Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

canm ben 1 cezveye 2 çay kaşığı attım kaynattım sonrada demlemeye bıraktım içtim ama çok acı tadı çok keskin geldı. ben mı fazla attım yoksa şekerlede kullanabılırmıyız
çok atmışsın cnm. keskin oluyor çok atınca. ben bir çay kaşığı atıyorum 5 dk kaynatıuyorum. bir kesme eker atıyorum içiyorum. öyle tadı güzel oluyor. ama bitki çayları şekersiz tüketilse daha faydalı diyorlar

ay çok keskindi. 2 bardaklık yaptım 2 çay kaşığı atayım demiştim. bayada nıyetlenmıstım içmek için. heveslıydım :) içemedım:) bugun az atayım.

çok atmışsın cnm. keskin oluyor çok atınca. ben bir çay kaşığı atıyorum 5 dk kaynatıuyorum. bir kesme eker atıyorum içiyorum. öyle tadı güzel oluyor. ama bitki çayları şekersiz tüketilse daha faydalı diyorlar
sen ne zamndır içiyorsun. faydalarını gordunmu

sen ne zamndır içiyorsun. faydalarını gordunmu
cnm bende bayadır içiorum ama düzenli değil. ben aslıında göğüs büyütmek için öğrendim bu otu. tabi her duyduğumuzu direk kullanmuyorum bir araştırdım bu tohum çok şeye faydallı dedim kullanayım. benim adet ağrıalarım da çok oluyor. ayrıca cinsel isteksizlikte vardı bende. bunu kullanınca düzenlii hemen far ediyor zaten. yani özellikle cinsel istek anlamında. 2 ay kadar kullanımdan sonra da adet ağrım azaldı hatta baya azaldı. ama maalesef göğüs için bana etki etmedi.

Cnm eltimde cikolata kisti yumurtalarini resmen sarmisti kullandi .. ilk ay kontrolde temiz cikti havadan bilgi deil bu yinede sen bilirsin doktoruna sor hayit ilaclarin ana maddesi yurt disinda kadinsal problemlerde kist vs bunun hapini veriyorlar..
Canim merhaba bendede cikolata kisti var sol yunurtalikta sag tupum kapali soldanda yumurtlamam olmuyor sanirim eltin nasil kullandi ayricaa bu yaziyi gorunce cok mutlu oldum insalkah banada faydasi olur

arkadaşlar ben 27 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim ve kendimi bildim bileli pcoluyum birsürü hastaneye gittim özel devlet farketmeksizin endokrin bölümleri vs adet düzensizliğime hiçbir şekilde doğum kontrol hapından başka çare bulamadım taki hayıt otunu fark edene kadar ilaç kullanmadan 8-9 ay bile adet görmediğim oldu gördüğüm zamanlarda ağrıdan ölüyorum miğde bulantısı belimde dizlerime kadar şiddetli ağrı deli gibi sinir iki büklüm sıcak su torbaları ile otururdum tabiri caizse yerimden kalkamazdım neyse gelgelelim int dolaşırken hayıt otunu gördüm araştırdım araştırdım vazgeçtim çünkü çok şey denedim aylarca soğan suyu içtim banamısın demedi anneme bahsetmiştim böyle bi ot varmış die annem almış bana aldım bunuda bi dene ne kaybedicen dedi 5 aydırda adet olmuyordum zaten 27 martta başladım o akşam içtim sadece baktım içilmiycek gibi değil devam ettim sonra baktım karnımda adet sancıları göğüslerimde ağrı ve bugün adet oldum bu kesinlikle hayıta bağlı çünkü ilaç kullanmadan benim adet olmam imkansız çok düzenlide içemedim üstelik ben ve adet sancım yok çok rahatım şu anda çalışıyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum 3 ay düzenli olarak mutlaka kullanıcam sonrasında doktora gidip tüm tahlillerimi tekrar yapıcam sonra Allahım kısmet ederse bebek istiyorum çünkü biz bir yıl denedik olmadı :KK43: hiç bişey kaybetmezsiniz kızlar çok zamanınınızıda almıyo tatıda o kadar kötü değil ben mutlaka deneyin derim inş ben bu tıbbın çare bulamadığı pco yu bu şekilde yenicem ( bi başka formdada paylaşmıştım )

arkadaşlar ben 27 yaşındayım 2,5 yıllık evliyim ve kendimi bildim bileli pcoluyum birsürü hastaneye gittim özel devlet farketmeksizin endokrin bölümleri vs adet düzensizliğime hiçbir şekilde doğum kontrol hapından başka çare bulamadım taki hayıt otunu fark edene kadar ilaç kullanmadan 8-9 ay bile adet görmediğim oldu gördüğüm zamanlarda ağrıdan ölüyorum miğde bulantısı belimde dizlerime kadar şiddetli ağrı deli gibi sinir iki büklüm sıcak su torbaları ile otururdum tabiri caizse yerimden kalkamazdım neyse gelgelelim int dolaşırken hayıt otunu gördüm araştırdım araştırdım vazgeçtim çünkü çok şey denedim aylarca soğan suyu içtim banamısın demedi anneme bahsetmiştim böyle bi ot varmış die annem almış bana aldım bunuda bi dene ne kaybedicen dedi 5 aydırda adet olmuyordum zaten 27 martta başladım o akşam içtim sadece baktım içilmiycek gibi değil devam ettim sonra baktım karnımda adet sancıları göğüslerimde ağrı ve bugün adet oldum bu kesinlikle hayıta bağlı çünkü ilaç kullanmadan benim adet olmam imkansız çok düzenlide içemedim üstelik ben ve adet sancım yok çok rahatım şu anda çalışıyorum ve herkese şiddetle tavsiye ediyorum 3 ay düzenli olarak mutlaka kullanıcam sonrasında doktora gidip tüm tahlillerimi tekrar yapıcam sonra Allahım kısmet ederse bebek istiyorum çünkü biz bir yıl denedik olmadı :KK43: hiç bişey kaybetmezsiniz kızlar çok zamanınınızıda almıyo tatıda o kadar kötü değil ben mutlaka deneyin derim inş ben bu tıbbın çare bulamadığı pco yu bu şekilde yenicem ( bi başka formdada paylaşmıştım )

peki hayıt tohumunu nası hazırlıyorsun ve günlük ne kadar içiyorsun...

peki hayıt tohumunu nası hazırlıyorsun ve günlük ne kadar içiyorsun...
1 çay kaşığından azıcık fazla havanda dövüyorum suyun içine atıyorum kaynamaya başladıktan sonra iki dakika daha kaynatıp altını kapatıyorum 10-15 dakika dinlendirip süzüp içiyorum sabah ve akşam sabah bazen tok bazen aç akşamlarıda yatmadan önce ben kesinlikle gördüm faydasını 27 martta başladım 3 ay devam edicem tavsiye ederim :)

Arkadaşlar ben de bu otu dün temin ettim çocuk istiyorum umarım vesile olur ben adaçayı ile beraber başlayacağım sabah adaçayı akşam hayıt otu adetin 2. Gün başlanıp 12. Güne kadar devam edilmesi söylendi bana umarım işe yarar

arkadaşlar selam forumu inceledim fakat hiç emziren anneler paylaşımda bulunmamış 29 yaşındayım ve göğüslerim berbaat durumda çok küçük ve içleri tamamen boşaldı benim içinde bi işe yarar mı acaba bunları kullansam

1 çay kaşığından azıcık fazla havanda dövüyorum suyun içine atıyorum kaynamaya başladıktan sonra iki dakika daha kaynatıp altını kapatıyorum 10-15 dakika dinlendirip süzüp içiyorum sabah ve akşam sabah bazen tok bazen aç akşamlarıda yatmadan önce ben kesinlikle gördüm faydasını 27 martta başladım 3 ay devam edicem tavsiye ederim :)
canm hayıtı hala kullanıyomusun? 3 ay kullanıcam demişsin göğüslerine etkisi oldu mu?

slm.Arkadaşlar fsh.hormonunu düşürmenin en güzel yolu hayıt suyundan geçiyor 1 ay sabah akşam ictim fsh.degerim 45.8 den 3.37 diye dustu mutlaka deneyin denerim
Aaa ciddimi cok ise yaramis..bendede biraz yüksek fsh...ayrica yumurta buyumedi ve tüp bebek tedavisi yarida kaldi..srnce bendede ise yararmi sen nasil kullsndin halen devam ediyormusun

Arkadaslar merhaba,
Ben de kendimi bildim bileli polikistik over hastasiyim ve ilac kullanmadigim surece nerden baksaniz 3- 4 ayda bir adet goruyorum.
Fakat arastirnalarim sonucu eylul ayinin 15 inde yani adet bitimimden 1 hafta kadar sonra hayit tohumunu icmeye basladim. Ve bugun yani ekim 6 da adet oldum . Hala inanamiyorum . Hormon degerlerime ise iki gun sonra baktiracagim. İnsallah hormon degerlerim de duzene girmistir.burdan paylasacagim

Mrb bende polikistikover var sende ise yararsa mutlaka yaz olur mu? Bende duzensizlik yasiyorum bebis olmuyo

Slm ben 3 kez tup bebek yaptırdım hersey yolunda gitmesine rağmen endimetrium 6.5 üstüne çıkmadı ve tutmadilar sonrasında takibi yapılırken hayit tohumunu çay gibi sabah akşam 1 ay içtim endimetrium 8.7 ye çıktı hemde 1 ayda şimdi tekrar tup bebege başladık bende hayit tohumunu içmeye başladım hayirlisi ama bence ise yarıyor. ..

Arkadaşlar bekarım 22 yaşındayım fsh değerimin 19 Çıkması üzerine Amh testi yaptırdım ve 0.02deb küçük çıktı malesef. Yani daha eevlenmeden denemeden, çocuğumun olma olasılığının çok çok düşük olduğunu öğrendim. Bu hayıt toHumu bi işe yarae mı bende, amh ile ilgili bilgisi olan arkadaşlae yardımcı olabilir mi:/ evli olmadan öğrenince eli bomboş Dua etmekten başka hiÇ bir şey yapamıyorum, napmam gerekiyor :KK43:

Hayıt tohumu adetı duzenlıyor ve kıstlerı yok edıyor. Kullanmanızı tavsıye ederım

X