Sizce ne yapabilirim🥺

Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız umarım bu psikolojiden biranonce çıkarım🤲🤲
Çıkarsınız elbette .... Gözünüzü dört açın artık mantıklı olun ...bu işe duygu ile girmissiniz ama tek taraflı ....bundan sonra mantığı biraz daha ön plana alın ajitasyonla teselli ile vakit kaybetmeyin ....Alacağınızı alın yolunuza bakın...Hayalinizdeki evlilikle karşınıza çıkan kişilerin sunduğu şartları birbirine karıştırmayın dümdüz gerçeği arayın artık ....Hem kalbinize hem aklınıza sorun.Mutlu yıllar gelsin inşallah

Bu arada aramızda eşimin beyninde tümör olduğu için 8 yıldır cinsellik yoktu geçen yıl ameliyat oldu Dr bir yıl icinde düzelir dedi ama birdegisiklik olmadı psikiyatriya gidin dedi eşim gitmedi
Bilmediğim için soruyorum, beyin tümörü olana ilişki yasak mı? Bence cinsel hayat vardı ama sizle yoktu. Hatta daha da ileri gidip kadınlarla ilgilenmediğini düşünüyorum. Evli mi evli, aile hayatı var mı var. 8 ay değil, 8 koca seneden bahsediyoruz.
Hiç şaşmaz, her tartışmada her kavgada özür dileyen alttan alan bir gün mutlaka terk ediliyor. Karşı taraf saygı duymuyor.

Bu evlilikte uzuleceginiz tek şey giden 8 sene ve onun gezmesine tozmasina susmaniz yalnizlastirilmaniz sevineceğiniz şey bir çocuk olmaması ve 8 değilde 18 sene kaybetmemiş olmanız....Adamın tavrı net zaten bu sizin çocuğa babalık da yapmazdı size eşlik de etmemiş zaten ....Bu nedenle mümkün olduğu kadar gerçekçi bakarsanız olayı güzellemeden bu size iyi gelir şifa olur .... Çünkü doğrusu bu .....

Evet suan öyle bir psikolojideyim ki anlatamam🥺 olmayan yuvamı özledim düzenimi özledim bende 15 güne yakındır annemdeyim. Kira kontratı onların üzerine kira vermemek için avukata bile danismislar. Dolapta peynir vardı onu almış benim o evde yaşayacağımı bildiği halde
E yapar. Ben kendi eşyamı alamadım aylarca. Marka ayakkabılarımı, kıyafetlerimi, çeyizim için annemin yaptırdığı eşyalarımı çaldı annesi. Beni şaşırtmıyor açıkçası bu tip iğrenç düşük hareketler, maruz kaldım çünkü.

bacım siz evli değilmişsiniz ki. bu ne biçim evlilik 8 yılını heba etmişsin değmeyen biri için. olmayan cinsellikte çocuk yapmayı planlamışsın iyi ki de olmamış bence de bu adam evlilik adamı değilmiş. senin yapman gerekeni o yapmış üzgünüm.

Bilmediğim için soruyorum, beyin tümörü olana ilişki yasak mı? Bence cinsel hayat vardı ama sizle yoktu. Hatta daha da ileri gidip kadınlarla ilgilenmediğini düşünüyorum. Evli mi evli, aile hayatı var mı var. 8 ay değil, 8 koca seneden bahsediyoruz.
Hiç şaşmaz, her tartışmada her kavgada özür dileyen alttan alan bir gün mutlaka terk ediliyor. Karşı taraf saygı duymuyor.
Beynindeki tümör prolaktin hormonunu yükseltiyor oda ereksiyon sorunu yaratıyordu sonra geçen yıl tümör alındı Dr bir yılda düzelir demişti duzelmedi sonra doktor psikiyatri ye git dedi psikoljik olabilir dedi ama gitmedi maalesef ben terkedildim evet

Yaşadığınız duyguları kabul etmek ve onlarla yüzleşmek önemlidir. İçinizdeki üzüntüye izin verin ve onu kucaklayın. Ancak aynı zamanda, kendinize ve geleceğinize odaklanmayı da unutmayın. Bu deneyimden dersler çıkarın ve kendinizi daha güçlü ve daha bilge biri olarak görmeye başlayın.

Hiç üzülmeyin bence. Elbette giden zamana ve emeğinize üzülüyorsunuz bunun farkındayım. Ama ne kadar önce dönerseniz dönüş farkı o kadar az olur. Önce davranan o olmuş burada ayrılık konusunda siz önce davranmanız gerekirdi. En azından canınız daha az yanmış olurdu. Tazminat ve yıpranma payı vs alabilirsiniz. Güzel bir avukat tutun derim. Benim de 2. Evliliğim benim de hiç çocuğum yok. Bu kadar sorun olmamasına rağmen ben bile ayrılmayı düşünüyorum Allah yardımınız olsun

Merhaba arkadaslar oturduğumuz ev kiraydi 5 yılı doldurmustuk her ayın 15 de kira odeniodu dün evsahibi aradi karşı tarafın avukatı aramış benim evden çıkmamı istemişler kendi eşyalarını alicaklarmis yeni ayın kirasını ödemek istemiolarmis

X