Saç Uzatma Yöntemleri Hayalinizdeki uzun saçların fotoğraflarını paylaşalım

Avril_Lavigne.jpg

uzun saçında bi sınırı olmalı:)hadisenin saçını begenirim hem model olarak hemde uzunlugunu:)

Avril'ın saçı gibi saçlara sahip olmama az kaldı,sonra gelir devamı..kaydirigubbakcemile2

sana bu renk saç çok yakışır youthanasia, zaten senin saçın buna yakın bir renkti galiba :)) bence siyah yerine bu ren yaptır, zaten avril ilk çıktıpında saçlarına hasta olmuştum keşke o kadar açık renge boyatmasaydı...

bu arada ben artık kahkül kesmiyorum uzattım önlerimi, şimdi 20 cm ön saç uzunluğum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avrilin kumral olan saçları müthiş ya =)
Ben de rengini biraz açarsam rengi öyle olacak yani umarımm. Uzunluğu öyle olmasına daha çoooook var =(

sana bu renk saç çok yakışır youthanasia, zaten senin saçın buna yakın bir renkti galiba :)) bence siyah yerine bu ren yaptır, zaten avril ilk çıktıpında saçlarına hasta olmuştum keşke o kadar açık renge boyatmasaydı...

bu arada ben artık kahkül kesmiyorum uzattım önlerimi, şimdi 20 cm ön saç uzunluğum var.

3900.jpg

teşekkür ederim canım evet benim saç rengim bunun biraz daha koyusu
yazın şu LUSH denen şampuandan kullanacağım, the blonde olandan, umarım saç rengimi birkaç ton açar :)

bende sinem kobal gibi saçlarımın olmasını istiorum işallah olur :Saruboceq:

cjo5n8qm3zjvojnj.jpg

ben çok uzun saç sevmiyorum çok kötü duruyo bence...ünlülerin çoğunun da saçları takma zaten hiçbirine özenmiyorum.:umursamaz:

bu uzunlukta saç en ideal bence daha uzun çok kötü salkım saçak duruyorbenneyaptımki

uzun saç sevmeyen bu topiğe neden giriyor zaten anlamam :roflol:

arkadaşım bu lafın bana mı?? eğer öyleyse şöyle diyim bana göre bu kadar bi saç uzundur sana göre değildir ama benim buraya girmem yasak sanırım pardon ama "hayalinizdeki uzun saçlar" yazıyor gördüğün gibi..:1closedeyes: benim hayalimdeki uzun saçlar bu kadar seni ilgilendirmez;istediğim yere saygı sınırları içersinde istediğim görüşü paylaşma hakkım da var...o yüzden seni ilgilendirmez..:kızgın:

umarım anlatabilmişimdir...hem seni hiç ilgilendirmez;hem de sanki girip yazamazmışım gibi bir tavırla yazmışsın ne yaptığmı anlayamasam da sana cevap vermeye bile değmese bile gene de yazdım...:umursamaz:

cjo5n8qm3zjvojnj.jpg

ben çok uzun saç sevmiyorum çok kötü duruyo bence...ünlülerin çoğunun da saçları takma zaten hiçbirine özenmiyorum.:umursamaz:

bu uzunlukta saç en ideal bence daha uzun çok kötü salkım saçak duruyorbenneyaptımki

burdaki saclar gusel dolgun duruyo benim sacımın uzulugu boyle ama dolgun degil ya bu kadar

ah bu kadar uzaa yeter bana çokhihoyyyt benimki de dolgun ama daha bu kadar uzun diil;herkesin farklı istekleri var işte....

X