🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam kizlarr nasilsiniz

Veeeee günün menüsü kısır bol yeşillik ayran ve turşuyla😋😋
Büyük kız zaten awm de yemiş yaaa herşey ne kadar artıyor 2 ay önce burgerking deki teksas menü 33 tl idi şimdi 43 tl yapmışlar🙉🙉

Biraz önce markete gittik birkaç abur cubur 50 tl verdik geldik🙈🙈

Kızı uyuttum kahve keyfi yapıyorum☕☕☕

Cedric1003 Cedric1003 kızzzz nerelerde göbek atıyorsun💞💞💞
Bugun bizde yengem kuzenim birlikte burger yedik ama burgerking degil boyle ayrica burgerler var ya nasil desem bilemedim ama sen anladin bence oyle bir yerde ve kocaman ekmekli bir hamburgerdi inanamazsinki icecekle birlikte 30 tl idi. Okadar lezzetliydi ki isme para veriyoruz el kadar burgerlere. Bende burger delisi oldgmdan 🤣🤣 ne cok burger dedim Allah imm

Bu arada bir baska topikte kedi korkunuzu okudum ablan yazmis hala devam ediyor mu bu 😔😔

Bizimde eşimle favori programımız 🤩çok muhteşem fevkalade iyi olan piskololjilerimize azcik hüzünç katmak için izliyoruz işte 🤣
Ya ev için alışveriş yapmaya bayılıyorum gerçi alışverişin her şekline bayılıyor sanırım 🙈
He kız psikoloji daha da çok yerlerde oluyor ama 🤦‍♀️🤦‍♀️

Evet bende severek alışveriş yapıyorum :KK55:

Selam kizlarr nasilsiniz

Bugun bizde yengem kuzenim birlikte burger yedik ama burgerking degil boyle ayrica burgerler var ya nasil desem bilemedim ama sen anladin bence oyle bir yerde ve kocaman ekmekli bir hamburgerdi inanamazsinki icecekle birlikte 30 tl idi. Okadar lezzetliydi ki isme para veriyoruz el kadar burgerlere. Bende burger delisi oldgmdan 🤣🤣 ne cok burger dedim Allah imm

Bu arada bir baska topikte kedi korkunuzu okudum ablan yazmis hala devam ediyor mu bu 😔😔
Bende bayılırım burger ie ama çoktandır burgerking teksas yeriz başka yemeyiz🙈🙈

Anladığım dediğin hamburger geçenlerde festivale gitmiştik orda yemiştim ismini duymadığım bir yerdi ama acayip kuyruk vardı 30 tl ye bende alayım dedim o kadar kuyruğa lezzetlidir herhalde diye ve gerçekten çok lezzetliydi👏👏👏

Evet yaaa biz 3 kız kardeşiz hala da her çeşit hayvandan tırsıtıyoruz öyle böyle değil yani yolun başında köpek filan görsek sokak cadde mahalle değiştiriyoruz😥😥

Bende bayılırım burger ie ama çoktandır burgerking teksas yeriz başka yemeyiz🙈🙈

Anladığım dediğin hamburger geçenlerde festivale gitmiştik orda yemiştim ismini duymadığım bir yerdi ama acayip kuyruk vardı 30 tl ye bende alayım dedim o kadar kuyruğa lezzetlidir herhalde diye ve gerçekten çok lezzetliydi👏👏👏

Evet yaaa biz 3 kız kardeşiz hala da her çeşit hayvandan tırsıtıyoruz öyle böyle değil yani yolun başında köpek filan görsek sokak cadde mahalle değiştiriyoruz😥😥
Ya bende oyleyim napacagiz bunu smdi hava sogudu ya hemen kosturup geliyorlar hayvancagzlar haklilar aclar sevgiye muhtaclar ama o sevgi gosterisini ben yapamiyorumki onlara iste ... hergun disari cikmak yuregimi hoplatir oldu ciddi panik atak seviyesine geliyorum ya forumda konulari karistiriyordum bunla ilgili de ablanin yazisina o zaman denk geldim bir sorayjm dedim hala oylelrr mi bi cozum bulmuslar mi diye

Zeyno kız ben ccedrice diyordum nerde yedin paraları maşallah bereketli olsun 👏👏
Bitirmişsin paraları🥰🥰

Offf canım yaaa bu sıralar salfıigın var herhalde herkes hasta bağışıklığı mızı yüksek tutmalıyız ama illa ki bir hastalık olıyor😥😥
Sağol canım hepsi ihtiyaç mecbur alınacaklar😊😊
200 tl de dask ödemiş eşim paralar geldi bitti😟

Cankusunannesi Cankusunannesi çok geçmiş olsun canım sözlerine a dan z ye katılıyorum bitsin gitsin artık şu virüs büyük kızımın burnu akıyor akşamdan beri ıhlamur kuşburnu, limon, meyve aklıma gelen herşeyi içiriyorum ki toparlanıp okuluna gidebilsin virüs sanmasınlar😟😟

Küçüğüm birden ateşlendi virüs mü kaptı diye çok korktuk hemen götürdük Allah yardımcımız olsun ne diyeyim 🤲

Senden dolar bekliyoruz 🤣🤣🤣🤣
Hahahahhaha kız çok tatlısın❤️❤️
Ya bende oyleyim napacagiz bunu smdi hava sogudu ya hemen kosturup geliyorlar hayvancagzlar haklilar aclar sevgiye muhtaclar ama o sevgi gosterisini ben yapamiyorumki onlara iste ... hergun disari cikmak yuregimi hoplatir oldu ciddi panik atak seviyesine geliyorum ya forumda konulari karistiriyordum bunla ilgili de ablanin yazisina o zaman denk geldim bir sorayjm dedim hala oylelrr mi bi cozum bulmuslar mi diye
Evet taa kediden korkar mı insan ama ciddi anlamda korkuyorum ya dokunmak istiyorum elimde olan birşey değil
Hatta bir arari terapi mi alsam diye bile düşündüm

Kaç defa köpek aldık önceki senelerde yok olmuyor eve köpek girince koltukların üzerinden inmiyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

Bayılıyorum dışarda böyle görünce gidip sevenlere ama elimizde değil😢😢
Cankusunannesi Cankusunannesi çok geçmiş olsun canım sözlerine a dan z ye katılıyorum bitsin gitsin artık şu virüs büyük kızımın burnu akıyor akşamdan beri ıhlamur kuşburnu, limon, meyve aklıma gelen herşeyi içiriyorum ki toparlanıp okuluna gidebilsin virüs sanmasınlar😟😟

Küçüğüm birden ateşlendi virüs mü kaptı diye çok korktuk hemen götürdük Allah yardımcımız olsun ne diyeyim 🤲
Zeyno geçmiş olsun canım nasıl oldu bıcırık ❣️❣️

Günaydın kızlar.Baba oğul fırına gittiler açma,simit,sıcak ekmek alacaklar.Dün tahin pekmez aldm 75tl tuttu şok oldum az daha geri bırakıp reçel yeriz yaaaa diyecektim😀Sabah saban içinizi karartayım benzin ve motorin eşitlenmiş 8tl ikiside hadi gezin göreyim:oha:

Hahahahhaha kız çok tatlısın❤️❤️

Evet taa kediden korkar mı insan ama ciddi anlamda korkuyorum ya dokunmak istiyorum elimde olan birşey değil
Hatta bir arari terapi mi alsam diye bile düşündüm

Kaç defa köpek aldık önceki senelerde yok olmuyor eve köpek girince koltukların üzerinden inmiyorum🤦‍♀️🤦‍♀️

Bayılıyorum dışarda böyle görünce gidip sevenlere ama elimizde değil😢😢

Zeyno geçmiş olsun canım nasıl oldu bıcırık ❣️❣️
A dan z ye ayni durumum seninle
Su ara terapi alsammi diye dusunuyorum bile

X