beceremiyorum..

Nedir bu Hayal Panosu arkadaşlar?
İlginç ama çok güzel geldi bana : )
Dilek ağacı gibi bir şey sanırım. Gerçekten asılan şeyler hayatımıza giriyor mu : )

Dikkat edilmesi gereken nedir :) Açıkça mı asıyoruz? saklasak bir yerlerde olmuyor mu :)

ayyy çok severim böyle şeyleri bende yapiciğim :)

kızlar hayalim gercekk oldu.......Allaha şükür .......Bu konuyu actığımda tarih 2015 şubatmış ve bugun araba aldım hayurlısyla ..........
Hayirli ugurlu olsun arabaniz,güle güle kullanin.Hayal panosu yapip da olmayan görmedim sahsen.Ben de ilk hayalimi 2014 agustosta yapmistim,2015 te cercevesi dedigim hayalim gerceklesti;devamini dort gozle,heyecanla coskuyla bekliyorum :)

X