Haydi hanimlar beraber aclik orucu (if) yapalimmmm😍😍

Eddaak

Evli 32 insüln hastası 78 kilo hedf 70 güncel 75.5
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
2.261
9.542
Gunler gunlerdir arastiriyorum. Ben boyle bir diyet sistemini nasil kacirmisim. Nasil farkina varmamisim. Ben pandemide 84 ten abur cubur keserek ve su ekleyerek hayatima 75 e düştüm. Fakat tekrar eski beslebme ve suyu azda olsa birakinca 76.8 oldum 4 gundur if yapiyorum 74.7 gordum ben sokkk. Ve istedigimi yedim izinli saatlerimde. Genelde 12 yiyiyorum kahvaltiyi bazen 1 i buluyor 6 yada 7 de kapatiriyorum yemek faslini bu harika birsey ya. Gelin hep beraber yapalim if orucunu. Vucudumuzu arindiralim. Yaglarimizi yakalim. Kas kutlemezi arttiralim😍💃💃💃

ben de 1-2 güne aralıklı oruca başlamayı istiyorum.

benim de 2 hafta oldu şimdilik iyi gidiyor bakalım hem aralıklı oruç yapıyorum hem de kalori hesaplıyorum ikisini beraber yaparsam daha olumlu sonuç alabilirim diye düşündüm:)

Kizlar herkesi cok cok tebrik ederim ciddi kilo kayiplari var harikasiniz. Inanin kendim vermis kadar sevindim. Sizin adiniza. 🤗 Devamini getirmeyi nasip etsin cumlemizin insllah yola devam ✋😍

Ben de istiyorum da emzirdiğim için cesaret edemiyorum. Şimdilik kalori sayarak devam ediyorum 1 ayda 5 kilo verdim çok şükür bu yöntemle.

benim de 2 hafta oldu şimdilik iyi gidiyor bakalım hem aralıklı oruç yapıyorum hem de kalori hesaplıyorum ikisini beraber yaparsam daha olumlu sonuç alabilirim diye düşündüm:)
Bol sans 😊 bence harika birseyben 5 6 gunde 2.5 kg verdim. Kalori diyeti yapmadim ama yediklerim cok yuksek kalori olmadi

Ben de istiyorum da emzirdiğim için cesaret edemiyorum. Şimdilik kalori sayarak devam ediyorum 1 ayda 5 kilo verdim çok şükür bu yöntemle.
Bi bayan var youtubede emzirirken baslamis ve muhtesm kilo ver mis if ile ve cok guzel acikliyor onu izleyebilirsiniz, 😊

Bi bayan var youtubede emzirirken baslamis ve muhtesm kilo ver mis if ile ve cok guzel acikliyor onu izleyebilirsiniz, 😊
İsim neydi acaba bi bakayım youtube dan? Yani emzirirken derken kızım saat 6 da kalkıyor kahvaltıyı mecbur çok erken yapıyorum.

Merhaba arkadaşlar bende if ve kalori sayımı ile hafta da 2 kilo verdim toplamda 5.5 kilo verdim ama tam uymadıgim halde 1 hafta çok güzel yaptım 2. Hafta kaçamak oldu mesela.yine bayramdan itibaren dune kadar yedim ki abarttım biraz tatlı hamur işi o halde yarim kilo almışım sadece bugün bir gazla tekrar başladım gedeyim bi 5 daha vermek inşallah.oyle sporda yapmıyorum ara ara yürüyüş

Yok canım 1bucuk yasında 😂😂😂ama artık bebeklikten daha çok emiyor danacık oldu 😂
Maşallah ne güzel anne sütü almış.benimde küçük kızım 1.5 yaşında kuzucum hiç emmedi.emzirirken daha şanslısın aslında cnm spor yapmayada gerek bi arkadaşım emzirirken dikkat ederek 20 kilo verdi normalde ben böyle kilo veremiyordum demişti

Gunler gunlerdir arastiriyorum. Ben boyle bir diyet sistemini nasil kacirmisim. Nasil farkina varmamisim. Ben pandemide 84 ten abur cubur keserek ve su ekleyerek hayatima 75 e düştüm. Fakat tekrar eski beslebme ve suyu azda olsa birakinca 76.8 oldum 4 gundur if yapiyorum 74.7 gordum ben sokkk. Ve istedigimi yedim izinli saatlerimde. Genelde 12 yiyiyorum kahvaltiyi bazen 1 i buluyor 6 yada 7 de kapatiriyorum yemek faslini bu harika birsey ya. Gelin hep beraber yapalim if orucunu. Vucudumuzu arindiralim. Yaglarimizi yakalim. Kas kutlemezi arttiralim😍💃💃💃
Bende her diyeti merakla araştırır bakarım yapmasamda . bununla 1 ay oldu tanışalı aynı cümleyi bende kurdum ben böyle birseyi nasıl kaçırdım dedim😂

Maşallah ne güzel anne sütü almış.benimde küçük kızım 1.5 yaşında kuzucum hiç emmedi.emzirirken daha şanslısın aslında cnm spor yapmayada gerek bi arkadaşım emzirirken dikkat ederek 20 kilo verdi normalde ben böyle kilo veremiyordum demişti
Aslında avantajım olabilirdi ama ben regl olamadım doğumdan 18 ay boyunca hormonlardan emzirsemde veremedim. Yeni yeni kilo vermeye başlıyorun o yüzden😂

X