Hayatim Değişiyor

Bugün spora basliyorum
Kilo vermek zor ve uzun süren bir emek
Kilo almak kısa süreli zevk veren uzun vadede mutsuz eden bir eylem
Seçimler kisiligimizdir
Değişim şart
Hayatım değişiyor derken 1 yıl oldu belki ama 1 yılda hayat değiştirmek zormuş gercekten

Çiçeğim 1 yıl olmuş buraya adım atalı. Şimdi bende burada destekcin olarak bulunmaya çalışırım 😘 daha güzel sonuçların olduğu bir sayfa olsun inşallah ❤️

Çiçeğim 1 yıl olmuş buraya adım atalı. Şimdi bende burada destekcin olarak bulunmaya çalışırım 😘 daha güzel sonuçların olduğu bir sayfa olsun inşallah ❤️
Sağol canım ama pek bi değişiklik olmadı illaki biseyler değişti ama 1 yılda benim kilom değişmedi 😁😁😁😁

Evet kızlar Yeni bir gazla geldim umarım aldığım bu gaz uzun sürer ve hedefine ulaştırır

Hedefim 1 ayda 6 kilo vermek yani Yeni yıla 75kg ile girmek

Bunun için haftada 3 gün 1 er saatlik evde egzersiz yapacam bakalim yediklerime dikkat ederek 1 ayda sporu da dahil ederek 6 kilo verebiliyor muyum kim bilir belki 8 kilo veririm hadi bakalım olculerimi de alacam yarın sabah basliyorum olculerimi alıp

Egzersiz günlerim:

Pazar
Çarşamba
Cuma

Haftada 3 gün

Perşembe gününe esneme eklemek istiyorum ama emin değilim yaparsam eklerim esneme çok önemli çünkü sporda

1 saate yakın sürecek yaptığım videoların linkini buraya atacağım yaptıktan sonra yapmadan atmışım linki

Spordan sonra paylaştığım linkin altına düşünce ve duygularımı yazacağım

Yediklerimi yazmayacağım sağlıklı beslenmeye çalışacağım
3 ALTIN KURAL
1. şekersiz
2. hamursuz
3. kızartmasız

Harika bir geri dönüş olmuş 🧿
Bazen çöküş oluyor ama dibi görmeye gerek yok.
Bı beslenme sitili seçtin mi yoksa mevcut günün yemeklerinden seçenek mi olusturacaksin.

Harika bir geri dönüş olmuş 🧿
Bazen çöküş oluyor ama dibi görmeye gerek yok.
Bı beslenme sitili seçtin mi yoksa mevcut günün yemeklerinden seçenek mi olusturacaksin.
Liste yapmıcamm 3 öğün Ara öğünler şeklinde en uygunu bu bana tatlı yeme isteğimi azaltıyor bu beslenme

02.11.23 ===> 82.55
10.11.23 ===> 81.20 FARK = - 1.350
17.11.23 ===> 80.90 FARK = - 0.300
21.11.23====> 81.35 FARK=+0.450(REGL)
27.11.23===> 80.10 FARK = -1.250

Yarın kadinlar için spor uygulamasından 25 dklik egzersiz yapacağım

Tabi birde yürüyüş günlük 10.000 adim hedefliyorum hergun bakalim

Çarşamba günü egzersizi tamamdir
Cumaya görüşürüz
Gün içinde 10.000 adımı tamamladin mi benden mutlusu yok hergun 10.000 adımı sözü verdim umarım uyarim

Eklentiler

• Screenshot_20231129-115310_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20231129-115310_Samsung Health.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 15
Uzun zamandır yapmadığım için gerçekten çok zorlandım çok kalori yakmadım aslında basit egzersizler yaptim 150 kalori yani yürüyüş yapsam daha iyi kalori yakarım ama benim amacım cok kalori yakmaktan ziyade düzenli spor yapmak 15 dk bile olur yeterli rutin oluşturalım haftada 3 gün egzersiz herhangi bir kuralım yol simdilik
Haftada 3 gün egzersiz yapsam yeterli

X