haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar bnden hafif pembemsi leke geliyo çok korkuyorum umarım kötü şeyler olmaz sevincimiz yarıda kalmaz...yarın test için merkeze gideceğiz değerimde inşllah olması gereken gb olur...:44::44:

Tebrik ederim canim Rabbim degerini kat kat artirsinsaglikli yavrular nasib etsin.hic tedirgin olma sana en yakin ornek gesmaa kendi yasadigini verdi.yeterki inan.benimde 9-10-11.ci günler lekelenmem vardi.cok şükür ikizlerim benimle.gebelik boyunca bu lekelenmelere alismLiyiz.hatta dun internette hafta hafta gebelik bolumunde ilerki haftalari okudugumda plesenta olusurkende bir kanama olurmus 10.haftadan sonra mesela.

Superisii tebrik ederim canım degerin cok cok guzel senin ikizler kesin tutundu ucuz demek istemiyorum cunku dr ucuzde illaki birini sonlandiriyor.bu kadar bebek hasretiyle yanarken Rabbim sana oyle bir tercih yaptirmak zorunda birakmasin inşallah. Ikizolsun saglikli olsunlar insallah.benim 11.gun 148 senin katlamayi 2kat hesaplarsak benim degeri bile geciyor ikizdir inşallah. Tlfndan smile kullanamiyorum halay cekmis farzet :)

anladım canım...
benimde yarın ya test günüm normal hastanelerde sonuç öğleden sonra çıkıyo o yüzden sordum aciller yaparmı diye
offf yarın nasıl geçicek zaman:KK5::KK5:

canım aile hekimleri bile yapıyor ama sonuç ertesi gün çıkıyor.
özel hastanelerin acilleri de yapıyor,
doktor isteğiyle değil de sen keyfii yaptırmak istediğin için 60 TL ücret alıyor. :KK53:
bilgin olsun canım.

çok teşekkürr ederimmm canımm benimm:KK16::KK16::KK16:inşallahh kan testiyle de onaylanır şimdilik daha tedirginim bakalım

inşallahh canımm doğrudurrr buna artıkk ihtiyacımm varrdıı çok zorluklar yaşadımm:KK14::KK14::KK14::KK14:o yüzden seninkini de yürekten istiyorumm,isim isim dua ediyorumm artıkk tanışmasakta yürekler bir oldu artık:KK19::KK19::KK19:

sağol canımcımm benimm:KK16::KK16::KK16:şimdi de ya 3 ü de tutarsa korkusu başladıı:18::18: Allahımm hakkımda ne hayırlısıyla öyle nasip etsin diyorum sonra rahatlıyorum birazz:KK9::KK9:

canım su gibi akıntı bence bir belirti,bende de oldu ablam da belirti olarak sürekli onu sordu akıntın varmıydı diye???inşallaahh güzel şeylere işarettirr

değerin çok güzel çıkmışş maşallahh:nazar::nazar: ben de yarın kan testi yaptırmaya karar verdimm güzel sonuçlarla gelirim inşallahh:emir_bebek::emir_bebek:

endo arkadaşımm benimm:KK19::KK19::KK19::KK19:inşallahh canımcım yaa yarın daha net belli olacak bakalımm,endocuların çoğu hamişş kaldıı bu topiktee,ilk defa engel olmadıı peşimizi bıraktıı pis hastalıkk:KK31::KK31:

sağol canımcımmm:KK16::KK16::KK16:isteyen bütün bütünn bütün arkadaşlaraa nasip olurr inşallahhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım tutsunda bebişlerin mevlam hakkında hayırlısını versin canım saglıklı olsunlar.. ve amin inş hepimiz hamiş kalırız

canım çok sevindim gözün aydın...aslında ben zaten hissetmiştim:KK9::KK9: darısı sonucuu bekleyen diğer kızlara olur inşallah.

bu arada aynı gün transfer yaptırdığım arkadaşlarım. muhtemel doğum tarihlerimiz neden bu kadar farklı??? sat'a göre dimi?

canım senin transfer de 24 hazirandı değil mi yanlış hatırlamıyorsam? benimki de öyle.benim sat 6 hazirandı ama merkezden bana 10 haziran olarak hesaplamamı söylediler. sat 10 haziran olunca tahmini doğum tarihi de 18 mart oldu:KK34:

saol cnm bnm seninde transfer iyi geçip ...hamileyim yazacaksınnnnnnnnn hayırlısı ile:KK49:

saol canım inş iyi geçecek inş embriyolarım saglıklı bölünmüşlerdir ve ben korkmadan korkusuzca alırım bebişlerimi..agzımıda okadar alıştırdım ki inş gerçek olur mevlam kollarımızı boş bırakmasın inş..
cnm yazını okudum hafif pembe akıntı normal derler ama sen yarın druna danış istersen..gönlünü ferah tut güzel anne bebişin sana geldi ve seni seviyor güzel güzel göbüşünde büyüyecek inş

superisi canm çokkk tebrik ederim:KK64::KK64::KK64:
bence de senin değerin yüksekki ikinci çizgi hemen belirdi
bugün gitsen çıkar yani

1demet1umt canm seni de çokk tebrik ederim:KK64::KK64::KK64:
değerin kat kat artsın inşlh

kuzey-28 caanm değerin çok güzel maşallah
dr un demiş bence de ikiz:nazar:

flologum canm yarın transferin çok başarılı geçer ve
inşlh 10 gün sonra seni de tebrik ederiz

melek ben jel değil iğne kullanmıştım testi beklerken ama
o su gibi akıntı bende de vardı bence hayra alamet:KK16:

inş canım agzın dil bal yesin inş ellerin etegin bebişlerle dolsun:)

anladım canım...
benimde yarın ya test günüm normal hastanelerde sonuç öğleden sonra çıkıyo o yüzden sordum aciller yaparmı diye
offf yarın nasıl geçicek zaman:KK5::KK5:

canım özel hastaneler her gün her saat yaparlar ve bir bir buçuk saat sonra çıkar inş..git rahatla istersen

canım devlet hastanesi acilinde yapılıyor sonuç 1 saat içinde internete veriliyor.

devlet hastanelerinin acillleri gebelik testi yapıyo mu :26::26:

tebrikler güzel anne rabbim kuçağımıza aldığımız günleride göstersin :)

canlarımmm:KK16::KK16::KK16: 10.gün değerimm 74.7 :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52:

çok mutluyumm hala algılamış değilimmm inşallahh katlanarak devamm ederr,darısı tüm isteyenlerin başınaa:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Tebrik ederim canim Rabbim degerini kat kat artirsinsaglikli yavrular nasib etsin.hic tedirgin olma sana en yakin ornek gesmaa kendi yasadigini verdi.yeterki inan.benimde 9-10-11.ci günler lekelenmem vardi.cok şükür ikizlerim benimle.gebelik boyunca bu lekelenmelere alismLiyiz.hatta dun internette hafta hafta gebelik bolumunde ilerki haftalari okudugumda plesenta olusurkende bir kanama olurmus 10.haftadan sonra mesela.

Superisii tebrik ederim canım degerin cok cok guzel senin ikizler kesin tutundu ucuz demek istemiyorum cunku dr ucuzde illaki birini sonlandiriyor.bu kadar bebek hasretiyle yanarken Rabbim sana oyle bir tercih yaptirmak zorunda birakmasin inşallah. Ikizolsun saglikli olsunlar insallah.benim 11.gun 148 senin katlamayi 2kat hesaplarsak benim degeri bile geciyor ikizdir inşallah. Tlfndan smile kullanamiyorum halay cekmis farzet :)

canım çok çok teşekr ederim.yazılanlar her geçen gün moralimi artırıyor senin ikizlerde sağ salim kucağına gelir inşallah. bnmdeğer düşük ya embriyonun biri kayıp sanırım. ama bana söyledi 3 4 yıl sonra bende geleceğim diyor:KK1: duyuyorum rabbimin izniyle o zamn 2 olcaz diyor Allahım herkese nasip etsin.....:21::21::21:

saol canım inş iyi geçecek inş embriyolarım saglıklı bölünmüşlerdir ve ben korkmadan korkusuzca alırım bebişlerimi..agzımıda okadar alıştırdım ki inş gerçek olur mevlam kollarımızı boş bırakmasın inş..
cnm yazını okudum hafif pembe akıntı normal derler ama sen yarın druna danış istersen..gönlünü ferah tut güzel anne bebişin sana geldi ve seni seviyor güzel güzel göbüşünde büyüyecek inş

çok tşkr filoloğum yarınki transferde rabbim hayırlar nasipeder inşallah..iyi düşün iyi şeyler olsun bn öyle yapıyorum ve oluyo....:KK76:

Yarın test günümdü ama bugün kanamam oldu :KK43:((((((((((
Progestanı bırakmadan adet baslar mı

canım sen hemen bi kan tahlili yaptrsan keşke, ona göre hareket ederdin.
normalde kullanılan ilaçlardan dolayı adet olunmuyor diye biliyorum, belki yerleşme kanamasıdır.moralini bozmaa:KK34:

slm kızlar yeeni müjde veren arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin hepimizi....kızlar bazılarıınız co aspirin kullandığınızı yazmışsınız bana doktorum vermemiştiiii ama neden vermedi dersiniz folbiolude haftada 2 kez kullanıyorum..birde ben ankarada tedavi gördüm ama çorumdayımmm sadece testler sonrası telefonda konuşuyorum merkezle o yüzden bunlar sanki havada kalıyo aceba bir önce burdan bi dotormu bulmalıyıım
:KK50:

canım corasprin yada göbekten vurulan iğneler kan sulandırıcı pıhtılaşma olmasın diye veriliyor sanırsam.. folibol da folic asit hergün birtane içsek iyi dior drlar..belki sana gerekli görmemişlerdir ama içinin rahat olması için ordada bir dr a görünsen iyi olur nasılsa artık ordasın değilmi ihtiyacın danışmak istediğin seyler ortaya çıkabilir

canım corasprin yada göbekten vurulan iğneler kan sulandırıcı pıhtılaşma olmasın diye veriliyor sanırsam.. folibol da folic asit hergün birtane içsek iyi dior drlar..belki sana gerekli görmemişlerdir ama içinin rahat olması için ordada bir dr a görünsen iyi olur nasılsa artık ordasın değilmi ihtiyacın danışmak istediğin seyler ortaya çıkabilir

sağol canım bana hiç birini vermediler bide benim kanımda zaten pıhtılaşma sorunu çıkmıştıı. etkilemez dediler ama ben en iyisi bir doktor araştırayım

X