Hayat Pahaliligi

Çeyrek bile lüks oldu çok üzücü

Aylık 3000 sadece mutfağa çok sanki biraz lüks olanlardan kısabilirsin mesela kırmızı et haftada bir yap hem daha sağlıklı olur Yani her hafta et tavuk ve balık yap üç gün et yemiş olursunuz haftada baklagiller de çok sağlıklı olur dengelemeye çalış. iki klişi memur geçinmelisiniz bizde tek memur var Ben de meyveyi sebzeyi bol alırım hele meyve sadece portakalı 9 kg aldm mesela ama et yemeğimi haftada bir yapıyorum araya tavuk baklagiller vs yetiyor. Ekmeği kendi makinamda yapıyorum ama suyu alıyorum dışarıdan Yami eksiklik hissetmedim hiç şükür

Darkmore merhaba. Özelden mesaj atamadım sana. Bursa'da kadın sığınma evi olan bir dernekte gönüllüydün diye hatırlıyorum. İletişime geçebilir miyiz? Hamile ve teknik açıdan evsiz bir kadın ile ilgili nasıl çözeceğimi tam olarak bilemediğim bir konu var. Senden tavsiye almak isterim.

Lutfen bunlarin tarifini verebilirmisiniz turkmenistanliyim bu arada burdan takip ediyorum bu siteyi selam olsun herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…