Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu kullandım..Bende işe yaradı..

Arkadaşlar bekarım 22 yaşındayım fsh değerimin 19 Çıkması üzerine Amh testi yaptırdım ve 0.02deb küçük çıktı malesef. Yani daha eevlenmeden denemeden, çocuğumun olma olasılığının çok çok düşük olduğunu öğrendim. Bu hayıt toHumu bi işe yarae mı bende, amh ile ilgili bilgisi olan arkadaşlae yardımcı olabilir mi:/ evli olmadan öğrenince eli bomboş Dua etmekten başka hiÇ bir şey yapamıyorum, napmam gerekiyor :KK43:
ibrahim saraçoğlunun programlarında bu değerlerden bahsetmişti..umutsuzluğa kapılmayım amh değerindende bahsetmişti..yükselebilir diye hatırlıyorum

Mrb arkadaşlar 3 ay önce ben kürtaj oldum bebegimi kaybettim kürtajdan sonraki 2. Reglim 3 gün gecikmeli oldu ve 10 gün sonra kahverengi lekelenme hatta ara sira kanama oldu bu surede 2 defa dr a gittim ama bi neden gösteremediler nedenini anlayamadılar kist yok gebelik yok sorun yok, sıkıntıyada soktu bu durum beni lavaboya her gidişimde kanama leke görüyodumbende biraz araştırdım ve hormonlarda olan bazi degısikliklern böyle lekelenmelere sebep oldugunu okudum bi yerden,hayıt tohumununda hormonları düzenledigini bildigimden 3 gündür kullanıyorum ve 15 gündür devam eden lekelenmem tamamen bitti ben hayıta bağlıyorum bunu doğru düsunmüşüm demekki ve hayıtın gerçekten mucize olduguna daha cok inandım.birileri icin faydali olabilir diye yazmak istedim hayıtla ilgili başka konudada paylaştim faydasi olur belki birileri için diye:KK73:

ibrahim saraçoğlunun programlarında bu değerlerden bahsetmişti..umutsuzluğa kapılmayım amh değerindende bahsetmişti..yükselebilir diye hatırlıyorum

İnşallah ya, düzenli olarak kullanmayı deneyeceğim şu hayıt tohumunu en yakın zamanda. Çok teşekkürler:)

Ben de hayıtı hap olarak kullanıyorum 1 hafta oldu kullanalı cinsel istekte artış oldu ve adet Ağrı'larım nerdeyse hiç olmadı bu ay

Mrb arkadaşlar 3 ay önce ben kürtaj oldum bebegimi kaybettim kürtajdan sonraki 2. Reglim 3 gün gecikmeli oldu ve 10 gün sonra kahverengi lekelenme hatta ara sira kanama oldu bu surede 2 defa dr a gittim ama bi neden gösteremediler nedenini anlayamadılar kist yok gebelik yok sorun yok, sıkıntıyada soktu bu durum beni lavaboya her gidişimde kanama leke görüyodumbende biraz araştırdım ve hormonlarda olan bazi degısikliklern böyle lekelenmelere sebep oldugunu okudum bi yerden,hayıt tohumununda hormonları düzenledigini bildigimden 3 gündür kullanıyorum ve 15 gündür devam eden lekelenmem tamamen bitti ben hayıta bağlıyorum bunu doğru düsunmüşüm demekki ve hayıtın gerçekten mucize olduguna daha cok inandım.birileri icin faydali olabilir diye yazmak istedim hayıtla ilgili başka konudada paylaştim faydasi olur belki birileri için diye:KK73:
Canım öncelikle çok ama çok geçmiş olsun.yazınızı yeni gördüm.şimdi iyi olmanıza sevindim.verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.sağlıkla kalınız...

Dut kurusu yiyin hanımlar :KK28:
Masanızın üstünde bir kase bulunsun.Girin çıkın yeyin :KK66:

Arkadaslar evlenecehim adam sutyenden dolayi buyuk hayaller kuruyor ama oyle bir durum yok su haplardan siparis ettim yarinda hayiti aliyorum 2 kup buyuse yeter haplari kullanip gogusleri buyuyen varsa bilgi rica ediyorum

Arkadaşlar hayıt tohumu hakkında biraz araştırma yaptım göğüslerim baya bi küçük 75 destekli bile büyük geliyor yani biara çok kafaya takmıştım şerbetçi otu çörekotu yağı ve adaçayı üçlemesini denedim faydası oldu biraz fakat kullanımı zor geldi ve çörekotu yağının kokusundan nefret ettiğim için bıraktım bırakınca yine eskisi gibi oldu minnak memitolarım:p
Yarın bu hayıt tohumundan alıcam gelişmelerden haberdar ederim sizleriHoppa

Arkadaslar bugun basladim hayit tohumuna 29/03/2016 bir sure sonra tekrar yazacagim olusan gelismeler icin yarinda hapa basliyorum onuda bildiririm

Gögüs büyutmede pek işe yaryacagıni düsunmuyorum bende kullaniyorum ama oyle bi etki hissetmedin..

Adet duzensizligi icin ise yariyo ama onu soyleyebilirim:KK66:

Arkadaşlar hayıt tohumu hakkında biraz araştırma yaptım göğüslerim baya bi küçük 75 destekli bile büyük geliyor yani biara çok kafaya takmıştım şerbetçi otu çörekotu yağı ve adaçayı üçlemesini denedim faydası oldu biraz fakat kullanımı zor geldi ve çörekotu yağının kokusundan nefret ettiğim için bıraktım bırakınca yine eskisi gibi oldu minnak memitolarım:p
Yarın bu hayıt tohumundan alıcam gelişmelerden haberdar ederim sizleriHoppa

arkadaşlar ben hayıt suyunu hamilelik için kullandım bir daha tövbe kullanmam göğüslerim kocaman oldu.çok şişmanlattı.bıraktım spora başladım ama kilolar gitmiyo. keşke içmeseydim

4 gun oldu kullanali sabah aksam toplam 4 cay kasigi goguslerimde cok ciddi bir dolgunluk hissi var reglime yaklaşık 10 gun var bilemedim simdihangisinden acaba

arkadaşlar ben hayıt suyunu hamilelik için kullandım bir daha tövbe kullanmam göğüslerim kocaman oldu.çok şişmanlattı.bıraktım spora başladım ama kilolar gitmiyo. keşke içmeseydim
Benim kiloya da ihtiyacım var göğüsede ikisi bi arada olursa harika olur tabi aşırısı zarar ama ben daha yeni başladım şimdilik sadece bi dolgunluk var ne kadar süre kullandınız acaba bu şikayetleriniz haricinde başka bi yan etkisi oldumu :KK68:

Benim kiloya da ihtiyacım var göğüsede ikisi bi arada olursa harika olur tabi aşırısı zarar ama ben daha yeni başladım şimdilik sadece bi dolgunluk var ne kadar süre kullandınız acaba bu şikayetleriniz haricinde başka bi yan etkisi oldumu :KK68:
1 ay kullandım bıraktım göğüslerimi çok büyüttü başka bi yan etkiside olmadı.inşallah göğüslerim eski haline döner

X