Haydi zmir!...Buluuyoruz......

bende gelmek istiyorum gadişlerimmmm ama noluuuuuv haftasonu yapsak artık....deli olicim yafffff sonunda bi türlü buluşamadımmmm..mafoldumben

çok güzel bi haber yengecim burcum mesaj atmış ayrıca teşekkür ediyorum cnm ..sankim bu aralar daha iyi gibiyim inşallah bi aksilik çıkmzsa gelirim...kısmet yinede...ayrıca mekan çoook güzel.
kibelem sen rumuzunumu değiştirdin bebem yaa...

hafta sonu yapsak olmaz mı kızlar..26 Eylül de fılan.. okullar acılmadan hem..

hafta ıcı gelemem sankı..

hem bı kac kısı de hafta sonu demıs..hiç birine gidemedım buna gıdeyım barı yav..

canım baştan hafta içi olarak konuşuldu ve öyle kararlaştırıldı..senin için bir hafta sonuda toplanırız.6 ekime gelebilme imkanın ufacık bile olsa onun üzerinde uğraşmanı isterim..seni görmek seninle tanışmak mutlu edecek bizleride...

ahh canlarım yaa hafta sonuna uyan arkadaşlar ,hafta içine uyamıyor hep böyle bir terslik oluyor fisfisfis
önümüz kış ve buluşmalarımızın bu sezonu yeni başlıyor :sm_cool:
demem o ki her ayki buluşmlarımızda birini hafta sonu, diğerini hafta içi yaparız herkesin gönlünü etmiş oluruz :1hug:
bu seferki tarihi hiç ellemeyelim 6 ekim salı :1rolleyes:
çalışan ark.lar keşke 2 saat izin alabilseler ama anlıyorum onlarıda :çok üzgünüm:

hafta sonu yapsak olmaz mı kızlar..26 Eylül de fılan.. okullar acılmadan hem..

hafta ıcı gelemem sankı..

hem bı kac kısı de hafta sonu demıs..hiç birine gidemedım buna gıdeyım barı yav..

24 eylülde ilköğretimler açılıyor tatlım fisfisfis
ben çocuklarımı okula postalamay iple çekiyom valla kaydirigubbakcemile3
o sebebten ille bayram sonu okul açılınca demiştim hep yerimseniben
hem bence gelebilirsin sanki gibi geliyor azcık zorlarsan ha olmamııı :jeyyar:

burcu apla bana dimedin akannehir
oho daha çok varmış buluşmaya..
bende bugün yarın sandım.. kaydirigubbakcemile3
inş gelirim zaman uzun ne olacağı belli olmaz..

o yüzden erkenden karar verelim, çok önce tarih yer netleşsinde herkes işini ona göre ayarlasın istedim arkadaşlar daha neredeyse bir ay var..herkesin gelmesini çok istiyorum..bu işlerin bı kılıfı bulunamazmı? yapabileceğiniz birşey varsa yapacağınızda ve orada hazır olacağınızdan eminim gelemeyen arkadaşlar için en kısa zamanda bir buluşma daha ayarlıcaz sööözzzz...

burcu apla bana dimedin akannehir
oho daha çok varmış buluşmaya..
bende bugün yarın sandım.. kaydirigubbakcemile3
inş gelirim zaman uzun ne olacağı belli olmaz..

oyy cnm affet benü :kedi:
listeden acaleyle attım çıktım ya ondan olmuş :teselli:
sensiz olurmu heç :1hug:
inş. görüşürüz Şeniz

dora bebek eğer gelmezse bende varımm kıslarrrr koca göbiş olarak gelirim artıkınnn :eek:

yerı tam atrıf edermısn kızalr bende ısterım gelmeyı bensız buluŞma olurmu yahuu gercı gecenseefrkı olmuŞ pekte guzle olmuŞ ama ramazan oldugu ıÇın bensız oldu :) bı aksılık Çıkmazsa bende varım

yerİ tam atrıf edermİsn kızalr bende İsterım gelmeyİ bensİz buluŞma olurmu yahuu gercı gecenseefrkı olmuŞ pekte guzle olmuŞ ama ramazan oldugu İÇİn bensız oldu :) bİ aksİlİk Çıkmazsa bende varım

vallahi aslında bende tam olarak bilmiyorum cnm :kedi:
neseki kocem izmirin kurdu :jeyyar:
gün yaklaştıkça bi gidip yer araştırması yaparım onla herzamanki gibi kaydirigubbakcemile3
sanada pinkystar gelince eyice tarif eder kaydirigubbakcemile5
gerçi eski efes otelin altı diyo bilmeyen yoktur emme :nazar:

bilmeyenler için yer tarifi arkadaşlar..birkaç çeşit yerden tarif ettim herkes kendine göre bildiği yerden daha kolay anlar diye
1-eski efes otelinin altı
2-yeni swiss otel oluyor orası yani
3-fuar montrö meydanında mcdonalds var ya..onun caddesine girin denize doğru yürüyün sona doğru solda..
4-cumhuriyet meydanından baktığında swis oteli göreceksiniz zaten otelin solundaki caddeye girin biraz ileride sağda...
5-eski sevgi yolu varya hani bir ucu hiltonun oraya çıkan..onun başında dur sağa bak..görüş mesafesinde

ben oranın resmin çeker koyarım birkaç güne kadar isterseniz fikirde olur şurasından burasından çıkartırsınız...çok merkezi biryer..sorun çıkacağını sanmam hiç

X