HAYATTA EN ÇOK KORKUĞUNUZ OLAY NEDİR YA DA BAŞINIZA GELEN ?😱

Du başka korkumuda anlatıyım :) eşimi patron aramış gece 4 de gel diye neyse kış günü gecenin köru diye eşimde montunun kapsonunu kafasina geçirmiş cüzdan ararken uyandım bende. O an başörtülü teyze sandım :KK48: kimo sen kimsin dedim adamda benden korkmuş ama aklım uçtu varya :confused:
Yaaa öldürdün beni bugün haykıra haykıra güldürdün :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK30: :KK30:

Du başka korkumuda anlatıyım :) eşimi patron aramış gece 4 de gel diye neyse kış günü gecenin köru diye eşimde montunun kapsonunu kafasina geçirmiş cüzdan ararken uyandım bende. O an başörtülü teyze sandım :KK48: kimo sen kimsin dedim adamda benden korkmuş ama aklım uçtu varya :confused:
fena güldüm yaaa 😂

Ben varkene enişteme birşey gelmez dur bizim zabıta mimettt agbinin çağrı yaptığı kocaman bişey var neydi onun adı mikrofonlu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ordan duyuru yapammm ben cama cikiommmmm :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK48:
Hahahabsbsbshajaj
Angaralilarin dikkatine angaralilarin dikkatine bir adet akros virüsü gelmistir evlerimizden bu gece 1 e kdr cikmayiniz :KK70:

Hahahabsbsbshajaj
Angaralilarin dikkatine angaralilarin dikkatine bir adet akros virüsü gelmistir evlerimizden bu gece 1 e kdr cikmayiniz :KK70:
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: nezman uslu bir kız olacaksin 3 adet beben var halenn yaramazlık peşindesin rahat dur deli deli işler yapma :KK48::KK48::KK48::KK70::KK70:

elektirik çarpması sonra sıkı bi çarpıldım baya titredim artık korkmuyorum

X