Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

Benim 21. gün yapılan pregesteron testimde sonuç 5,68 çıktı dr gonophone verdi ve tekrar baktırdık 27 ye çıkmış ilaç fayda etmişti o ay gebe kaldım ve düşük olsu aradan 9 ay geçti dr ilaca devam dedi arada rahim hilmi çekindim bu arada filmden sonra ilaç içmeyi bırakıp hayıt içtim ben 2 fincan suya 2 tatlı kaşığı katıp sadece akşamları içtim tadı iğrençti şeker katıp içtim tabi adetimin 1. günü başladım ve 12. gün bıraktım merak edip pregesterona tekrar baktırdım veeeee 26,9 çıktı tıbben ıspatlamış oldum ve dr um bilmiyo ama ben ilacı bıraktım bu ay yine hayıt içeceğim kesinlikle tabsiye ediyorum yumurtaları çok iyi uyarıyo.

Dolara senin dr un ne diyor nasil adetlenemedin farlutal ictikten 10 gun icicnde yada 10 gun sonra gelmesi lazim hamile falan olmadigina eminmisin
yeşimcim bekarım ben hamile olmam çooooook düşük bi ihtimal...ve bu arada pardon bugün 9. gün.ben adet olacağım zaman sadece göğüslerim çok acır,şimdi de aynı belirtiler var.ama 1 ay sonra evleniyorum ve bu gecikme beni evlilik öncesi çok strese soktu hep içimde ya bi daha olmazsam diye korku var...eskiden glukofaj kullanıyordum ama bitkisel şeyleri duyunca bunları denemek istedim,o ilaçla her ay adet oluyordum bikaç gün gecikse de...acaba ilaca devam mı etsem?bizlerin adetleri çok düzenli olmadığından hamile kaldığımı anlamam ve hamileliğe bi zararı olur diye korkuyorum.ooofffsenağlama

hayıt suyunu kullanmayı niye 12. gün bıraktın? özel bir nedeni var mı?

bilmiyorumki dilara simdi kendi derdime dustum gecen ay 4 dunde adet olmustum demistim ya bu ay adet olamadim belirti falanda yok yine mi eskiye dondumdiye korkuyorum ama hayit tohumunu hep kullandim gebelik testi yaptim ama negatif dahada yapmak istemiyorum ne yapcam sasirdim ya acaba biraz daha m beklesem cunku hayit tohumu bir iki ay yarayip sonra yaramicak degil heralde bu 3. ayim kullanmamda her ay adetlendim bu ay nedense henuz yok diyorumki cok stresli bir ay gecirdim ondanmi acaba gecikti gercekten cok stresliydim

sorryy canim ben seni evli sandim ondan dedim hamilemisin diye yasin kucukse ondanda olabilir ama off ben ne yapsam ki onu bilemiyorum

yaşımda küçük değil 30 yaşındayım...
25 gün sonra evleniyorum ondan sanırım stres var gelmiyoooooo

Olabilir stresten benim de allak bullak oluyor streslenince sanirim bu ayda ole oldu ayy neden gelmiyor deliricem

canım hemen panik yapma. kendin diyorsun stresli bir ay geçirdim diye. ondandır bence yada daha iyisi bebişin gelmiştir de ilk yaptığın testte saklanmıştır.:lepi:

Canim insallah oledir ama nedense hic umidim yok bu konuda ama hayit tohumu bir yarar bir yaramaz lik yapmaz heralde her ay adetleniyordum ne guzel sogan suyumu icsem diyorum korkuyorum bisey vardir diye

kıslar sonunda adet olduuum:teytey: ama bitkisellere devam mı edeyim yoksa glucophage a mı(ki bana çok faydası oldu) karar veremedim ve fikirlerinizi almak istiyorum

kızlar bişi sorcam ben de ada çayı içiyorum ama ne zamanla bırakmamaız lazım yani durmadan mı içicez yoksa bıraktığımız dönemler olmalımı mesela şu an adet dönemim gene içiyorum kaç gün sonra bırakmam lazım

şu adaçayı hakkında hala emin değilim geçen ay kullundım adet döneminde yumurtlama tarihime yakın bıraktım ama sitede dolanırken hiç kullunılmayacakmış deniyorr kafa karışıyor yaa

çok doğru söylüyorsun gözekçim neye inanacağımızı şaşırdık biri iç derken öteki sakın içme diyor yapıcaz biz ya şu bebeler bizi üzmeden gelseler ya ne olur sanki ben bu ay bal çörek otu tarçını denicem bakalım sonuç ne olacak

evet belenaycım insan şaşırıyor bir umut diyoz ondada allak bullak yapıyorlar insanın kafasını dene canım o karışımı inşallah işe yarar

arkadaşlar bişey sorcam
3 gündür hyıt tohumunu içiyrm
ancak bu üç gündür doktorumun vermiş olduğu farluteli de kullanyrm-ki adet olayım.
adet olduktan sonra iğne yapacaklar .
ama bi sorum var
şimdi ilacım pazartesi bitecek
e ben bu hayıtı başladım ama aralıksızmı içicem yani kaç gün kullancam bu 1
ikincisi adetliyken içecekmiyim içmiyceksem kaçıncı gün başlıycam
ay arkadaşlar beni bilgilendiriseniz çok sevinirim
hatta bei listenize ekleyin
canan1985isa@hotmail.com

canım, ben aldığımdan beri hiç ara vermeden sabah akşam içiyorum. regl olduğumda da ara vermedim, ilaç kullanırkende.a.s.

hayıt otunu öneren ablalarıma,arkadaşlarıma çok teşekkür ederim sırnaşık şey yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum hiç bu kadar düzenli görmüyordum 28 günde bir adet görüyorum iki aydır.
şimdi merak ettim bu hayıt otu sadece yumurtlamamızı mı sağlıyor yumurta kalitesi diye bişey duydum forumdan,kaliteyi de mi artırıyor kifisfisfis,bir de kaç ay daha kullanmamız lazım düzene girdi diye hemen bırakmak olmaz herhalde,eskiye dönmesin sonra fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…