HAYATIMI CEHENNEME ÇEVİREN " OĞLUM "

masalkiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2021
66
-144
Hepinize merhabalar, hayatımın en en en kötü ve en utanç verici günlerini yaşıyorum. Bir derdim var ve bunu sizinle paylaşmak istiyorum. Bir anne olarak büyük bir çıkmazdayim. Keşke anne olacağıma taş olsaydım diye düşünüyorum. Psikolojim alt üst oldu. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sizlerden gelen kırıcı olmadığı taktirde tüm yorumlara ve eleştirilere açığım. Buraya bu konuyu açmamın sebebi sizlerin de fikrini ve bu doğrultuda bir yol bulabilmek. Şimdiden teşekkürler.

2 cocuk annesiyim. Oğlum 13 kızım ise 5 yaşında. Eşimden ayrıldım çocuklarımla beraber yaşıyorum. Oğlum ne yazık ki orta derecede zeka geriliği hastası ve yüzde 50 raporlu. ( çözger orta derecede gecikmiş dönüm noktası raporlu özel eğitim çocuğu) Her ne kadar görünüşte fiziki bir engeli olmasa da bu durum onu engelli sınıfına dahil ediyor. Şunu mutlaka belirtmek istiyorum kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılıyor kendisi alisveris yapabiliyor şehir dışı olmadığı sürece sehirici tüm uzaklıklara kendisi gidip gelebiliyor doğruyu yanlışı iyiyi ve kötüyü ayırt edebiliyor. Mevzu çok derin ama asıl mevzuya hiç uzatmadan başlamak istiyorum.

Oğlum 4 gün önce ben uyurken bana cinsel istismarda bulundu. O gün çok yorucu bir gün geçirmiştim ve ağır bir uykuya dalmıştım ki ilk anda farkedemedim.Ben bunu nasıl biliyorum?! Tabiki bu istismar anını her detayına kadar benim telefonumdan video kayıt yapmasından. 🤦‍♀️ O gece telefonumun güvenlik şifresini degitirmistim tabiki normalde sifremi biliyordu ama o gece şifre değişikliği yaptığımı bilmiyordu. Videoyu çektikten sonra silebileceğini planlayarak gerçekleştirdiği bu eylem istediği gibi sonuçlanmadı yani videoyu silemedi. Bunun üzerine büyük bir panik ile beni uyandırdı ve şifreyi söylememi istedi ve ben bu panik karşısında suphelendim " acaba kötü alışkanlıklara başladı ( alkol sigara madde kullanımı gibi ) ve bu yüzden mi telefonumda sadece onun bildiği birseyi silmek istiyor düşüncesi ile telefonu ve şifreyi ona vermedim. Bu sırada bana saldırmaya başladı ve üzerime yürüdü. Ben bunun akabinde karşı komşunun evine giderek kendimi korumaya aldım ve hızlı bir şekilde telefonumu açtım ve videoyu gördüm.... Dünya başıma yıkılmıştı ve hala üzerime gelmeye çalışıyordu ve ben polisi aradım yardim istedim tabi o sırada polis geleceği için evden kaçtı. Polis geldi evimizin çevresinde onu aradı ama bulamadılar. Daha sonra polisler beni ve kızımı karakola götürdüler. İfadem alındı doktor raporu video kaydı ve oğlumun raporu savcılığa gönderildi. Yani tüm adli işlemler yapıldı ve nöbetçi savcı arandı. Savcı bizden alınıp yurda alınmasını söyledi. O gün tüm aramalara rağmen oğlum bulunmadı ve ertesi gün yurda bırakıldı anca oğlum yurttan kaçtı ve annemin evine gitti. Bu durum sürekli olarak tekrar etti. 4 gün içinde 4 kere yurda götürülüp geri kaçtı. Dün akşam bende annemlerdeydim ve evde tartışma çıktı. Bana evde saldırdı. Hastalığından dolayi olsa gerek yaptığı olayın çok normal olduğunu düşündüğü hareketleri var. Karşımda gülmesi beni tamamen çileden çıkardı. Üzerime evdeki eşyaları atmaya başladığı için oğlumu evden dışarıya çıkardık ve terastan bulduğu cay bardağını üzerime atmaya yeltendi defalarca. Bunun akabinde annem polisi aradı ve bu gece polis onu alıp yurda götürdü tekrar. Şuan evde yok ama yarın gündüz saatlerinde eve geleceği kanaatindeyim.

Şuan ki düşüncem. Kararsızlık, çaresizlik. Yanımda bizimle kaldığı sürece kızıma da ( Allah korusun ) geri dönüşü olmayan zararlar verebilir de vermeyebilir de. Ama oğlumun yokluğu diğer yandan canımı fazlasıyla acıtıyor. Onun kimsesizler gibi dışlanmış ve yurtta olması içimi parçalıyor. Bu iğrenç olay olmamış olsaydı onun tüm eziyetine saldırganlığına ömrümün sonuna kadar katlanırdım. Ancak bu durum çok çok farklı. Şu anda istismarda bulundu ancak ben onu affedersem bir daha ki sefere bu istismarı tamamen daha iğrenç şekli ile gerçekleştirmesi kaçınılmaz. Şuanda eve ansızın gelip bana zarar verecek diye çok korkuyorum ama bir yandan da yurtta değil gözümün önünde olmasını istiyorum. 4 gündür ben panik atak geçiriyorum.

Ne oğlumla oluyor ne de onsuz!!.. 😪😪😪

Eğer konu fake ise bence öyle igrencsiniz.
Gerçek ise ya kızınıza cinsel saldirida bulunursa uzak tutun o çocuğu evden .
Annesine size istismar ettiğini söylüyorsunuz tövbe tövbe nutkum tutuldu .

Umarım konu gerçek değildir… Gerçekse de evlat atsan atılmaz satsan satılmaz derler ama sizin ki çok farklı bir boyutta kesinlikle kabul etmeyin gerekiyorsa çocuğun babasına da durumu anlatın biraz ilgilensin en azından farklı bir şehirde yatılı okul veya yurda göndermeyi isteyebilirsiniz küçük kızınız var sakın ola ki affetmeyi düşünmeyin…

Eğer konu fake ise bence öyle igrencsiniz.
Gerçek ise ya kızınıza cinsel saldirida bulunursa uzak tutun o çocuğu evden .
Annesine size istismar ettiğini söylüyorsunuz tövbe tövbe nutkum tutuldu .
Şuana kadar paylaştığım hiçbir konu fake değil o yüzden çok fazla paylaşımım yok. Evet bana istismarda bulundu hepsini adım adım yazdım. Teşekkürler 😔

Umarım konu gerçek değildir… Gerçekse de evlat atsan atılmaz satsan satılmaz derler ama sizin ki çok farklı bir boyutta kesinlikle kabul etmeyin gerekiyorsa çocuğun babasına da durumu anlatın biraz ilgilensin en azından farklı bir şehirde yatılı okul veya yurda göndermeyi isteyebilirsiniz küçük kızınız var sakın ola ki affetmeyi düşünmeyin…
Offf çok çok kötü bir duygu. Babası ceza evinde babasıyla görüşmüyoruz ama babaannesi ile görüşüyorlardı fakat 5 ay önce babaannesinin cep telefonunu anneannesinin evine izinsiz getirip sakladı ve biz evde bulup geri gönderdiğimiz günden itibaren baba tarafı da sildi onu. Konu tamamen gerçek hatta bu kısaltılmış hali. Ve ben bu saatte uyanığım ve yarın psikoloğa gitmeyi planlıyorum.

Çok üzüldüm sizin adınıza onu sizden uzak tutmak en mantıklısı.Allah kimseyi evladiyla sinamasin.İciniz yansada bence uzak durması gerekiyor tabi onun güvenliğini sağlamalısınız.İnanin bende ne diyeceğimi bilmedim konu evlat olunca elim kolum bağlanıyor empati kurarken bile için acıdı sabırlar diliyorum size

İstismardan kastiniz nedir? Zira nasil bir uyku uyuyorsunuz ki olan bitene ragmen uyanmiyorsunuz?

Oglum kucuk oldugu icin bilemedigimden soruyorum. Anneler cocuk buyudukce cocuklarin sesine hareketine karsi hassasiyet kaybediyor mu? Yatakta donme sesini bile duyuyorum su an. 5 yasinda cocugunuz varmis, hic mi tuvalete kalkmiyor mesela?

Siz adeta film cevrilmis ama uyanmamissiniz.

Fake mi lütfen fake olsun değilse eğer bu nasıl bir uykudur ki uyanmadiniz ? Kanım dondu
Ne yazık ki fake değil tamamen gerçek. Kesinlikle sahte paylaşım yapmam. Normalde hemen uyanabilirdim ama o gece sabaha kdr uyumamıştim sabah 8 de uyumuştum ve uykumun derin anında gerçekleşmiş bir olay. Bu sorunun cevabını polislere de veremedim çünkü neden uyanamadigimı bende bilmiyorum

Ne yazık ki fake değil tamamen gerçek. Kesinlikle sahte paylaşım yapmam. Normalde hemen uyanabilirdim ama o gece sabaha kdr uyumamıştim sabah 8 de uyumuştum ve uykumun derin anında gerçekleşmiş bir olay. Bu sorunun cevabını polislere de veremedim çünkü neden uyanamadigimı bende bilmiyorum
Valla benim kanım donuk ne diyeceğimi bilmiyorum dışarıdaki insanlara ne kadar zarali olabileceğini düşündükçe içinden çıkamıyorum 5 yaşındaki çocuk kız mi erkek mi

Valla benim kanım donuk ne diyeceğimi bilmiyorum
Son 3 aydır kullandığı antidepresan ilaçlarını bırakmıştı içmek istemedi. İlk bıraktığında bir yan etki hissetmedik hareketlerinde ama suanda bunu yaşadım. Ve evde yürüyorum sanki arkamdan birisi geliyormuş gibi geliyor son 4 gündür.

Son 3 aydır kullandığı antidepresan ilaçlarını bırakmıştı içmek istemedi. İlk bıraktığında bir yan etki hissetmedik hareketlerinde ama suanda bunu yaşadım. Ve evde yürüyorum sanki arkamdan birisi geliyormuş gibi geliyor son 4 gündür.
Allah yardımcınız olsun bu çok ağır ya gerçekten kızınıza dokunmuş olabilir sizden önce ona cesaret etmiş olabilir lütfen kızınızı doktora goturun

Çok üzüldüm sizin adınıza onu sizden uzak tutmak en mantıklısı.Allah kimseyi evladiyla sinamasin.İciniz yansada bence uzak durması gerekiyor tabi onun güvenliğini sağlamalısınız.İnanin bende ne diyeceğimi bilmedim konu evlat olunca elim kolum bağlanıyor empati kurarken bile için acıdı sabırlar diliyorum size
Çok zor evet hemde çok. Bir yandan onun eve gelmesini istiyorum bir yandan da ansizin gelecek diye çok korkuyorum. Yarın malesef evimi başka bir semte taşıyorum malesef. Allah razı olsun dilekleriniz icin

Oğlunuzda zeka geriliği var , raporu var , bu tarz çocuklar cinsellik hakkında mantıklı düşünemez , size tamamen içgüdüsel yapmış ne yaptıysa , çocuğun yurda değil tedaviye ihtiyacı var , ilaçlarını düzenli kullanması gerekiyor , keşke okumasaydim bu konuyu ya sinirlerim bozuldu sabah sabah

İstismardan kastiniz nedir? Zira nasil bir uyku uyuyorsunuz ki olan bitene ragmen uyanmiyorsunuz?

Oglum kucuk oldugu icin bilemedigimden soruyorum. Anneler cocuk buyudukce cocuklarin sesine hareketine karsi hassasiyet kaybediyor mu? Yatakta donme sesini bile duyuyorum su an. 5 yasinda cocugunuz varmis, hic mi tuvalete kalkmiyor mesela?

Siz adeta film cevrilmis ama uyanmamissiniz.
Şöyle anlatayım bu durumu size. Biz o kötü güne kadar böyle bir olayla yuzlesmesekte evde hep bir tartışma esnasindaydik. Oğlum evde hep ya benimle ya kardeşiyle tartışma çıkarıyordu hastalığından dolayi oğlum uyumadan ben uyumayı tercih etmiyordum ve oğlum o gece sabaha karşı 05.00 gibi uyudu. Bu yüzden bende uyuyamadım ve saat 08.00 de uyudum çok uykusuzdum çünkü. Bu olay da video kayıt saatine göre saat 10.20 de oldu. Ve video 39 Saniye. Açık yazmam gerekirse tamamen beraberlik söz konusu olduğunu sanmıyorum ancak cinsel istismara ileri derecede yeltenme ve görmemesi ve dokunmamasi gereken her yere ulaşma diyebilirim

Oğlunuzda zeka geriliği var , raporu var , bu tarz çocuklar cinsellik hakkında mantıklı düşünemez , size tamamen içgüdüsel yapmış ne yaptıysa , çocuğun yurda değil tedaviye ihtiyacı var , ilaçlarını düzenli kullanması gerekiyor , keşke okumasaydim bu konuyu ya sinirlerim bozuldu sabah sabah
Çevremde bu konuyu ailem ve adli makamlar dışında kimse bilmiyor hiçbir arkadaşıma bu durumu anlatamadığım için buraya paylaşmak durumunda hissettim kendimi. Tanımadığım sizlerden somut yorum almak istedim.

X