Haydi hanimlar beraber aclik orucu (if) yapalimmmm😍😍

Merhaba arkadaşlar bende if ve kalori sayımı ile hafta da 2 kilo verdim toplamda 5.5 kilo verdim ama tam uymadıgim halde 1 hafta çok güzel yaptım 2. Hafta kaçamak oldu mesela.yine bayramdan itibaren dune kadar yedim ki abarttım biraz tatlı hamur işi o halde yarim kilo almışım sadece bugün bir gazla tekrar başladım gedeyim bi 5 daha vermek inşallah.oyle sporda yapmıyorum ara ara yürüyüş
Basarilar canim. Bence saatlere uy ama istediğini ye. Hamur isi tatli direk biliyosun kilo olarak dönuyor. Bence gerek yok. Biran once odaklan bu if harika birsey 😊

Merhaba bu diyette neler yapıyorsunuz tam olarak bende başlamak istiyorum da yardımcı olabilir misiniz

Yaklasik 45 gundur if uyguluyorum 4 kilo verdim suan itibariyle. Tabiki bu surede arada kacamaklar oldu 🙈 ama sonra telafi ettim. Pko oldugu icin kilo vermem biraz yavas ama bu sekilde ciddi kilo veriliyor ve cok saglikli hissediyor insan.

nasıl gidiyor hanımlar ben 2019 temmuzda başladım 106 kilo ile şuan 83 kg im 1 yılda toplasanız 6 7 ay uyguladımbu diyeti diğer aylarda çok bozduğum oldu onları saymıyorum. 2 aydır adet olmuyorum doktora gitcem adet olmadığım için mi nedir bilmiyorum kilo gitmiyor bi şişlik var sanki yemek yemişim tıka basa da şişmişim gibi 😐:110:

X