Hayatınızdaki erkeğin boyunun sizden kısa olması sorun yaratır mı?

Hayatınızdaki erkeğin boyunun sizden kısa olması sorun yaratır mı?

• Ankete Katılan
    694

bcgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
2.266
2.521
Merhaba kızlar 😊

Birisi ile yeni görüşmeye başladım. Benim boyum 1.75 o da bende 1.175 im dedi. Fakat yüz yüze görüştüğümüzde o benden kısa duruyor. Sanki 1.71-1.72 boyundaymış gibi. Kendimi garip hissettim. Kafaya takmalı mıyım bilemedim. Boy yüzünden de gerçekten anlaşabildiğim bir insanı kaybetmek istemem. Etrafınızda var mı böyle bir durumla karşılaşan?
Şimdiden teşekkür ederim :)

Merhaba kızlar 😊

Birisi ile yeni görüşmeye başladım. Benim boyum 1.75 o da bende 1.175 im dedi. Fakat yüz yüze görüştüğümüzde o benden kısa duruyor. Sanki 1.71-1.72 boyundaymış gibi. Kendimi garip hissettim. Kafaya takmalı mıyım bilemedim. Boy yüzünden de gerçekten anlaşabildiğim bir insanı kaybetmek istemem. Etrafınızda var mı böyle bir durumla karşılaşan?
Kafalar uyusuyorsa boy sorun değil bence :)

1.57 oldugum icin kendimden kisa erkek gormedim ben. 😁
Ama boy takintim var, benden uzun olsa da kisa erkek sevmiyorum. 🙄 Erkek arkadaşlarmin en kısasi 1.78 filandi. Napayim içime sinmiyordu obur turlu. 🤔

Sizin için bisey diyemem, hayatimin aşkı bu kişi baskasi olamaz diyorsaniz boyunu da takmayin.

Topuklu ayakkabı giymeyi seviyorsanız adama da deli divane aşık değilseniz boy farkı hep gözünüze batacaktır ama genel olarak düz taban giyiyorsanız 1-2 cm göze batacak fark değil. Genelde farketmiyoruz ama bu şekilde aynı boy olan çok çift var bence biraz daha şans verin.

Merhaba kızlar 😊

Erkekler her zaman olduğundan daha kısa görünür kadınlara oranla. Neden öyle bilmiyorum, çok acayip.

Eşim benden 5cm uzun. Ama bence aynı boydayız, hatta ben uzun bile olabilirim. Sorun olan bir durum yok bizde. Topuklu giyemiyorum sadece ama zaten sevmediğim için bu da büyük sorun olmuyor.

Merhaba kızlar 😊

2 metre olup aklı kısa olacağına aklı uzun olup boyu kısa olanı tercih ettim.

Sizin ne hissettiğiniz önemli.

Ben de uzunum hep korkum kendimden kısa birine aşık olmaktı.Hatta aile de çok şaka konusu olmuştu bekarken. Aşık olsam bakmazdım galiba.Ama mantığım uzun boylu olmasından yana idi.Allah'tan eşim benden uzun.Hatta çevremde benden uzun pek kadın yoktur .Benden çokça uzun bir erkek olduğunda bile kendimi kısa hissediyorum.

Sonuç olarak siz kafaya takmiyorsaniz sorun olmaz .Tamamen size bagli.

Son düzenleme:
Ben boy seven biriyim. Yani ilk tanıştığımda baktığım şeylerden biri. İleriye götüremem o kişiyle, ısınamam, elektrik alamam. Ama sizin için o kadar önemli değilse, sevdiyseniz/ısındıysanız bence kafaya takmanıza gerek yok. Önemli olan birbirinizi sevmeniz, anlaşmanız çünkü. Milletin ne dediğinin ya da düşündüğünün bir önemi yok.

X