hayaller ve gerçekler

üreyip durmuşsunuz ne demek ya,ne kadar terbiyesizce bir uslüp.sizi dikkate bile almıyorum.
sizin yakınınızdan bana ne.benim durumumda annemin sonradan biz nasılsa iyi olacağız nasılsa ben kötü olmayım düşüncesi bile zaten yeterince iğrenç.acaba küçük çocuğu olan kadınlar ayrılınca nereye gider,anne evine.demekki bir kadın 2 küçük çocuğuyla anne evinde uzun süre kalamaycakki eşinin yanına dönüyor,bunu zaten kocanın yanından hiç gitmemeliydin diyen öz annem de destekliyor.bilmeden saygısızca sallama klavye edepsizi

herşey karşıdan göründüğü kadar basit m değil ki.sırf sizlere bunu ispatlamak için uzun uzun bile yazmayacağım.sizin aklınıza gelenler benim aklımı teğet geçmiyor.o 2 çocuk ta kendi kendine fotosentezle büyümüyor.çok ta meraklı değildim eşimle yaşamaya.ama ben evde çocuklarımla kalmak istesem de eşim valizlerini de versem gitmedi,üstelik annem evine aldı.o evine almasaydı eşim de belki gidecekti ben de evimde çocuklarla duracak o gelse bile polisi arayacaktım.kendi annem zaten başka evde eşiyle yaşıyor,benim anne evi diye gittiğim ev başka bir ev.tokatın acısını da diğer acıları da neasıl hallettğim bana kalsın

adamı evi geri almak zorunda kalmasaydım,yani annemler kocamı evlerine almasaydı o adam yüz bulamaycak ve burdan gidecek ve ben de çocuklarıml yaşayacaktım evimde,o da askere annesinin evinden gidecekti.sanırım yazdıklarımı iyi analiz edemediniz

sevgi, gurur böyle bir şey değil. tokat fiziksel şiddet kabul edilemez şeyler. hepimiz sevdiğimizi dövelim o zaman sonra çok seviyorum diye ağlarız sonradan. öyle şey olmaz. şimdi tokat atan sonra döver sonra belki allah korusun canına kast eder. pişman olup olmaması neden önemli? neden soruyorsunuz bunu kendinize? size vuran biri pişman olsa tövbeler edip bir daha yapmayacak mı sanıyorsunuz? fiziksel şiddete uğramak çok ağır bir şeydir. yaşamayan bilemez neler hissettirdiğini. bu kadar küçümsemeyin derim.

çok korkuyordum eşim de beni boşayacak diye.en başından boşanmak isteyen benim ama kendi ailemin durumu,küçük bebeğim şuan bo-şa-na-mı-yo-rum.böyle diyorsam bunun b c d planı seçeneği yok demekki,benim hayatımı benden iyi bilecek değilsiniz.

Neden pisman olsun ki esiniz? Zaten herşeye razi geleceginizi biliyor.Yorumlarınızdan bu aşikar.O halde affediverin gitsin amaan .

b
burdan bunu nasıl çıkartıyorsunuz ben de şimdi onu düşünmeye başladım.fiziksel şiddeti kabul etsem otururdum evimde heralde.mecbur kalıp oturdum bu zamana kadar ki tekme tokat dövülmedim,ama bir iki ittirmesi bile şiddet farkındayım.bu sefer yeter dedim.2 tane çocuğunla normal günde bile evden hemen çıkamazken böyle bir durumda ne kadar zor düşünün isterim.ki ben de hazmetyeip,anneme bile haber vermeden kardeşimle çıktım gittim.kendi annem eşimi evine almasa o yüz bulamayıp burdan da gidecek ve bende evimde çocuklarla yaşayacaktım.kendi ailem evimden ayrılmamın ne kadar affedilmez ylnış bi davranış olduğunu savundu.öz kızını döven adamın yaptığı çocuk oyunu gibi birşeymiş.noraml dünyada burda yani kk daki gibi boşanın,ayrılın,adamı polise şikayet edin,tüh kaka pis yaptığı demiyor malesef.ben kendi ailemden destek bile görememe rağmen ancak 2 hafta direnebildim.yani fiziksel şiddeti kabul mu etmiş oldum.direnişim kimin umrunda

şimdi siz şiddet kabul edilemez dedim diye bana mı kızdınız. fiziksel dünya sizin dünyanız zaten. burada yazan herkesin dünyası aynı değil. hepimizin farklı dünyaları var. ben kendi dünyamdan gördüğüm şeyi yorumluyorum. tekme tokat dövülmenize de gerek yok zaten psikolojik şiddet de bir şiddet türü. ben size insanlar değişmez diyorum. hemen boşanmama gerek yok askere gidecek demişsiniz. askerden dönecek hiç bir askerlik sonsuza kadar sürmüyor. polise şikayet edip etmemek size kalmış, aile içinde yaşananlar tabii ki sizi ilgilendirir yazdığınız için fikrimi beyan ettim. fikrimi umursamamayı tercih edebilirsiniz.

sanırım bazıları ıq testinden geçmeden yorum yapmamalı.
anlamıyosunuz;,anlatayım ama en az 3 kez okuyun.
kocamı annem ilk olarak kendisi eve aldığı için eve aldım ama o eve girince ben onla yaşamadım.2 hafta uzak kaldım.artık annemlerin yanlış yaptın,hiç gitmemeliydin evinden oturmalıydın söylemleri,başka sorunlr sebebiyle artık eve dönmek zorunda kaldım.baştan beri planım onu evden yollamaktı,okuyabildiyseniz eğer kendi annem planlarımı bozdu.şuan ne sanıyorsunuz acaba,kocamın dizi dibinde oturup çayını suyunu mu veriyorum sizce .aynı odalarda bile durmuyoruz biz.
Kocayı eve alan aileye kızıyor ama tokat atan kocayı affediyor çok enteresan değil mi ?

o kapıdan bir kere çıktığınızda devamı gelmeliydi. Bu durumlarda Blöf yapmak hiç bir erkeği düzeltmiyor. Bir an önce uygun şartlar oluşturup (!) ayrılırsınız inş.
burda hiçkimse benim annem yüzünden evime dönmek zorunda kaldığımı anlamadı snırım.o eşimi evden çıkardığımda kendi evşne almasa eşim burdan gidecekti zaten,ben de çocuklarla evime dönecektim.o geri gelmeye çalışsa bile polise haber edecektim.şuan kendi ailem yüzünden bunları yaşıyorum

eleştirilmek normal birşey ama acımasızca ve burada genellikle olduğu gibi yanlış ve saygısız bir uslüpla eleştirilmek anormal bana göre.
ben çalışmaya karşı değilim ama bebeğim küçükken ona bakmak benim için daha önemli.herkes hayatında önem verdiği şeylerin sırasını kendisi koyabilir ve koymalıdır öyle değil mi,bunu benim yerime başkalarının karar vermesine elbette tepkisiz kalacak değilim.kv ve kp den nafaka istemek değil ki problem.bize zaten normal hayatta da borcu olan kişiler onlar,borcu eşime ödettirip kendileri bişey yapmadılar,halen onların borçlarını ödeyen eşim geri ödenmeyen bir miktarı bile onlar vermediği için ödeyemiyor ama borçlu görünen biziz.ben çocuklarımla ortada kalınca onlardan tabiki hakkımı isterim.istemezsem suçlu olurum.
ben eşimin yanından 6 yıldır ilk kez gidiyorum,bunun uzun vadede çözüm olup olmayacağını d kendi öz annem yüzünden göremedim de zaten.o eşime evini açmasaydı o şimdi gitmiş olacaktı belki de.
zamanı geldiğinde herkesten çok ben hevesliyim çalışıp paramı kazanıp istediğimi yapmaya

Ben de size onu diyorum er geç boşanacaksınız. B C D Y Z planınız olmalı.

Aynı evin içinde misiniz? bitti. Bunun dışında söylenen her şey anlamsız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…