Haydii annisler kiyafet sovu basliyor

E

EU2

Ziyaretçi
neden hep bebisler cicilerini gösteriyorrrrrr birazda biz gösterelimmmm dimi amaa :eek: :eek:
bugün neler giydik ..neler aldik ?????? hatta nasil makyaj yaptik
kendimizi salmayalimmmmm
hadi cici anneler moda sow yapiyoruzzzzzzzz :CüvCüv: :dance:

lütfen kimse alinti yapmasinn alanin pc sine vürus girer ona göre delikafadulden :nazar:
:enbuyukkk:

iyi kalpli meleğim konuyu açtın ama bide başlasaydın resimlerle
pazartesi benim kociş geliyor resimlerimi çeksin veeeeeeeeeeeeee
pazartesi şovum başlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

iyi kalpli meleğim konuyu açtın ama bide başlasaydın resimlerle
pazartesi benim kociş geliyor resimlerimi çeksin veeeeeeeeeeeeee
pazartesi şovum başlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

saol bitanemmmmmmm dur bulup ekliom hemencicik kaydirigubbakcemile3
senin fotograflarida bekliyoruzzz

Son düzenleyen: Moderatör:
baya kötü cikmis kizlar camle cekmistim saclarimi :eek:

ayyyyyyyyyyyyy yavrum yerim seniiii.:jeyyar: maşallah şekerim çok güzelsin yinedelikafadulden

yaa kendime acmadim ´ben burayi sizde koyuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bekliyomm

hvik saol tatlim hadi koysana sendeeee :eek:

canan yavrummmmmmmmmmm
gece gece bayram ettik valla
bugüzellik ne kuzummmmmmmmm

ohoo canan oldu mu şimdi ya
iş açacaksın sen bizim başımıza
senin yüzünden burada hergün giyinip süslenip resim çektirmek zorunda kalacağız valla :))
üşenirdik ne güzel büütün gün pijamalarla falan :pPP

bu arada çok yakışıyo annelik maaaaaşallah

ohoo canan oldu mu şimdi ya
iş açacaksın sen bizim başımıza
senin yüzünden burada hergün giyinip süslenip resim çektirmek zorunda kalacağız valla :))
üşenirdik ne güzel büütün gün pijamalarla falan :pPP

kaydirigubbakcemile3 artik pijama devri kalkiyorrrrr delikafadulden alkisalkisalkis
hadi sibelcimmmm koyun be görende kis kendine album yapmis dicek -tatlicadiarzu- :roflol:

e yakında hiç çekilmedim kiii
hatta akşam eşime diyodum ya ne aptalız diye durmadan oğluşun birileriyle fotolarını çekip duruyoruz şöyle 3ümüz birarada 1 ya da 2 foto var
bir de birbirimizin fotoları yok bu haftasonu resm çekilelim diye
yarın çeker koyarız

Canan kı maşallah yakıon ortalığı şekerim

delikafaduldendelikafadulden bu canan da durup durup değişik konular bulup acıyor hergün :dilcikar:
nerdende aklına gelir bilmemmm
sibel dedigin gibi bende sabahtan aksama kadar pjamalarla duruyorum.kociş işe giderken görüyo akşam gelince de aynılarıyla görüyo utanıyorum ama napıyim hem üşeniyorum hem de fazla kıyafetim olmuyorr -tatlicadiarzu-saldım çayıra mevlam kayıraaa :smiley-cool:

canan tükürem emiiii topıgıne bole topıkmı olur bee kendı fit cekıp cekıp koyuyo bızı dusunen yok tabe bu arada sıbelcım bızım de bı ıkı tane aıle resmı var onlardada kazma gıbı cıkmısım utanıom komaya buralara cekılemedık adam gıbı bısı

ben de sırf bu miskinlikten kurtulayım diye işe gidip gelmeye başladım valla
budan sonra işe gitmek için hazırlandıkça foto çekilirim barii :))

ay çiğdem sorma yaa
geçen kendimce giyindim aynada baktım falan oh yaa dedim sonunda kıyafetlerime girmeye başladım o gün resim çekildik
anam bir bakayım resimlere sumo güreşçileri halt etmiş :))))göbiş onlarınki gibi sarkmmış
ıyyyy iğrendim kendimden :pP

X