Hayatımı mahvettim kendi ellerimle 😞

Kedi_sever_insan

Kedi aşığı 😻❤️
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2022
68
2
22
Merhaba sayın kk üyeleri, kendi ellerimle hayatımı nasıl mahvettimi anlatacağım, daha doğrusu akıl almak amaçlı, ben 23 yaşındayım şuan. bundan 4 yıl önce yani 19 yaşında iken sevgilimle bir hata yaptım maalesef. Ve sır gibi sakladım bunu 2-3 yil herkesten.ama ortaya çıktı bir şekilde maalesef ,ailem onunla evlenmem konusunda baskı yaptı bana. Ama ben ondan sogumuştum aramızda bozuktu zaten ama aileme anlatamadım ve evlenmeye karar verdik. O çocukla başka şehire gittik , nikah işlemleri için, ama bana o kadar soğuk davrandı ki , beni sevmediği her halinden belliydi ben evlenmekten vazgeçtim ve ailemin yanına dönmeye karar verdim çünkü ikimizde sevmiyorduk birbirimizi. Zaten oda gitmeme dünden razıymis her neyse, ben eve dönünce bana çok laf söylediler, üzerinden uzun zaman geçti ama hâlâ çok canım sıkkın, nasıl bu kadar aptalca şeyler yaptım bilmiyorum, artık her hatamda yüzüme vurulacak bunlar, o kadar dibe çöktüm ki ne yapacağımı bilmiyorum, okulu da bıraktım stresten, sadece uyumak istiyorum, bundan sonra nasıl yol almalıyım sizce hayatımda? Düzelir mi hayatım sizce?

Hatadan kastınız sevişmek heralde hemen evlendirmeye çalıştıklarına göre kutsal bekaret gitmiş aileniz için kusurlu vaka olmuşsunuz ortaçağda olmadığımıza göre sizde yeni nesil bir birey olduğunuza göre önce kendiniz bunun bir kusur eksiklik olmadığını kavrayın. Okul iş ne varsa yoğunlaşın para her kapıyı açar öyle bir devirdeyiz ki para bekareti bile satın alıyor. Kendinize güvenin çalışın para kazanın ve bunu bir kusur olarak görüp kendinize çer çöp adamları layık görmeyin, ailenizin görmesinede izin vermeyin

daha 23 yaşındasın. hayatını her şekilde çok iyi yapmak için çok fırsat çıkacak karşına. eğer bir birliktelik yaşamaktan bahsediyorsan, inan bunu yaşamayan neredeyse yok artık. hata yada değil. bu senin hayatın. diyelim ki hata, o zaman ders çıkar ama sonrasında orada bırak ve ileriye bak.
okulunu sakın bırakma, her şekilde kendine yatırım yap. sonrasında mutluluk gelip seni buluyor. 23 yaş inan herşeyin başlangıcı için çok güzel bir yaş..

Hatadan kastınız sevişmek heralde hemen evlendirmeye çalıştıklarına göre kutsal bekaret gitmiş aileniz için kusurlu vaka olmuşsunuz ortaçağda olmadığımıza göre sizde yeni nesil bir birey olduğunuza göre önce kendiniz bunun bir kusur eksiklik olmadığını kavrayın. Okul iş ne varsa yoğunlaşın para her kapıyı açar öyle bir devirdeyiz ki para bekareti bile satın alıyor. Kendinize güvenin çalışın para kazanın ve bunu bir kusur olarak görüp kendinize çer çöp adamları layık görmeyin, ailenizin görmesinede izin vermeyiin

Hatadan kastınız sevişmek heralde hemen evlendirmeye çalıştıklarına göre kutsal bekaret gitmiş aileniz için kusurlu vaka olmuşsunuz ortaçağda olmadığımıza göre sizde yeni nesil bir birey olduğunuza göre önce kendiniz bunun bir kusur eksiklik olmadığını kavrayın. Okul iş ne varsa yoğunlaşın para her kapıyı açar öyle bir devirdeyiz ki para bekareti bile satın alıyor. Kendinize güvenin çalışın para kazanın ve bunu bir kusur olarak görüp kendinize çer çöp adamları layık görmeyin, ailenizin görmesinede izin vermeyin
Öyle şeyler söylüyorlar ki sanki bu hatayı yaptım diye hayatımın bittini söyleyip duruyorlar. Bu kadar abartmaları beni deli ediyor

Hatadan kasıt cinsel birleşmeyse bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz,beden sizin bedeniniz.Aileniz de üstünüze gelince dik durun onlara kendinizi ezdirmeyin,bunu öğrenince erkek yapsa bişey demeyen aileler kızı yapsa sokağa bile atar ,döver, söver, hatta öldürür de.Öyle bir çoğrafyadayız çünkü.Size kusurlu gibi bakmalarına müsaade etmeyin kendiniz de öyle bakmayın .Okulunuza devam edin ve para kazanın onlar ne derse desin ciddiye almayın, eğer şu an hala sizi sağlam şekilde evde tutuyorlarsa zamanla alışacaklardır.Bu arada aile nasıl öğrendi ?

Hata diye bahsettiğiniz şey bir hata değil. Belki aile yapınıza uymuyordur buna bir şey diyemem ama ailenizle aynı değerleri taşımak zorunda değilsiniz.
Böyle bir şeyi nasıl öğrenebiliyorlar anlamasam da olan olmuş.
Ama seviştiniz diye hayatınız bitmez. Yıl olmuş 2024, insanlar uzaya çıkıyor. Kimsenin derdi sizin bacak aranız değil.
Hayatınız eğer okulunuza devam etmezseniz, iyi bir meslek sahibi olup ekonomik özgürlüğünüzü elinize almazsanız biter. Bir an önce okulunuza dönün ve evde de mahçup mahçup dolaşmayı bırakın.
Lütfen bu durumu bir hata gibi algılayıp utançla yaşamayın hayatınızı. Gelecekte de karşınıza çıkan erkeklere de ben bir hata yaptım, beni kabul et diye mahçup mahçup anlatmayın. Çünkü siz kendinizi eziklerseniz onlar da sizi ezikler bu konuda.

Ya 23 yaşındasınız artık biraz kendi fikirleriniz olsun. Annenizi babanızı ne ilgilendirir sizin cinsel hayatınız? Buna takan insanların sapık olduğunu düşünüyorum, baska türlü kendi dışında bir bireyin sevismesini kafasına takmasını asla anlamıyorum. Kalk git okulunu bitir işe gir çalış, hayatında gördüğün ilk barzoyla da evlenme.

Hatadan kasıt cinsel birleşmeyse bunun için kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz,beden sizin bedeniniz.Aileniz de üstünüze gelince dik durun onlara kendinizi ezdirmeyin,bunu öğrenince erkek yapsa bişey demeyen aileler kızı yapsa sokağa bile atar ,döver, söver, hatta öldürür de.Öyle bir çoğrafyadayız çünkü.Size kusurlu gibi bakmalarına müsaade etmeyin kendiniz de öyle bakmayın .Okulunuza devam edin ve para kazanın onlar ne derse desin ciddiye almayın, eğer şu an hala sizi sağlam şekilde evde tutuyorlarsa zamanla alışacaklardır.Bu arada aile nasıl öğrendi ?
Telefon mesajlarımı yakaladılar o şekilde maalesef. Dik durmaya çalışıyorum ama her ayağa kalkmaya çalıştığımda bir tekme yiyor gibiyim

Ya 23 yaşındasınız artık biraz kendi fikirleriniz olsun. Annenizi babanızı ne ilgilendirir sizin cinsel hayatınız? Buna takan insanların sapık olduğunu düşünüyorum, baska türlü kendi dışında bir bireyin sevismesini kafasına takmasını asla anlamıyorum. Kalk git okulunu bitir işe gir çalış, hayatında gördüğün ilk barzoyla da evlenme.
Ayyy az kalsın kendini istemeyen bir davarro ile evlenecekmiş. Sonra gelsin şiddetler kavgalar gürültüler. Bazı ailelerde akıl namına bir şey yok.

Telefon mesajlarımı yakaladılar o şekilde maalesef. Dik durmaya çalışıyorum ama her ayağa kalkmaya çalıştığımda bir tekme yiyor gibiyim
Keşke silseydiniz,bu tür saklanması gereken şeylerde kanıt işi her şeyi ortaya çıkartıyor.Boşverin olan olmuş siz bundan sonra önünüze bakın.

X