Haydi Kayseri sağ baştan say:))

merhaba canlar nasılsınız bakem bugün
ben diyom ki nazalp gitmeden buluşak yine ...

hoşgeldin canım iyiyiz biz sağolasın
okulluyuz bu yıl
siz aştınız tabi ilk yılınızı rahatsınızdır artık
eee sen nasılsın ?
ahhh masallah okullu olduk demek oglusin evet bizimki ikinci sinifta teyzesi...
bende iyiyim canim sükürler olsun sonunda hamileyim ama beklemedeyim henüz riskli haftalardayim rabbime emanet ins dua et olurmu?? öpüyorum canim

canım benim çok sevindim :)
zaten dualarımdasın bitanem
hayırla sağlıkla kucağına da alırsın inşaAllah yavrunu
rabbim isteyen, yakaran herkese versin...

bende kayseriliyim bi topikte ben açmıştım ama yürümedi umarım buraya uğrayan olurda gayserili bacılarımla tanışmış olurum:KK9:

sweedy hoşgeldin:)
ne güzel sayımız artıyor ama faaliyetlerimiz bitti buluşmalar şöyle dursun yazışmıyoruz bile
ama inşaAllah tekrar canlanır topiğimiz malum mart
tarih tekerrür etse ne güzel olur...
nasılsın sweedy?

sweedy hoşgeldin:)
ne güzel sayımız artıyor ama faaliyetlerimiz bitti buluşmalar şöyle dursun yazışmıyoruz bile
ama inşaAllah tekrar canlanır topiğimiz malum mart
tarih tekerrür etse ne güzel olur...
nasılsın sweedy?

sağol canım bir iki kişide olsak kafi derim ben buluşma ayarlıyalım hadi

dur bkalım kız acele etme güzel bir bahar buluşması olsun bari
nisan başında buluşsak nasıl olur?

bu topikteki isodenin günlükte yazısını okumuştum eşimin baba olamamasına sebep ben olmuyim allahım diyordu çok etkilenmiştim günlüktede dile getirmiştim burda gördüm hemşeriymişiz allah gönlüne göre versin :KK71:

valla canım ben akşama kadar kkdayım hertürlü burdayım yanii :)) sen çağır gelsinler hemşeriler :KK1:
sen neresindensin eşinmi kayserili senmi

valla canım ben akşama kadar kkdayım hertürlü burdayım yanii :)) sen çağır gelsinler hemşeriler :KK1:
sen neresindensin eşinmi kayserili senmi

Bu topiği bilmiyorum da diğeri dolar taşardı zamanında.. Şimdi herkes dağılmış galiba..
Ben Kayseriliyim cnm:)))

doldururuz yine anacım :KK1: sen çağır ses et onlara yada sen git ben takılırım sana
Sen neresindensin :KK31:

kızlar bi ses vereyim dedim, işte yankısını alırım yine sesimin ama işte bir umut...
neyse bakalım herkese güzellikler diliyorum canlar:)

X