Hayatımızın diyeti, sözlerin bittiği nokta !

Bu kampanyaya katılacak mısınız ?

• Ankete Katılan
    167
En azından acıyan kalplerine dokundun. Yalnız olmadıklarını, unutmayacağımızı bir kez daha onlara hatırlattın. Teşekkür ederiz.

insanın içi acıyor, ağlayarak okudum yazdıklarını. küçücükler yavrum benim, kocaman insanların kaldıramadığını minicik yürekleri kaldırmak zorunda kalacak bir ömür. Allah razı olsun senden biz de gitmiş gibi olduk sayende.

Allahım önce senden razı olsun Kazen.Bizi böyle bir yardımın içine dahil ettiğin için..Yediğin içtiğinde helal olsun. Oradaki yaşamdan,bazı karelerden biİ haberdar ettiğin içinde sağol..Buğün benşm için hem duygusal hemde mutlu bir gün.Gece böyle bir haberi okumak beni daha duygusallaştırdı :KK43: Allahım yardımcısı olsun herkesin.Allah tekrarını yaşatmasın Yüce Rabbim...

Gerçekten çok kötü oldum facianin yaşandığı güne tekrar tekrar döndüm. Bizde ne kadar üzüldük onlarınsa canları daha çok yandı. Rabbim bir daha yaşatmasin böyle acılar.

Sesimizi o ailelere ulastirdiginiz icin, o sesleri bize ilettiginiz icin
tesekkürler Kazen abi...

Off rabbim ne kadar sukursuz insanlariz. Sicacik evlerimizde ana babalarimizin dizinin dibinde hala sikayet ediyoruz. İnsanlar ekmegini tastan cikarirken bizler burun bukuyoruz

Kazen eğer ekşi sözlükte yazar olsaydım senin için başka bir konuda yapılan yardımları engelledi yazan yazara şu konunun linkini yollardım. Helal olsun gerçekten. Kampanya olduğu dönem katılamamıştım maalesef katılan arkadaşlara da helal olsun hepiniz çok güzel insanlarsınız.

Kazen eğer ekşi sözlükte yazar olsaydım senin için başka bir konuda yapılan yardımları engelledi yazan yazara şu konunun linkini yollardım. Helal olsun gerçekten. Kampanya olduğu dönem katılamamıştım maalesef katılan arkadaşlara da helal olsun hepiniz çok güzel insanlarsınız.

size cevap yazmıştım : ) inandınız mı diye sormuştum !

size cevap yazmıştım : ) inandınız mı diye sormuştum !

İnandınız mı yazdığınızı hatırlamıyorum ama tabi ki inanmadım. Ben inanmaktan ziyade olaydan haberiniz olsun diye yazdım size. Kısa zamandır üyeyim ama uzun zamandır takip ediyorum burayı sizin nasıl bir insan olduğunuzu da az çok anladım : )

Allah bu hayra vesile olandan ve yardımcı olanlardan razı olsun... önemli olan kendilerini yalnız hissetmemeleri inşallah hiçbir zaman unutulmaz bu acı gün ve bir daha tekrarlanmaz... hepimiz kahrolduk.

Allah razı olsun senden, kampanyaya katılan herkesten. O güne döndüm aon gelişmelerin okuyunca Allahim bir an önce yaralarını kapatsin acılarını dindirsin kaybı olanların. Küçük bi çocuğa, yavrularına babalarını gözü yaşlı anlatacak olan annelerine bir nebze yardimimiz dokunduysa ne mutlu bize.

Allah razı olsun senden, kampanyaya katılan herkesten. O güne döndüm aon gelişmelerin okuyunca Allahim bir an önce yaralarını kapatsin acılarını dindirsin kaybı olanların. Küçük bi çocuğa, yavrularına babalarını gözü yaşlı anlatacak olan annelerine bir nebze yardimimiz dokunduysa ne mutlu bize.
pardon yardım nereye gidiyor tam anlayamadım :KK23:

katılmayı çok istemiştim hatta bir umut diye son ana kadar sadece okudum ankete de katılmadım ama bazı sebeplerden dolayı maalesef benim katkım sadece dualarım oldu Allah sizden ve katılan herkesten razı olsun böyle acılar da yaşanmasın bir daha inşallahh...

X