Hayırlı kısmet için Fetih Süresi

Bilincsiz Taksir

Rabbi zidni ilma**
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2016
699
1.755
Merhaba kızlar,

Diğer konudaki grup devam etmediği için yeniden bir grup oluşturmak üzere bunu açtım. Katılmak isteyen olursa 7 gün içinde bitirmek şartıyla 9999 kere Fetih Süresinin ilk ayeti “İNNA FETAHNA LEKE FETHAN MÜBİNA ” yı okumak üzere 5 kişilik bir grup oluşturup kişi başı 2000 tane okuyalım diyorum.

Talep olursa bitirdikten sonra yeni gruba başlayabiliriz. Katılmak isteyenler varsa ismini yazsın 11inde başlayalım. Daha hızlı kabul olması için en yakın açık gün 11 Temmuz.

Temmuz ayı açık günleri:

11-13-14-15-16-18-19-21-22-23-25-26-30-31

1. Bilincsiz Taksir Bilincsiz Taksir Allah kabul etsin (1) (2) (3) (4) (5)
2. L Live_Your_Life Allah kabul etsin (1) (2) (3) (4) (5)
3. _Simurg_ _Simurg_ Allah kabul etsin (1)(2) (3) (4) (5)
4. Chemistcan Chemistcan Allah kabul etsin (1) (2) (3) (4) (5)
5. Namaria Namaria Allah kabul etsin (1)(2) (3) (4) (5)

Senfonim Senfonim in önerisiyle ardından bi fetih süresi de okuyabiliriz, daha etkili olur.

Son düzenleme:
Kızlar madem öyle biz başlayalım 5 kişi. Takip kolaylığı açısından sıra kimdeyse 1999 diğerleri 2000 okusun.

Şuan benim için okumakla başlayalım:

"Allah'ım evini ve işini bilen, eşine sadık, karşılıklı güven sahibi olduğumuz huzurlu, sevgi dolu, gönlümüzü hoş tutacağımız hayırlı bi kısmet, sevdiğin bi kulunu nasip et. Amin."

Benim niyetim bu şekilde. Siz de benim için bu niyetle okursanız sevinirim. Sıra size geldiğinde siz de duanızı yazın. Bugünden başlayalım. Zaman geçtikçe hızlanırız zaten. Bir kişininkini en geç 3 günde bitirmeliyiz. Hadi bakalım şimdiden hepimizinkini Allah kabul etsin. Halkımızda hayırlısını; hayırlısını da gönlümüze razı eylesin.

1. Bilincsiz Taksir Bilincsiz Taksir -1999
2. L Live_Your_Life - 2000
3. _Simurg_ _Simurg_ - 2000
4. Chemistcan Chemistcan -2000
5. Namaria Namaria -2000

Kızlar madem öyle biz başlayalım 5 kişi. Takip kolaylığı açısından sıra kimdeyse 1999 diğerleri 2000 okusun.

Şuan benim için okumakla başlayalım:

"Allah'ım evini ve işini bilen, eşine sadık, karşılıklı güven sahibi olduğumuz huzurlu, sevgi dolu, gönlümüzü hoş tutacağımız hayırlı bi kısmet, sevdiğin bi kulunu nasip et. Amin."

Benim niyetim bu şekilde. Siz de benim için bu niyetle okursanız sevinirim. Sıra size geldiğinde siz de duanızı yazın. Bugünden başlayalım. Zaman geçtikçe hızlanırız zaten. Bir kişininkini en geç 3 günde bitirmeliyiz. Hadi bakalım şimdiden hepimizinkini Allah kabul etsin. Halkımızda hayırlısını; hayırlısını da gönlümüze razı eylesin.

1. Bilincsiz Taksir Bilincsiz Taksir -1999
2. L Live_Your_Life - 2000
3. _Simurg_ _Simurg_ - 2000
4. Chemistcan Chemistcan -2000
5. Namaria Namaria -2000
bana uyar.bugunden baslıyorum o halde.Allah kabul eder ınsallah hayırlı kısmetın olur..
3 gun sure de gayet makul.
yalnız acık gunlere gore okuyacagız ya bugunden sonrakı acık gunu nereye bakıp bılırız?
herkes ıcın acık gunu bulup o gun baslarız okumaya.

Topik topik bakıyorum dolaşıyorum kimse süre okumuyor....Diğer okuduklarımızla bırlıkte sürede okusak yada ayrı bır topıkde bırkac süreyi dönüşümlü okusak ...bır hafta Fetih bır Hafta yasin mesela ...bir hafta meryem süresi Vakıa....4 ünü okuyabılırız sırayla...
Bır ara böyle bır topik vardı gercekten o ara değişimleri hissedıyordum ben...
Bunu şimdi yapamazsanız bile en azından buradA Fetif süresini de okuyalım en azından 1 er tane diğerıyle bırlıkte ?

Topik topik bakıyorum dolaşıyorum kimse süre okumuyor....Diğer okuduklarımızla bırlıkte sürede okusak yada ayrı bır topıkde bırkac süreyi dönüşümlü okusak ...bır hafta Fetih bır Hafta yasin mesela ...bir hafta meryem süresi Vakıa....4 ünü okuyabılırız sırayla...
Bır ara böyle bır topik vardı gercekten o ara değişimleri hissedıyordum ben...
Bunu şimdi yapamazsanız bile en azından buradA Fetif süresini de okuyalım en azından 1 er tane diğerıyle bırlıkte ?
bence olabılır dıger arkadaslar ne dıyor acaba

canım ben çalıştığım için hem sureleri hem okumaları bir arada yapamam zaten akşamları namazdan sonra ayetleri okuyorum anca yetiştirebilirim bu uygulama böyle başladı sure ve okumaları bu listeye dahil etmeyin bence ya da ben cıkayım evet deyip okuyamasam hakkınız geçer

X