Hayattan soğudum ve kendimi çok yalnız hissediyorum Lütfen yardım edin

Güçlü olmak ve biraz kendini düşünmeli insan. Mutlu olmasa da mutlu gibi davranmalı düştü mü kalkmayı bilmeli benim gibi yerlerde sürünmemeli =)

Son düzenleme:
geçmişe çok takılıyorum ne yapılan iyiliği ne kötülüğü unutmuyorum kin tutuyorumonları mutlu edince kendim de mutlu oluyorum ...sürekli onlara bişe yapma çabası içine giriyorum hep bunu yaparken buluyorum kendimii.... ama şu zamana kadar yaptıklarımla ne kadar vicdani rahatlık hissettiysem de hep bir nankörlük durumu söz konusu oldu.....
şuan 25 yaşındayım babam 11 yaşımda öldü...13 yaşından bu yana hep çalıştım kimseye taama etmedim üni 2. sınıfa kadar ev temizliğine bile gittimm arkadaşlarımın evine bilee....bundan hiç gocunmadım gençliğimi bilmedim çocukluğumu bilmedim tamam babam yoktu ama annemin de varlığını hiç hissetmedim hep eksikti ben dee hala eksikk.... onca çaba ve uğraşmama rağmen geçen sene kardeşim ve annem '' bizim için ne yaptın ki '' dedilerr.... neyse ben 1, 5 yıl önce atandımm öğretmenim birazz bencil olup içinde olduğum mutlyluğu yaşamak istiyorum bunları düşünüp üzülmek değilll

Bırak o zaman canım benim sana seni doğurmak dışında hiç bir faydası olmayan biri için yıpratma kendini, belki benim için söylemesi kolay benim annemle aram fena değil. ama sana düğün gününü bile zehir eden biri için senelerdir çalışmışsın zaten. şimdi kendi yuvanı kurdun onu düşünmen lazım zaten çalışıyorsun borçlarınız yavaş yavaş ödenir. Bizim için ne yaptın ki dediğine göre ya kör yada allah korusun alzheimer falan her halde sen o kadar çalış çabala sonra bir şey yapmadın olsun. Artık kendi hayatına devam etme zamanın gelmişte geçiyor. Tamamen koparamazsın bağlarını sonuçta annen ama kendine önem vermelisin. Çünkü şu hayatta senden daha önemli hiç bir şey yok. Mutlu olmana bak annen ne söylerse söylesin kulak asma git kocana sıkı sıkı sarıl ve huzurun tadını çıkar. Kendini kabul ettirmeye çalışma çünkü zaten seni kabul edenler var hayatında. Kendini annene onaylatmak zorunda değilsin artık kendi ailen kendi hayatın var senin. Dilerim çook mutlu olursun =)

Güçlü olmak ve biraz kendini düşünmeli insan. Mutlu olmasa da mutlu gibi davranmalı düştü mü kalkmayı bilmeli benim gibi yerlerde sürünmemeli =)

sürünme sende erkeklere en çekici gelen kadın özgüveni olan kadındır güzel olan değil... erkekler dönekler ne yazık ki çoğusunun yapısında var bu.

bende çalıştığım iş yerinde şefime deli gibi kaptırmıştım kendimi. stajımıda orada yaptım daha yeni mezunum. bu bahsetiğim adam da 39 yaşında :) o da bana çok kaptırmış gibiydi kendini. adı konmamıştı ama sürekli benimle yalnız kalmaya çalışıyordu. her gün ona kahvesini benim yapmamı istiyordu. "senin elinden zehir olsa yine içerim" diyordu. hatta bir gün kahvesine tuz ve karabiber koydum gıcıklık olsun diye :) gözümün içine bakıp kafaya dikti. içti hepsini... sonra bir haftasonu buluştuk gezdik o gün birazda yakınlaştık. doya doya sarıldık birbirimize. neyseee sonraaa benim çalıştığım yerde sözleşmem dolacaktı ve işten çıkmama bir hafta kalmıştı. soğuk davranmaya başladı benim öküz. pardon :) benimle aynı ortamda çok fazla bulunmuyordu. mesaj atıyordum geceler cvp vermiyordu ve ben ne yaptığımı bilmiyordum. iş yerinde son günümde çekip kenara sordum neden diye. ben ne istediğimi bilmiyorum dedi. hayatımda biri vardı onuda bitirdim senide bitiriyorum olmicak falan dedi. yani benim öküz ağzımın içine düşerken hayatında biri varmış zaten. bazı erkekler zayıf karakterliler. ne yapsan bu değişmez.

seninkide aynı şey. adı konmamış ama senden hoşlandığı etkilendiği besbelli. sonra birden değişiyor. bu anlattığım olayın üstünden bir sene falan geçti. geçen akşam belki aklına düşerim diye msj attım. ben seni unutmadım dedim sadece mesajda bir ay önce. tık yok kapı duvar adam...

Allah bir şeyi kısmet ettiyse eğer o döner dolaşır yine gelir. kısmet değilmiş demekki. sende topla kendi lütfen. uğraşacak bişeyler bul. ben şu an işsizim ama belediyenin kurslarına yazılıyorum. ingilizcemi falan geliştiriyorum. yeni arkadaşlar edindim. içinden gelmese bile sende bunu yap. ben çok istemeyerek meşgale olsun diye başladım ama sonra insan içinde olmak iyi geldi. neyse çok konuştum :) Allah yardımcın olsun canım.

yaa bu arada yakın zamanlarda da hayatıma sokmaya karar verdiğim bir adam evli çıktı. yalanını yakalayınca anladım. aşkta bir tek şanssız sen değilsin. dünyanın sonu gelmiş gibi yapıp hayatı kendine zehir etme...

tatlım ya bırak o seni düşünmüyorsa sen onu hiç düşünme biliyorum zor ama.. başka aşklara yelken aç :KK34::KK34:

yaa bu arada yakın zamanlarda da hayatıma sokmaya karar verdiğim bir adam evli çıktı. yalanını yakalayınca anladım. aşkta bir tek şanssız sen değilsin. dünyanın sonu gelmiş gibi yapıp hayatı kendine zehir etme...

Bende hayatıma yeni birini sokmaya karar verdiğim adam boşanmış fakat 1 oğlu varmış 1 buçuk yaşında. Bana dedi ki; eski eşim, çocuğum, ailem falan hepsi karşı çıkar bizim bir sonumuz olamaz, yeni bir sayfa açmak istedim seninle ama olmadı falan dedi ama arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla zaten evliymiş.. :KK43: Ben de iş kurun kurslarına başlayacağım yakında yeni arkadaşlarda edindim. Mutlu muyum hayır ama mutlu görünmeye çalışıyorum.. =)

tatlım ya bırak o seni düşünmüyorsa sen onu hiç düşünme biliyorum zor ama.. başka aşklara yelken aç :KK34::KK34:

Başkasını hayatıma sokmayı denedim ama her seferinde yere serildim. Adam kalmamış bu dünyada ama kendimi toparlamak zorundayım =)

X