Sevgilimin bir kızla eski bir fotoğrafını gördüm

Sevgilisini sorgulamak yerine karşıda ki hem cinsini aşağılayan birine ne denir ?
Kıza o çirkin dedi. Ben içten içe evet beğenmedim hemcinsim diye herkesi övmek mi zorundayım güzelse güzelliğini vurgulardım ama kötüydü sen de görsen sen de güzel olmadığını düşünürsün. Ayrıca ben kendi ağzımdan değil sevgilimin cümlesini yazmıştım buraya. Beğenmedim çirkindi diye devam etmek istemedim şeklinde o ifade etti

Benim ruhum duymadan başkasıyla mesajlaşması beni çıldırtıyo. Konuşma içeriği nasıldı bilmemek beni çıldırtıyo. Nasıl yaptı bunu ya. Ayrıca ilk duygusal bağ kurduğu kişinin ben olduğumu söylemişti. Bizim ilk buluşmamızda soğuktu, sözde o fotoğraf ilk ve son buluşmalarıymış ama gülümseyerek fotoğraf çekilmek sevgilimin karakteri için fazla samimi geldi tek buluşmalık bi kızla gülümseyerek poz? Yabani davranmıştı bana :KK43:
Bu klasik erkek yalanı sen benim ilk aşkımsın falan filanlar. Bana da dendi buna benzer cümle içimden atma Kamil diyesim geldi. Kıza çirkin demesini de çok yanlış buldum çok geçiştirmek istiyorsa kafa yapımız uyuşmadı, anlaşamadık diyebilirdi. Maalesef sormadan öğrenemezsiniz ya da gizli gizli takip edeceksiniz. Sabırsız davranırsanız öfkeyle kalkıp zararla oturmanız da muhtemel.

Evet böyle tarihli ama whatsapp konuşması yok, galeriden silmiş çöp kutusu kısmındaydı. O yüzden whatsapp tan gönderilen tarih ve saat vardı. Yani çekilen gün saati bilmiyorum. Fotoda gündüz ama tarihte akşam 22.40 ta atılmış. Çok merak ediyorum çekilen gün, yıl ne zamandı ben varken mi yokken mi. Ve kız buna bunca zaman sonra göndermiş yani bi whatsapp mesajlaşması olmuş. Kısa sürdü hemen sevgilim olduğunu söyledim konuşmayı kestim diyor ama güvenemem.
benim yakın bi arkadaşımın pisi pisine bitirdiği bi flörtü olmuştu
ayrıldıktan sonra laf arasında bana, aslında biraz pişman olduğunu söylemişti
geçenlerde tatildeyken yine konusu açıldı
ben x'in kıymetini bilemedim acaba şuan yazsam ne tepki verir falan dedi
ben de sormadan bilemezsin, içinde kalacağına yaz zaten rahatsız olursa söyler dedim ama kötü tepki alırsan üzülmeyeceksen yaz üzüleceksen yazma dedim
ve eski flörte msj attık
gayet normal bi msj yani merhaba nasılsın falan gibisinden
bu arada arkadaşımla aralarında bi takipleşme falan yok yani karşı tarafın hayatına dair bilgimiz yok
bir iki hal hatırdan sonra karşı taraf, benim sevgilim var konuşmamız uygun değil dedi
arkadaşım da iyi akşamlar dedi çekildi
yani böyle muhabbetler gerçekten dönüyor
tabi inanıp inanmamak sana kalmış

Sadece kızın mi dibi dusmus ?
Bence kendini inandırmak için zorluyorsun.
Emin ol elin kızını etkilemek için ne taklalar atmıştır ne saklabanliklar yapmıştır seninkisi..
Eğer kızın peşinde koşup surunmediyse hiçbir şey bilmiyorum.
Ama elin kızına çirkin diyerek b.k atmak daha kolay gelmiş sanki 😌
çirkin bulduğu sadece 1 kere görüştüğü kızla fotoğrafı var ama o nasıl oluyor
yani sırf tipini beğenmediğim için bi daha görüşmediğim kişiler oldu
sorulduğunda konusu geçtiğinde de, beğenmedim dedim açık yüreklilikle sorana.
ama beğenmediğim tiplerle de fotoğrafım yok
yani hem foto çekilecek kadar samimi olup hem de çirkindi beğenmedim sadece 1 kere görüştüm diye yalan da atmazsın :KK70:

çöp kutusu 1 ayda kendi siliyor diye biliyorum.
foto eskidir ama kız son 1 ay içerisinde atmış tahminen.
flört-eski sevgili bilemeyiz ama kız ortalığı bulandırmış sanki sevgilini yoklamış gibi geldi

muhtemelen 25 yaş altındasın ben sana abi olarak tavsiye vereyim
1-daha önce flörtleştiği kızın fiziksel özelliği ile namusu ile ya da başka bir konu hakkında arkasından kötü konuşan karaktersiz insanlardan uzak dur
2- bu gün bu kadının arkasından konuşan yarın senin de arkandan konuşur bunu unutma
3- senin eski flörtün samimi bir fotoğraf atsa sana erkek arkadaşının tavrı ne olur ?
4- 1 kere görüştüğü beğenmediği biriyle samimi fotoğrafı neden var ve şimdi bu fotoğrafı gönderecek samimiyet nerden geldi ?
Sonuç Bu adamdan hayır gelmez

Çöp kutusunda gördüm. Dış görünüş itibariyle yakın zamanda çekilmediği belli ama ne kadar eski olduğunu anlayamadım. Sözde kız whatsapp tan göndermiş yakın bi tarihte, ama eski bi foto. Bu da silmiş ama çöp kutusundaydı.
Ne kadar eski olduğundan emin olamıyorum. Biz 1,5 yıldan fazladır sevgiliyiz. Diyelim benden önceydi yani 2 sene önceki fotoğraf olsun, kız niye saklasın ve bunca zaman sonra göndersin ki? Ama benleyken de dış görünüşüne bakınca fotoğraftaki hali pek yoktu, yine de 2 sene çok uzun. Ya ben varken görüştülerse diye içim içimi yiyo 😞
Ebdeyiverin sevgilinize bu ne diye

benim yakın bi arkadaşımın pisi pisine bitirdiği bi flörtü olmuştu
ayrıldıktan sonra laf arasında bana, aslında biraz pişman olduğunu söylemişti
geçenlerde tatildeyken yine konusu açıldı
ben x'in kıymetini bilemedim acaba şuan yazsam ne tepki verir falan dedi
ben de sormadan bilemezsin, içinde kalacağına yaz zaten rahatsız olursa söyler dedim ama kötü tepki alırsan üzülmeyeceksen yaz üzüleceksen yazma dedim
ve eski flörte msj attık
gayet normal bi msj yani merhaba nasılsın falan gibisinden
bu arada arkadaşımla aralarında bi takipleşme falan yok yani karşı tarafın hayatına dair bilgimiz yok
bir iki hal hatırdan sonra karşı taraf, benim sevgilim var konuşmamız uygun değil dedi
arkadaşım da iyi akşamlar dedi çekildi
yani böyle muhabbetler gerçekten dönüyor
tabi inanıp inanmamak sana kalmış
Ama benim sevgilimde biraz ayak üstü yalan uydurma huyu var. Ondan güvenmiyorum. Bana aşık olduğunu hissettiğim sadakatinden emin olduğum zamanlar vardı ama çok eskide kaldı. Artık biraz bunaldığını hissediyorum eski bağlılığı yok bana. O yüzden her şeyi yapabilir bence. Halbuki ilk zamanlar ne kadar güveniyodum. Gerçekten sevildiğini hissetmek el üstünde tutulmak ve alışkanlıktan ilişkiye devam edildiğini hissetmek çok farklı oluyor işte. Eski güvenim yok ona.

çöp kutusu 1 ayda kendi siliyor diye biliyorum.
foto eskidir ama kız son 1 ay içerisinde atmış tahminen.
flört-eski sevgili bilemeyiz ama kız ortalığı bulandırmış sanki sevgilini yoklamış gibi geldi
Aynen öyle. Kız yeni atmış ama fotonun eski olduğu belli çünkü sevgilimin fotodaki imajı eskiye ait. Ama işte benden öncesi mi yoksa benimle ilk ayları mı o belirsiz.

Bu klasik erkek yalanı sen benim ilk aşkımsın falan filanlar. Bana da dendi buna benzer cümle içimden atma Kamil diyesim geldi. Kıza çirkin demesini de çok yanlış buldum çok geçiştirmek istiyorsa kafa yapımız uyuşmadı, anlaşamadık diyebilirdi. Maalesef sormadan öğrenemezsiniz ya da gizli gizli takip edeceksiniz. Sabırsız davranırsanız öfkeyle kalkıp zararla oturmanız da muhtemel.
Gizli takip nasıl edeyim ki. Telefonuna baktım ama bir şey çıkmadı.

muhtemelen 25 yaş altındasın ben sana abi olarak tavsiye vereyim
1-daha önce flörtleştiği kızın fiziksel özelliği ile namusu ile ya da başka bir konu hakkında arkasından kötü konuşan karaktersiz insanlardan uzak dur
2- bu gün bu kadının arkasından konuşan yarın senin de arkandan konuşur bunu unutma
3- senin eski flörtün samimi bir fotoğraf atsa sana erkek arkadaşının tavrı ne olur ?
4- 1 kere görüştüğü beğenmediği biriyle samimi fotoğrafı neden var ve şimdi bu fotoğrafı gönderecek samimiyet nerden geldi ?
Sonuç Bu adamdan hayır gelmez
Abi tavsiyesi mi verdiniz?
Bu fotoğrafı şimdi atacak samimiyet nerden geldi bunu ben de sorguluyorum

çirkin bulduğu sadece 1 kere görüştüğü kızla fotoğrafı var ama o nasıl oluyor
yani sırf tipini beğenmediğim için bi daha görüşmediğim kişiler oldu
sorulduğunda konusu geçtiğinde de, beğenmedim dedim açık yüreklilikle sorana.
ama beğenmediğim tiplerle de fotoğrafım yok
yani hem foto çekilecek kadar samimi olup hem de çirkindi beğenmedim sadece 1 kere görüştüm diye yalan da atmazsın :KK70:
Sözde kız ısrar etmiş. Fotodaki beden diline bakınca doğru olabilir ama yine de belli bi samimiyet kurulduğu kesin. Bana eksik anlattığına eminim

Fotodaki beden dilinden nasıl anladın kızın zorla fotoğraf çekilmek istediğini? Bir erkek bir kızla boşuna resim çekilmez. E kızın adı soyadı neymiş? Stalklasaydın instagramını Facebook’unu orada belki bir şeyler bulurdun

Fotodaki beden dilinden nasıl anladın kızın zorla fotoğraf çekilmek istediğini? Bir erkek bir kızla boşuna resim çekilmez. E kızın adı soyadı neymiş? Stalklasaydın instagramını Facebook’unu orada belki bir şeyler bulurdun
Ben zorla fotoğraf çekilmek gibi bir şey söylemedim ne kadar çarpıtıyosunuz. Bana açıklama yaparken kendini olaydan sıyırmak için kız ısrar etti diye çekildim dedi, ben de onun cümlelerinden başka ayrıntı bilemeyeceğim için beden dili olarak değerlendirmeye çalıştım. Kız selfie yapmış bu da normal durmuş belli belirsiz bi tebessümle, kız başını bunun yanağına yaklaştırmış. Aralarında çok ilerleyen bir şey olmadığını çıkarttım ordan ama yine de tek buluşmada bitirilecek biriyle fotoğrafının olması çok tuhaf. Var sakladığı bir şey

Çöpten geri yükle yapıp dosyalardan resmi bulup ayrıntılara tıklayın. Fotoğrafın çekildiği tarih zaten isminin içindedir.

Cekildigi tarihi gormek icin raw dosyasina erismek lazim.

O da telefondan telefona aktarimda ulasilabilecek bir bilgi değil.

Bahse konu fotografin ilk cekildigi telefonda olur ancak.

Cekildigi tarihi gormek icin raw dosyasina erismek lazim.

O da telefondan telefona aktarimda ulasilabilecek bir bilgi değil.

Bahse konu fotografin ilk cekildigi telefonda olur ancak.
İlk sayfada ikinci mesajımda örnek olarak ekran görüntüsü paylaştım. Bana whatsapptan gelen fotoğrafın çekildiği tarih ve gönderildiği tarih vardı.

İlk sayfada ikinci mesajımda örnek olarak ekran görüntüsü paylaştım. Bana whatsapptan gelen fotoğrafın çekildiği tarih ve gönderildiği tarih vardı

Simdi gördüm.

Tesaduf ayni gun cekilip yollanmış olabilir, zira attiginiz ornekteki fotograf ismi yine whatsapp'in islemesinden kaynakli isim, farkindaysaniz wa yaziyor.

Hemen ornek vereyim esimin bana attigi fotonun bendeki ayrintisi, yine wa yaziyor (siyah olan)

Fotograf eşimin telefonunda 13 Nisan'da cekilmisti (beyaz olan) orjinal fotoda ise sadece tarih ve foto sira nosu mevcut.

Eklentiler

• Screenshot_20240425_202824_Gallery.jpg
    Screenshot_20240425_202824_Gallery.jpg
    38,1 KB · Görüntüleme: 8
  • 20240425_203047.jpg
    20240425_203047.jpg
    59,7 KB · Görüntüleme: 8
X