hayattan sogudum:((((((

Merhaba arkadaslar 6yillik iliskim gecen yil sozlencek iken dahasi soze bi hafta kala bitti yani bi mesajla bitirdi bende tamm dedim 6yillk iliski onun gozunde bu kadar basitmis meger hayatina bi kiz girmis cok asik olmus vazgecememis ve o kizla mayisda evleniyo nisanlanmis 3ayonce...ve ben kendimi o kadar kotu hissediyorum ki dayanamiyorum gecelerim aglamakla geciyo.gururumla oynadi duygularim hayallerim yikildi ve evleniyo cok acitiyo canimi ben ona bu kadar guvenirken inanirken o beni mahvetti hep allaha dua ediyorum benim yasadigimi yasamasi icin ama adam mutlu mesut evleniyo nasil birhayat bu ya hani edenler buluyordu hani boyle seylerin affi yoktu...yasadigim acinin tarifi yok coook mutsuzum yasamak dahi istemiyorum:KK43:(((((((((((((*

ne tür bi karaakderymiş bu adam anlayamadım..hem seni hem o kızı aldatmıs baya rahat biri.senin yerinde olsam üzülmem asla ağlamam da ..ama sanırım sen sevdiğinden deil bana bunu nasıl yapabildi deyip ağlıorsun..ne güzel sözlenmeden görmüşsün yüzünü inanki şanslısın.

Merhaba arkadaslar 6yillik iliskim gecen yil sozlencek iken dahasi soze bi hafta kala bitti yani bi mesajla bitirdi bende tamm dedim 6yillk iliski onun gozunde bu kadar basitmis meger hayatina bi kiz girmis cok asik olmus vazgecememis ve o kizla mayisda evleniyo nisanlanmis 3ayonce...ve ben kendimi o kadar kotu hissediyorum ki dayanamiyorum gecelerim aglamakla geciyo.gururumla oynadi duygularim hayallerim yikildi ve evleniyo cok acitiyo canimi ben ona bu kadar guvenirken inanirken o beni mahvetti hep allaha dua ediyorum benim yasadigimi yasamasi icin ama adam mutlu mesut evleniyo nasil birhayat bu ya hani edenler buluyordu hani boyle seylerin affi yoktu...yasadigim acinin tarifi yok coook mutsuzum yasamak dahi istemiyorum:KK43:(((((((((((((*

OOOOfffff :KK43: canım benım yaa cok kötü oldm yazını okurken :KK43: benımde 10 yıllık bi ilişkim var.. o alışkanlığı bağlılığı iyi bilirim.. onca emek onca yaşananlar.. hepsinin bi anda uçup gitmesi insanın canını en cok acıtandır. biliyorum şimdi sana ne desek boş belki ama hep şuna inanırım ilerde evlendıkten sonra falan böyle sorunlar olmasındansa daha önce olsun bitsin herkesın rengi belli olsun.. hayırlısı böyleymiş demekki.. üstelememen en doğrusu olmuş aslında. güçlü bir karaketerin var aslında sen her ne kadar şuanda kendını güçsüz ve hayattan bi beklentinin kalmadgnı düşünsende anladgm kadarıyla güçlüsün. böyle durumlarda çoğu kız yalvarıp yakarıp çirkinleşebilio. sen tamam deyıp cekılmıssın acını kendın yaşamışsın. ne diyim be cnm Rabbım hakkında hayırlısını versin inşallah

Ona sadece bi kez goruselim yuzume gozlerimin icine bakarak soyle dedim o da bana sesini duymak yüzünü gormek istemiyorum dedi sanki ben aldatmisim ya da yanlis bisey yapmisim gibi...sonrada bi daha dile getirmedim yani onunla hesaplasanadim konusamadim 6yil bi mesaja sigdi iste...sonrasinda arkadasimla gezerken karsilastik bana vur dedi kilim kipirdamaz dedi ama ben onuda yapmadim Allahindan bul dedim bana cektirdiklerini sanada o kiz cektirsin dedim dedigi sey asla pişman olmuycam birbirimizi cok seviyoruz mutluluğumuzu kimse bozamiycak herkesi karsima alirim onu yine birakmam dedi ve dediginide vyapti.ben yinede Allahin takdirine inaniyorum nasil ki annesi elime düştü ogluma geri don diye yalvardi kendiside insallah aldatilacak ve sadece ondan pişmanim kelimesini duymaj istiyorum yoksa yuzunu gormek dahi istemiyorum nisaninda benim aldigim kravati takacak benim aldgm takim elbiseyi giyecek kadar karaktersiz adi...fotodunu gordum yinede sesim cikmadi allaha havale ediyorum ama yuregim de aciyo:KK43:((aralikli aglama krizlerm oluyo:KK43:(

Çok kotu hissettim okuyunca.ders calisiodum hevesim kacti..nasi dayaniosunuz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabrediyorum yapcak bisey yok hep sabrettim Allaha sigindim ona bisey diyemedim.ilk zamanla r Allahim canimi al diye yalvariyordum uyustugum gunler oldu uykusuz kaldigim geceler ac gezdigim gunler oldu sabahlara kadar agladim herseyi kendi icimde yasadim cok bastirdim yine uzuluyorum o mutlu degisen bisey yok artik bu beladan kurtulmak istiyorum:KK43:((

X