HAYATIMI CEHENNEME ÇEVİREN " OĞLUM "

Uyanamamış olması haricinde diğer kısımlar olabilir diye düşünüyorum. Bizim okulda da özel eğitime gelen erkek öğrencilerden biri kısa etek giyen bir arkadaşın bacağını vs ellemeye kalkmıştı . Kız öğrencilerden biri de sana varacam ben derdi bir erkek öğretmene . Yani hislerini bastıramıyorlar evet ama ne bileyim bir anne gerekirse günlerce de uyumasa o kadar baygın olmaz .
İnşallah gerçek değildir. Gerçekse bile yurda göndermek ne kadar doğru bilemedim . Hastaneye yatıp ilaç tedavisi alması lazım. Masum insanların canının yanmaması için .

Allahım inşallah gerçek değildir inşallah psikolojik problemleri olan sizsinizdir. Bunu o kadar canı gönülden istiyorum ki.

Uyanamamış olması haricinde diğer kısımlar olabilir diye düşünüyorum. Bizim okulda da özel eğitime gelen erkek öğrencilerden biri kısa etek giyen bir arkadaşın bacağını vs ellemeye kalkmıştı . Kız öğrencilerden biri de sana varacam ben derdi bir erkek öğretmene . Yani hislerini bastıramıyorlar evet ama ne bileyim bir anne gerekirse günlerce de uyumasa o kadar baygın olmaz .
İnşallah gerçek değildir. Gerçekse bile yurda göndermek ne kadar doğru bilemedim . Hastaneye yatıp ilaç tedavisi alması lazım. Masum insanların canının yanmaması için .
Böyle bir durum olsa yurda gitmezdi bence hastanede tedavi olurdu . Yurda gidince sorun çözülecek mi yooo orada da aynı şeyi yapmaya çalışır . Tabiki konu kesinlikle fake

Doktordan kasıt çocuk psikoloğu sanırım
Ama bence konu sahte
Ölüm uykusuna mi yattın konu sahibi tam birleşme oldu mu bilmiyorum da ne demek kesinlikle gerçek olamaz diye düşünüyorum
İnşallah öyledir , doktora götürmek ne demek çocuğu , hayat boyu travma
Konu yaşanabilecek bir durum , bence abartıyor anlatırken ki çocuğu niye yurda verdin demeyelim diye , büyük ihtimalle çocuk videosunu çekti ve dokundu en fazla , yoksa insan tecavüze uğraşa uyanmaz mi , o kısım evet haklisini duymak için abartılmış diye düşünüyorum ama tabi fakr de olabilir çünkü bir önceki konusu İstanbul'a dizi çekimine gitmek üzere açılmış 15 gün önce 🤦

Ya saka mi bu en derin uyku olsun beraberlik oldugunu sanmiyorum ne demek bunu hissetmemek mumkun mu umarim okuduklarimiz gercek degildir ki bu kismi bence hic inandirici degil
Sizi anlıyorum belki ben olsamda inanmakta zorluk çekerdim ama ztn cinsel ilişki demiyorum , istismardan bahsediyorum. Görmemesi gereken özel bolgemi açıp parmağıyla istismardan bahsediyorum. Neden yalan söyleyebilirim böyle bir konuda. Amacım be olabilir ki.
Ya saka mi bu en derin uyku olsun beraberlik oldugunu sanmiyorum ne demek bunu hissetmemek mumkun mu umarim okuduklarimiz gercek degildir ki bu kismi bence hic inandirici degil

Derdim suçlamak değil ama biraz elmalı davasının konusuna benzememis mi inşallah gerçek değildir sabah sabah kanım dondu inanın bu raddeye gelinceye kadar neredeydiniz bu kadar bilgiyi bu yaşta nasıl öğrendi bu çocuk belli bir yaşta cinsel dürtüler başlar ama tamamını öğrenmesi normal mi hiç mi kontrol etmediniz ne yazsam bilemedim eğer doğru ise bunu size yapan Allah'ım korusun o kız çocuğuna neler yapmıştır mutlaka doktora götürün pedegog yardımı ile gerekirse ifadesi alınsın

Ya allah aşkınıza açık açıl yazacağım kimse kusura bakmasın lütfen . Konu sahibi oğlunuz size tecavüz edecek ve bunu nasıl anlayıp uyanmayacaksınız ? Odaya birisi girer girmez insan uyanır . O zaman eve hırsız girsin size o an tecavüz etsin anlamayın olur mu böyle birşey
tecavüz değil tacizmiş?

Konuya inanmıştım aslında ama "beraberlik söz konusu olduğunu sanmıyorum" bu cümleniz inandırıcılığı yitirmeme sebep oldu. Evladı tarafından tacize uğramış bir anne evladım beni taciz etti cümlesini dahi rahatça kuramaz ama siz böyle cümle kuruyorsunuz. Ayrıca cocuk telefonun ekranını açmadan mi video kayıt ekranını açtı. Böyle biseye yeltenen insan önce telefonu kontrol eder gibime geliyor

Sizi anlıyorum belki ben olsamda inanmakta zorluk çekerdim ama ztn cinsel ilişki demiyorum , istismardan bahsediyorum. Görmemesi gereken özel bolgemi açıp parmağıyla istismardan bahsediyorum. Neden yalan söyleyebilirim böyle bir konuda. Amacım be olabilir ki.
Siz nasil biri size dokunurken hem de ozel bolgenize dokunurken uyanmazsiniz? Alkollu ya da ilac etkisi altindamiydiniz? Bu dediginiz bir uyku sekli degil! Hepimizin cok uykusuz kalip yoruldugu zamanlar oldu, yorgunlugu biliriz, bu yorgunlukla aciklanacak bir sey degil.

Kaldi ki annesini taciz eden erkek cocugu hakkinda okudugum ilk konu bu degil. Anlatilanlari cocugun yapamayacagini dusunmuyorum. Ama sizin her hareketinizde cok hata goruyorum. Bir kere bunu hemen polise tasimak bile cocuk icin ne kadar faydali? Hemen doktorla iletisime gecip, hastaneye yatirip, tedavi gormesini de saglayabilirdiniz.

Daha fazla yazmayın bence eger gerçek ise çocuğu yurda atmak hiçbirşekilde çözüm değil tamam mi bunun 5 sene sonrasında ne olacak bi düşünsenize hadi şimdi çocuk gücü yeter yetmez biraz daha büyüyünce birine tecavüz etse şimdi bile kolayca yurttan kaçıyormuş yolda sokakta oynayan çocuklara bunu yapmaya kalkışsa siz kendi çocuğunuza yapmasından korkup oglunuzu nasıl toplum içine salıverirsiniz
Kendiniz doktora psikologa gidene kadar çocuğa annelik yapın onu hem psikiyatra hem de çocuk doktoruna götürün bu dürtülerini baskılayarak ilaçlar mi gerekir terapi mi bunun yoluna bakın

sızın uuyurken farkında olmadıgınız ıcın uygunsuz halınızın vıdeosu +dokunma mı vıdeoda ızledıgınız cekılen halınız
konuya gelen yorumlara gore uyanmamanız mumkun degıl seklınde de . yukarıda yazdıgım gıbıyse konu sahıbı hıssedemeyebılır o yuzden net bırsey yazar mısınız konu ssahıbı

onun harıcınde kızınızda varmıs boyle bırsey yasadıgınızda aklınıza ılk kızınız gelmelıydı ona da aynısını yaptımı dıye o yuzden sız savcılıktayken bu endısenızı soylemelıydınız kı emnıyetdekı arkadasların da bunu gozden kacıracagını sanmıyorum bır uzman eslıgınde cocugunuzla konusurlardı

o yuzden kafama oturmadı tam konu aıle ıcı ıstısmar var dunyada maalesef. keske ılk kez boyle bırsey duyuyor goruyor olsaydık.ustelık zıhınsel olarak sıkıntılı bırınden bahsedıyoruz ınsan kız cocugunu nasıl unutur mesela ? tuhaf degıl mı

!!! sımdı okudum güya ozel bolgenıze parmagını sokmus ! uyanmamanız ımkansız hanımefendı ustelık kucuk cocugu olan her annenın uykusu daha hassasdır

X