Haydi YDS çalışalııım!

Pre internediate

Pre inter de seviyesindeyseniz LYS ye hazirlanin diyorlar sevindim buna
Genel ingilizce dersindeki kitabimiz. Lys 5 icin yeterli gelir mi bilemiyorum. Bence ilk is siz bir kuruma gidip seviyenizi ogrenin daha saglikli olur.

Remzihoca sitesinden çalışırken seviyeniz ne idi acaba ? Benim şuan seviyem Inter altı galiba tam bilemiyorum ama iyi değil doğrusu. Önerir mısınız bana da ?

merhaba.
seviyen ne olursa olsun ordan ders alabilrsin.
zaten kendisi ilk etaptan başlıyor.
ayrıca bunlara para vermeyin diyenlere aldırmamanı öneririm, çünkü bu adam bu işi sırf para kazanayım diye yapmıyor.
ingilizcede sıkıntı yaşayan her arkadaşıma önerdim.
istersen sitesinden araştırma yap,yorumlarının ne kadar iyi olduğunu görürsün.
ben de ilk etapta endişelenmiştim ama sonra baya memnun kaldım.

merhaba.
seviyen ne olursa olsun ordan ders alabilrsin.
zaten kendisi ilk etaptan başlıyor.
ayrıca bunlara para vermeyin diyenlere aldırmamanı öneririm, çünkü bu adam bu işi sırf para kazanayım diye yapmıyor.
ingilizcede sıkıntı yaşayan her arkadaşıma önerdim.
istersen sitesinden araştırma yap,yorumlarının ne kadar iyi olduğunu görürsün.
ben de ilk etapta endişelenmiştim ama sonra baya memnun kaldım.
Tesekkur ederim üye oldum inşallah ben de ydsde iyi puan alırım. Tavsiyeniz için sağolun :)

Ben kitap aldım Türkçe anlatımlı her seviye için İngilizce gramer yazıyordu ona çalışırsam b2 olmasa da a2 rahat olur diye düşünüyorum onu bitirdikten sonra İngilizce anlatımlı gramer kitabı alacağım ki bu sene LYS hayal oldu ama gelecek.sene inşallah yaş 30 olunca :KK70: olsun 34 ücretsiz nde İngilizce öğretmeni olmak için de geç kalmış sayilmam değil mı hayatı nereden yakalarsam kârima diye düşünüyorum:)

X