Hayatla ilgili sohbetler ..

Ayy tüh yaa cok kötü insan ne diyecegini ne yapacaginida sasirir kuzum ya 😔

Aynen canım benim vallahi şaşırdım kaldım. Ölen abinin ailesi de gelinimizin memleketine erzuruma yola çıktılar da iki eş birbirinden nasıl ayrılır yoksa ikisi de orda mı kalır bilmiyorum. İnsan donup kalıyor.

Aynen canım benim vallahi şaşırdım kaldım. Ölen abinin ailesi de gelinimizin memleketine erzuruma yola çıktılar da iki eş birbirinden nasıl ayrılır yoksa ikisi de orda mı kalır bilmiyorum. İnsan donup kalıyor.
Off cok kötü bi durum balim ya Allahim yasatmasin bidaha ne diyelim ya kelimeler yetersiz kaliyor 😔

Hosbuldum sende hosgeldin Anamm nörem gi nane limon ictim accük gözüm acildi 😈😈😈
Afiyet olsun yarasın kzum da bebenin hiç alışık olmadığı şey iciyürsünnn bebenin naneden kafasını bı hoş olmsutur kuzu sne eşinle mi gittin annelere eşin olmayınca ellam fena oldun herhalll😄😄😄😄😄😄özledin ellemmm

Afiyet olsun yarasın kzum da bebenin hiç alışık olmadığı şey iciyürsünnn bebenin naneden kafasını bı hoş olmsutur kuzu sne eşinle mi gittin annelere eşin olmayınca ellam fena oldun herhalll😄😄😄😄😄😄özledin ellemmm
Yohh Anamm Herifimi gormuyum hic giii herifim yanimdaa emme ellamm yol mi carpti anami babami görünce helecan mi yaptim nördüysem gii 😈😈😂😂😂

X