🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Kızım bi türlü iyileşmedi
Dün acile götürdük
Hastaneye gidince ateş düşüyor eve gelince 39a çıkıyor. Artık eşimle soğuk uygulama yaptık. Dünyanın ilacını vermis doktor.
Şimdi hala uyuyor.kalkınca karnını doyurur ilaçlarını veririm. Ortalığı topladım gece çok dağılmış ti. Yine kızımla otururuz bugün
geçmiş olsun canım ateş düşürücüleri dönüşümlü ver ev sirkesi varsa içir istersen 1 kaşık iyi geliyor

Bize de 400 geldi ve İnan cok yakmadık havalar güzeldi . Soguk aylarda ben 1500 falan bekliyorum . Gecen yıllarda bize kasımda hep 100 falan gelirdi . Bu sene zamlardan dolayı daha az yakrim ama gelen fatura ortada . Alt komşumda bebek var 800 gelmiş . Yazık yanı kadın diyor cok yakmadım
bizim ev çok sıcak oluyor cephesinden dolayı ama kuzeyde oturan arkadaş üşüyoruz dedi merkezi sistem sıvı yakıt yanıyor bizde :KK43: bizde diyoruz ocak şubatta kesin 1500 gelir kasımda böyle geldiyse

Kızım bi türlü iyileşmedi
Dün acile götürdük
Hastaneye gidince ateş düşüyor eve gelince 39a çıkıyor. Artık eşimle soğuk uygulama yaptık. Dünyanın ilacını vermis doktor.
Şimdi hala uyuyor.kalkınca karnını doyurur ilaçlarını veririm. Ortalığı topladım gece çok dağılmış ti. Yine kızımla otururuz bugün
Geçmiş olsun çocuklar hep hasta bir türlü düzelmiyorlar . Öğrencilerimde çocuklarımda hep düzenli araliklarla hasta oluyorlar

bizim ev çok sıcak oluyor cephesinden dolayı ama kuzeyde oturan arkadaş üşüyoruz dedi merkezi sistem sıvı yakıt yanıyor bizde :KK43: bizde diyoruz ocak şubatta kesin 1500 gelir kasımda böyle geldiyse
Sizin orası daha da soguk gelir . Merkezi sistem bir yandan cok iyi alt üst yanıyor sıcak olur heryer ama bir taraftan çalışan cocugu olmayanlar icin kötü . Gün boyu evde yoklar

kızlar süt ürünlerine yine zam geliyormuş sipariş oluşturdum süt peynir vb .Tereyağım bitti sayılır almam lazım arkadaşa söyledim onun aldıgı yerden alayım bu sefer
Ben 60 dan sipariş verdim Kayınvalidem yemiş daha önce çok lezzetli ve güzel dedi bakalım adam da haftaya 70 olacak dedi
amin canım hayırlı cumalar yakıt kaç geldi canım sana bize kasım 700
Hayırlı cumalar canım şimdiden ne kadarr çok gelmiş yaaa Rabbim yardımcınız olsun
Kızım 2,5 yaş olacak önümüzdeki ay ama çişe alıştıramadım daha çünkü sürekli hasta ve iznim yok bu aralar
Anladım canım zaten bu sıralar havalar soğuk ancak mayıs ayı gibi başlarsınız kim bakıyor kızına kreşe mi gidiyor

Günaydın canlar hayırlı cumalar🤲🤲🤲

Kayınvalidem bizde kaldı sabah kahvaltımızı yaptık kahvemizi içtik☕☕☕

Şimdi Küçüğümle çıktılar kreşe bırakıp eve gidecek

Akşamı da büyük kızıma yıkıntı olursam kardeşini o alsın dışarı çıkmayı düşünmüyorum bugün🤪🤪🤪

Ben 60 dan sipariş verdim Kayınvalidem yemiş daha önce çok lezzetli ve güzel dedi bakalım adam da haftaya 70 olacak dedi

Hayırlı cumalar canım şimdiden ne kadarr çok gelmiş yaaa Rabbim yardımcınız olsun

Anladım canım zaten bu sıralar havalar soğuk ancak mayıs ayı gibi başlarsınız kim bakıyor kızına kreşe mi gidiyor
sağol canım Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah gerçekten çok pahalandı herşey

sağol canım Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah gerçekten çok pahalandı herşey
Biz yazın Adana dan her ne kadar sıcak diye şikayetçi olsak da daha 3 gündür klima yakmaya başladım onun dışında çok soğuk yok burda hatta küçük kız olmasa onu bile yakmam

Selammmm🤗🤗🤗

D börek yaptım küçüğümün siparişi çikolatalı pasta da yaptım bugünde böyle menümüz🤲🤲🤲

Kızlar siz fısfısı mop kullanıyor musunuz

Heyyyyy kızlar nerdesiniz bakimmmm❤️❤️❤️

Yemeğimizi yedik büyük kızım çoktannnnnn uykuya daldı
Şimdi küçüğümü uyutacağım kahvemi içtim☕☕

Deermea fısfıs mob sipariş verdim 200 TL hemen kargoya verilmiş bile hızlı teslimat yazıyordu🤗🤗

Gündüzleri kreşe gidiyor gece nöbetinde bakıcı teyzemiz var o bakıyor

Daha yakından ateş edecek demekki güneşe 🤣🤣
Kmsl Hnd Kmsl Hnd

Eklentiler

• 75598618-5715-4732-A649-B47678462705.jpeg
    75598618-5715-4732-A649-B47678462705.jpeg
    286,4 KB · Görüntüleme: 34
Gunaydin kızlar 🥳🥳🥳
Kahvaltıyı yaptık kursa gideceğim 🙄🙄
Havalar soğudukça evden çıkması zor geliyor 🥸
Akşama menü yok fikir verin 4 de gelince çabucak yaoacagim

menu 1