Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
Merhaba
6.000 TL'yi geçtik emeği geçen katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz. Net rakamı hesaplamak için paypal'ın geri ödeme yapmasını bekliyorum. Geri ödeme gerçekleşince parayı ne yapacağımızı konuşalım.

Tekrar hepinizin gönlüne sağlık...

hayırlı yere ulaştırmak nasip olur insallah. Katılan katılmayan herkesin emeğine sağlık...

Merhaba
6.000 TL'yi geçtik emeği geçen katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederiz. Net rakamı hesaplamak için paypal'ın geri ödeme yapmasını bekliyorum. Geri ödeme gerçekleşince parayı ne yapacağımızı konuşalım.

Biz size teşekkür ederiz,böylesine güzel bir sosyal sorumluluk projesinde bize öncülük yaptınız..
Herkesin emeğine sağlık olsun..

Son katılım tarihini geçmişim ve çok üzüldüm şuan katılsam olmuyor mu? Son katılım 15 Haziran mı??

Ikizlerin süper anası 👶👶

Merhaba

daha çok katılım olsaydı keşke.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

böyle böyle ramazan geldi çattı. güzel günlerde ulaşır inşallah ihtiyaç sahiplerine

Sonuç ne oldu beyler? Takip edemedim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba
Paypal'ın kestiği komisyonları geri ödemesini bekliyoruz. Ödendiği anda ana parayı sizlerle paylaşacağım.
Bilginize...

Merhaba
Paypal'ın kestiği komisyonları geri ödemesini bekliyoruz. Ödendiği anda ana parayı sizlerle paylaşacağım.
Bilginize...

haber çıktımı kazen.
ne yapmaya karar verildi. yardım nasıl olacak.

Paypal tarafını her hafta 2 kez aradım, kampanya bitiş tarihi üzerinden 1 ay geçtiğini artık beni zor durumda bıraktıklarını ifade ettim. Onlarda Paypal yurt dışının komisyonları hesapladığını en kısa sürede sonuçlanacağını ifade ettiler. Beni oldukça zor durumda bıraktılar, bekleyelim görelim ...

Paypal tarafını her hafta 2 kez aradım, kampanya bitiş tarihi üzerinden 1 ay geçtiğini artık beni zor durumda bıraktıklarını ifade ettim. Onlarda Paypal yurt dışının komisyonları hesapladığını en kısa sürede sonuçlanacağını ifade ettiler. Beni oldukça zor durumda bıraktılar, bekleyelim görelim ...

Geç olsun güç olmasın derler
Vardır bunda da bir hayır
Olayın sıcağı sıcağına herkes yardım yapar
Asıl unutulmaya basladıktan sonra bizim yardımımız ulaşırsa daha iyi olur diye düşünüyorum
Sonucta ömür boyu yardıma muhtaç kaldılar
Geç olsun da olsun yine de..

Paralar ne oldu? Hangi aileye verildi? Bilgi verilecekti bu konuda.

X