🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Kurutma benimde elim ayağım valla.Dün koltuk örtülerini yıkadım kuruttum geri serdim.Bşr makina eşimin kamuflajları kuruttum.Şimdi nevresimleri kurutuyorum.Bir makina renkli attım onları atarım sonra.Ortalıkta çamaşır olmuyor koku olmuyor iyi oluyor kurut katla bekletmiyorum .
Benimde alacaklarım arasında robot süpürge ve kurutma makinası var🙉🙉

Slm kızlar
Kardesimde kahvaltı yaptık
Küçükleri anneme postalayip büyüklere hali almaya gittik.hali çok güzel ve şık.Güle Güle kullansın kardeşim.
Şimdi gorumceme geçtik. Lahmacun içi hazırladık. Geceyi bulur eve gitmemiz

Kurutma benimde elim ayağım valla.Dün koltuk örtülerini yıkadım kuruttum geri serdim.Bşr makina eşimin kamuflajları kuruttum.Şimdi nevresimleri kurutuyorum.Bir makina renkli attım onları atarım sonra.Ortalıkta çamaşır olmuyor koku olmuyor iyi oluyor kurut katla bekletmiyorum .
Kurutma makinası candır 😀

Temizlik yaptık ütü yaptım.Bamya makarna yaptım yedik.Tavuksuyu çorba yaptım yarın yanına birsey uydururum.2 makina çamaşır yıkandı kurutuldu katlanıp kaldırıldı.Havuçlu tarcinlı cevizli kek ve damla çikolatalı cevizli kurabiye yaptım çocuk çok seviyor gelip geçerken yer.Şimdi duş aldm cay demledim çok yorgunum😢

Robot süpürge ben de düşünüyorum .
araştırıp karar verdiniz mi , hangisini düşünüyorsunuz ?
Robocock veya ixomi düşünüyorum 👍
Temizlik yaptık ütü yaptım.Bamya makarna yaptım yedik.Tavuksuyu çorba yaptım yarın yanına birsey uydururum.2 makina çamaşır yıkandı kurutuldu katlanıp kaldırıldı.Havuçlu tarcinlı cevizli kek ve damla çikolatalı cevizli kurabiye yaptım çocuk çok seviyor gelip geçerken yer.Şimdi duş aldm cay demledim çok yorgunum😢
Bayağı iş yapmışsın canım uzat ayaklarını dinlen şimdi🥰🥰

Ben 8 yıldır kullanıyorum çok rahattım ama şu 1 haftadır kabus gibi üstelik hava çok soğuk ve yağmurlu cam balkonda da kurumuyor 2 gündür bekliyorlar öylece çamaşırlıkta😬
İçeriye asmam da mümkün değil eşim astım hastası ogluslar alerjik 😔

Günaydın kızlar cuma akşam migren ağrısıyla başladı cumartesi akşama kadar mahvetti beni en son içtim ilacımı 10 dk uyudum dünya varmış gözlerimi açtım.Eşimde çalıştı cumartesi denetlemeleri var pazarda temizlik yaptık çocuklara spor kursu baktık evrak istediler sağlık raporu fotograf vb onları hazırlayıp başlatırız dedi.Yüzme için yeni seans saati açılacak o zaman ararız dediler.Gazinoya geldik çocuklar pizza istedi çok kötüydü yiyemediler patates kızartması aldık tekrar onu yediler.Dün cam sildim sabaha karşı yağmur başlamış şimdi biraz durdu.

X