Hayit tohumu kullananlar ve adeti düzene girenlerin paylaşım alanı

birde ben hayıt suyunun düşüğe neden olup olmayacağını merak ediyorum. hani ada çayı yumurtlamadan sonra kullanılınca düşüğe neden oluyor deniliyor ya, hayıt suyu içinde böyle birşey var mı?:uhm:

canim bu konuda alman dr lar ile diger drlar fikir ayriligina dusmusler kimisi icilmemeli diyor alman drlarda icilir diyorlar diger bitkiler gibi degil yani

kızlar yazılarınızın hepsini okudum gerçekten hayıt tohumu çok faydalı bende netten araştırdım eskiden tedavi amaçlı kullanılırmış bende içmiştim ama faydası yok diye bırakmıştım hayıt hormonları düzenliyormuş benimde adet düzensizliğim var ama benim şikayetim geç gelmesinden değil erken gelmesinden 6-7 gün önc geliyor ve 10 gün sürüyor bu hayıt sadece geç adet görenler içinmi fydalı benim adet dönemimide kısaltmazmı acaba daha önce böyle bir sorunum yoktu 1 yıldır böyle devam etsemmi acaba hayıta ne dersiniz faydası olurmu

canim bak hormonal bir sorunsa o adet periodun nasil olursa olsun onu ayarlamaya calisiyor ama hemen faydasini goremessin surekli kullanim onemli gecmis olsun

yani hayit otu normale dondurecektir ama dedigim gibi kimi bunye cabuk cevap veriyor kimi gec cevap veriyor devamli kullan derim ama erken gelmesi de cok iyi degil dr git ilk once bir dr gorun sorununu bir anla ondan sonra kullan cogu kisi sorunun ne oldugunu biliyor bence dr danis ilk once bak bakalim neden bole oluyormussun

Arkadaşlar bişi sorcam hatta 2 şey sorcam
1. Mesela pazar akşami hafif hafif pembe pembe damlalar geldi pazartesi açildi tam anlamiyla gelmeye başladi.
şimdi ben burda adetimin 1. Günü olarak pazar günümü diycem yoksa pazartesimi.
şimdi eğer ilk damla damla geldiği gün diyosaniz 22.06.2008 tarihinde geldi. 28.06.2008 tarihinde bitti.
şimdi benim yumurtlama zamanim ne zamannnn ????????
Bu ay hayit tohumuyla birlikte yumurtlama dönemimide denk getircem bakalim nolcak acil cevaplarinizzi bekliyrm

canım lekelenmenin olduğu günü ilk gün olarak kabul etmek gerekiyormuş. ben de senin gibi bu konuda çok yanılgıya düşüyordum, birkaç doktora sordum. lekenin geldiği ilk gün adetin 1. günü olarak kabul ediliyor. bu kesin yani.
yumurtlama zamanına gelince adet siklusun kaç gün ona göre hesaplayacaksın. örneğin 30 günse 30-14 = 16. gün yumurtluyorsun tabi bunlar teoride böyle. adetleri çok düzenli olan hiç şaşmayan kişiler için geçerli. ama düzensiz olanlarda değişebilir. doktorlar adetin 12-14-16-18. günleri ilişki öneriyor tabi siklus uzunsa yani 35 güne kadar sarkıyorsa ilişkiye gün aşırı devam etmelisin. emin olmak için ya her sabah ateşini ölç. sitede bu konuyla ilgili başlıklar var onları incele istersen ya da ovulasyon teslerinden al ve onlardan uygula. umarım yardımcı olmuşumdur canım.

Arkadaşlar ben bir aydir hayit tohumu içiyordum geçen ay 64 çikmişti fsh hiçbir şey kullanmamiştim bu ay 49 oldu adetimde p.tesi geldi 3 gün iyi akti.hala bile biraz biraz akiyor bence hayit tohumunun etkisi fsh değerim düşmüş düşünün bir ayda 64 ten 49 a düştü her ay düşse bu 2 ayda düşer işte 19 lara 15 lere çünkü ben günde adece bir kere sabah içiyordum bence hayit çok iyi taviye ediyorum ben ben memnunum tüp bebek için tedaviye başladim doktor iğne verdi yumurtalarim küçük çünkü 3 tane iğne verdi yarin kontrole gidiyorum inş.tutar

arkadaşlar ben geçen hafta farlutal kullandım cuma bitti,bugün tam 1 hafta oldu,biter bitmez soğan suyu ve hayıta başladım ama hala adetim gelmedi ya:1no2:
göğüslerim de acımaya başladı ama hala gelen giden yok .. çok moralim bozukk

senin adına çok sevindim semoş. bir ayda bile ne kadar etkili olmuş hayıt. demek ki hayıta devam ediyoruz. sırnaşık şey

bende kullanmaya başlayalı bir ay olucak nerdeyse. 3 ay sonra baktırayım diyorum fsh değerime. bakalım bende de işe yaramış mı. İnşallah hepimizde yarar da bebişler gelir.a.s.

herkesde farklı zamanda etki yapıyor canım. sabırlı ol ve kendini sıkma bence. sıktıkça geciktirirsin.

bişey sorcam hani demişsinya yumurtkadım akıntım geldi.
nasıl yani???????
ilk defa duyuyorum
nasıl anlıycaz yumurtadığımızı
zaten benim çok akıntım var nasıl ayırt edicem???
cvp yazarsan çok ssevinirim
öptümmmma.s.

semoş senin adına çok sevindim. demekki bu hayıt suyu işe yarıyor. ben de senin gibi günde sadece 1 çaybardağı içebiliyorum. benimki hazır su şeklindeydi zaten. üzerine su ilave ediyorum. ama çok acı ve tadı çok kötü. yanında mutlaka başka birşey yiyip içmek gerekiyor. benim en son fsh d9-10 civarıydı umarım benimki de düşer. ben de ayrıca pko var.
canım bir de aklında olsun bir arkadaş bu sitede hayıt suyuna tüp bebek tedavisi sırasında da devam etmiş ve çok kaliteli yumurtalar elde edilmiş. hatta şu an hamile. inşallah senin de tedavin başarılı olur. Allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.

ben sabah akşam günde iki kere içiyorum. şişenin üstünde üç kere diyor. üç çok olur diye iki içiyorum ben ama ikidemi çok acaba?

merhaba canım ben kullandım ama bi netice alamadım 2 ay kadar kullanıp bıraktım bende aynı sorunu yaşıyorum ama şuan diana 35 kullanıyorum düzene girdi ama bırakınca yine sapıtıyo :)))

Canim yumurtlama akintisi hani eline biraz alinca uzuyor bu yumurtladginin belirtisi bayagi bir uzuyor o akintidan bahsettm ama onu yazali bayagi oluyor bazi kisilere daha gec etki ediyor oda hormonal sorunlardan ama ben 2 ay kullanip cok memnun kaldim

Dolara senin dr un ne diyor nasil adetlenemedin farlutal ictikten 10 gun icicnde yada 10 gun sonra gelmesi lazim hamile falan olmadigina eminmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…