🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kızlar saat 10 da uyandık kahvaltı yaptırdım kıza ben unutmuşum yapmayı🤪🤪

Ortalığı topladım kızı kreşe bırakırken kargo geldi mop neyseki yakaladım🤣🤣

Kızı kreşe bıraktım ordan pazara gittim eve geldim şimdi bişeyler yedim😋😋

Yarın sabah küçüğümü kreşe erken bırakacağım ordan büyük kız için randevu aldım doktora götüreceğim🤗

günaydın kızlar dün gece yine trendyoldan alışveriş yaptım.Zeytin almak istiyorum iyimidir acaba
Tadına bakmadan biraz riskli canım sanki👍
Biz bu ayda eksideyiz Ocak maaşını bekliyorum ben😂
O yüzden maaşa son diye saymıyorsun dimi😁😁
Aynı durumlar bizde de canisi . Bizde bir maaş krediye gidiyor . Kucuk bir şehir olmasına rağmen 450 500 benzin gidiyor 🙄🙄
Gecen gün balık yağı aldım bitti yine 😜
Faturalar 1000 I geçiyor .
Çalışan insanlarınız ama doğru düzgün kıyafet alamıyoruz . Markalı kıyafetlere gözüm gibi bakıyorum 😎😎
Allahtan ablam oğlunun küçülmelerini gönderdi kızlara ev kıyafeti yaptım . Bi pijama olmuş 80 lira . Mont da kırmızıydı büyük severek giyiyor 😂😂
Ayyy o balık yağını sorma benim kız hergün kendini yerlere atıyor bir daha diyeee 2 kutu almıştım bitsin almam daha😁😁

Kahvemi içereken menü hazırlayayım bari☕☕

Pazartesi
Yeşil fasulye,, bulgur pilavı,,, çorba,,, salata

Salı
Karışık dolma,, cacık,,, çorba

Çarşamba
Mücver,,, yoğurtlu makarna,, brokoli ekşileme

Perşembe
Karışık karnabahar,,, patlıcan,,, kabak,,, patates kızartması,, domates soslu,,, cola

Cuma
Peynirli d börek,,, ayran

Son düzenleme:
Eşim pasaport işlemlerini yapıyor annesinin olursa Almanya ya gidecek 2 oğlu torunları orada. Pandemiden dolayı sıkıntıda çıkarsa eve giderim diyor bakalım belli değil daha ne zaman gideceği

Yarın komşucanlarımı davet ettim çiğköfte yoguracağız🥳🥳🥳
Börek ve şam tatlısı yapıcam yeter
Eksikler var akşam eşinle çıkarız
Kmsl Hnd Kmsl Hnd araba işini ne yaptın canım
Ben artık rahat kullanıyorum ama oğlum dan işten güçten fırsat bulup ehliyete yazılamadım🥴

Tadına bakmadan biraz riskli canım sanki👍

O yüzden maaşa son diye saymıyorsun dimi😁😁

Ayyy o balık yağını sorma benim kız hergün kendini yerlere atıyor bir daha diyeee 2 kutu almıştım bitsin almam daha😁😁
ben balık yağını az veriyorum herlade möllers daha yarıya bile gelmedi haftaiçi 1 çay kaşığı veriyorum.Siz nasıl veriyorsunuz kızlar

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe
Karışık karnabahar,,, patlıcan,,, kabak,,, patates kızartması,, domates soslu,,, cola

Cuma
süper olmuş liste bende sebze haşlıcam bugün yarın köfte patates çarşamba nohut pilav perşembe cuma aklıma gelmiyor ne yapsam

Eşim pasaport işlemlerini yapıyor annesinin olursa Almanya ya gidecek 2 oğlu torunları orada. Pandemiden dolayı sıkıntıda çıkarsa eve giderim diyor bakalım belli değil daha ne zaman gideceği

Yarın komşucanlarımı davet ettim çiğköfte yoguracağız🥳🥳🥳
Börek ve şam tatlısı yapıcam yeter
Eksikler var akşam eşinle çıkarız
Kmsl Hnd Kmsl Hnd araba işini ne yaptın canım
Ben artık rahat kullanıyorum ama oğlum dan işten güçten fırsat bulup ehliyete yazılamadım🥴
Ohhh çok iyi canım kursa yazılacak ama bir türlü fırsat bulamadım eşim yanımda olsa önce öğrenirim birqz diyorum bekliyorum bakalım ona fırsat gelmesini😁😁
ben balık yağını az veriyorum herlade möllers daha yarıya bile gelmedi haftaiçi 1 çay kaşığı veriyorum.Siz nasıl veriyorsunuz kızlar
Canım ben önce ocean veriyordum benim kız 3 yaşını 3 ay oldu geçeli 1 tatlı kaşığı veriyordum senin ki az bence
Ama şimdi easy fish oil aldım jelibon gibi yaaa bayılıyor 🙉🙉

Herkese tekrardan selamlar hanımlar 🌹
Hepinizi özledim artık inşaat projelerinden betondan parkeden dolaptan,satılık ilanlarindan faizlerden kafamı kaldırıp trendyolda k.k da falan takılmak istiyorum 🤩
Piskolojik olarak çok sıkıntılı bir sürece girdik hem arayış hemde hata yapmama birşeyleri gözden kacirmama korkusuyla baş etmeye çalışırken bir taraftan kendimize ev bakıyoruz.Bitmis oturulacak ev mi yoksa projemi diye günlerdir kafayı Tozuttuk.Projeden girersek eğer tasinmamiz lazım sattığımız kişi Hazirana kadar oturabilirsiniz dedi.projede 15 ay da teslim olduğu için her şekilde tasinmamiz lazım yani.birde projeden girersek teslimatta kalan miktara kredi çekeceğiz onun için birikim hedefim henüz yok ev işi netlesmeden birşey on goremiyorum.Zaten bitmiş eve geçersek birikim değil bolcaaaaa bogazimiza kadar borç dolacak birikim olmayacak.Projeden girersek birikim yapabiliriz teslimata kadar.Hos bu şartlarda biriktirsek ne olacak zam üstüne zam.
Şu zamanda proje eve girmeni tavsiye etmem canım. Her zaman en iyi ev bitmiş tapusu olan evdir.

Evi dip köşe süpürdüm sildim bütün tozları aldım çamaşır astım balkon yıkadım pazardan aldıklarımı yerleştirdim halıları çırptım yemeklerimi de attım o sırada Ocağa piştiler ohhh misssssss🥰🥰

Slm kızlar .
Kosturmacali bi pazartesi daha.
Evi temizledim. Bi kaç parça yarına kaldi😊
Oğlum öğlen geldi hocası korona olmus.anne dedi bana şehriye çorbası yap.tv izlerken icecekmis😅
Artık 10 dakikada yaptım. Bende üstüne bol acı döküp içtim. Tabi oğlum tencereyi bitirdi😆akşamda makrna salata yaparım. Bide brokoli haşlarım.
Buarada pazara gittim.doğru düzgün satıcı yoktu.kadinin biri neden satıcı yok dedi.adam dedi musteri yokki abla kurdular tezgahı ama geri toparlayip gittiler dedi.ya bugünleride görmüş olduk😕

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma
Gözlerime inanamıyorum
Tavuk olmayan bi menü
Akşam büyük kızına bu listeyi göster ve yüz ifadesini bize anlat😅😅😅😅😅

Slm kızlar .
Kosturmacali bi pazartesi daha.
Evi temizledim. Bi kaç parça yarına kaldi😊
Oğlum öğlen geldi hocası korona olmus.anne dedi bana şehriye çorbası yap.tv izlerken icecekmis😅
Artık 10 dakikada yaptım. Bende üstüne bol acı döküp içtim. Tabi oğlum tencereyi bitirdi😆akşamda makrna salata yaparım. Bide brokoli haşlarım.
Buarada pazara gittim.doğru düzgün satıcı yoktu.kadinin biri neden satıcı yok dedi.adam dedi musteri yokki abla kurdular tezgahı ama geri toparlayip gittiler dedi.ya bugünleride görmüş olduk😕
Oyyy kuzuma afiyet olsun😋😋😋

Offfff ortalık çok kötü olmaya başladı😥😥
Gözlerime inanamıyorum
Tavuk olmayan bi menü
Akşam büyük kızına bu listeyi göster ve yüz ifadesini bize anlat😅😅😅😅😅
Hahhahaaha valla hafta içi böyle olsun bakalım isyan bayrağını ne zaman çekecek😁😁

X