haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar hamileliğimin 6.haftasına girecem yarın ama belirtim yok fazla , sadece kasıklarımda gerginlik ve belimde daha doğrusu kalçamın hemen üzerinde bir ağrı ara ara oluyor.mide bulantısı falan varmı diye soruyor çevremdekiler acaba bir sorun mu var bende neden midem bulanmıyor diye gün içinde tedirgin oluyorum:KK1: ama ilk haftalar çok uyuyordum eğer bu bir belirtiyse her an her dakika uyumak istiyordum.birde ilaçlarınız kaç haftaya kadar devam ediyor.benim doktorum sadece crinone jel i kullan dedi diğerlerini bıraktım folic asit de kullanıyorum bu arada

kızlar hamileliğimin 6.haftasına girecem yarın ama belirtim yok fazla , sadece kasıklarımda gerginlik ve belimde daha doğrusu kalçamın hemen üzerinde bir ağrı ara ara oluyor.mide bulantısı falan varmı diye soruyor çevremdekiler acaba bir sorun mu var bende neden midem bulanmıyor diye gün içinde tedirgin oluyorum:KK1: ama ilk haftalar çok uyuyordum eğer bu bir belirtiyse her an her dakika uyumak istiyordum.birde ilaçlarınız kaç haftaya kadar devam ediyor.benim doktorum sadece crinone jel i kullan dedi diğerlerini bıraktım folic asit de kullanıyorum bu arada

canım ben de 6. hafta içindeyim. bende de çok bişey yok.
gece yatarken karnım çok kasılıyo bir de aşırı derecede beyaz koyu kıvamlı akıntım var.
bulantı genelde 7. haftadan sonra başlıyormuş.
bazılarında hiç olmuyormuş. bakalım biz hangi grupta olacaz
biz kese görmek için yarın gidecez doktora :nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
şu anda folikasit, coraspirin, estrofem ve jel kullanıyorum
yarın doktor amca ne diyecek merakla bekliyoruz. :KK52::KK52:

kızlar herkese hayırlı pazarlar destinacım ikizler geliyor çok şükür maşallah :nazar::nazar:ebruli canım gözün aydın inan ne kadar sevindiğimi anlatamam filoloğum seninde gözün aydın yarın transferin varmış hayırlısıyla olur inşallah sakın moralini bozma benimde cuma günü transferim yapıldı 3. gün emriyosu kondu 2 tane 1. kalite şimdi evde gün sayıyoruz dualarınızı bekliyorum bu arada ben her gün 1 yasin okuyorum bugünde okuycam ekleyebilirsiniz

slm kızlar yeeni müjde veren arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin hepimizi....kızlar bazılarıınız co aspirin kullandığınızı yazmışsınız bana doktorum vermemiştiiii ama neden vermedi dersiniz folbiolude haftada 2 kez kullanıyorum..birde ben ankarada tedavi gördüm ama çorumdayımmm sadece testler sonrası telefonda konuşuyorum merkezle o yüzden bunlar sanki havada kalıyo aceba bir önce burdan bi dotormu bulmalıyıım
:KK50:
canım ben de coaspirin kullanmıyorum ama clexane iğne kullanıyorum ve folbiolü yarım içiyorum... Kaç defa sordum, hepsinde de yarım için dediler... bu arada ben de artık bir kadın doğumcuya geçmeyi düşünüyorum, tüp bebek merkezinde ne zamana kadar takipler devam edecek hiç bilmiyorum. kafam karışık....

Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin
Zor bi yolculuk bu Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Son düzenleme:
kızlarr hatırlıyorsunuzdur belki 7.gün bir test yapmıştımm ve negatifti çok etkisinde kalmıştımm çok da ağlamıştım:KK43::KK43::KK43::KK43:

sonra toparlandım test günüme kadar yapmayacağım dedimm teselli verdimm kendime ama bugün akşam yine beni bişeyler

dürtmeye başladıı:KK47::KK47::KK47::KK47:bir sürü olumlu-olumsuz düşünceler bir anda kalktım banyoya gittim anlık yaptım hemen testi.hiç umudum yok tabi yapıp çıkacaktım üzerinden belli bir zaman geçtikten sonra bakacam dedimm kendi kendime yaptım elimi yıkarken teste gözüm bir kaydı ikinci çizgi beliriyorr iyice birden netleştii nasıl şaşırdımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

böle oldu kızlarr umutlandımm açıkçası yarın kan versem mi salı test günümü mü beklesem karar veremedimm,sabah tekrar yapacam.saniyeler içinde ikinci çizginin çıkması beni çok mutlu etti hiç öle birşey yaşamamıştımm şükürler olsun dedimm Alllahh inşallahh tamamına erdirir tüm istyenlere nasip ederr inşalahhhh dedimm:KK49::KK49::KK49:

canımm çok şaşırdım vede sevindim şaka gibi haaaa önce negatif sonra pozitif çok şükür canım yaa senin adına ne kadar sevindim anlatamam canım benim .........halaylar senin için :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

canım pazartesi transfer yapılacak drum kan sulandırıcı verecem dedi birde haftada bir vurunacagın bir iğne dedi hatırlamıyorum aklım hastanede embriyolarım nasıl acaba nasıl bölünüyorlar mı? nasıl gidiyor? kaç tane pazatresiye kalacak..ve transferim nasıl geçecek...

ooooooo maşallah bebişlerine kavuşmana az kalmış .......gerçekten o dönemde benimde aklım hep embriyolardaydı hep diyodum kuzucuklarım napıyoki die ........inşallah hayırlısıyla alıp gelirsin kuzucuklarını :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar sizde su gibi bi akıntı geliyomu :26::26:crino jel den mi kaynaklanıyo acaba:44::44::44::44:

meleğim hiç denk gelemiyoz yaw :KK31::KK31:

bir sır vereyim kimse duymasın bu akıntılar gebelik belirtisi canım benim bu arada bu akşam hastanenin acilinde test yaptırsan nasıl olur :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

birde hala banyo işini duş şeklindemi yapıyosunuz .oturarak banyo yapmaktan korkuyorumm
canım ben transferin 3. günü banyo yapmaya başladım tabi çok sıcak suyla değil sıcak su kasları gevşettiği için düşük riskini artırıyomuş ılık suyla ayakta çok uzatmadan banyomu yapıyorum

destinam ikizlerin hayırlı olsun :KK16::KK16::KK16:

ben hep ikiz olduğunu sanıyordum zaten :KK49::nazar: Allah tamamına erdrisin :KK16::KK16:
saolasın canım allah razı olsun ikiz olurmu kızzz evet 2 embriyo transfer ettiler ama her kan testinde hemşireme sordum tek dedi hatta kese görmeye gittiğimizde tek kese gördük 2. sonradan atak yaptı :KK52::KK52::KK52:
darısı başına inşallah canımmmm:KK19::KK19::KK19::KK19:

canlarımmm:KK16::KK16::KK16: 10.gün değerimm 74.7 :KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52::KK52:

çok mutluyumm hala algılamış değilimmm inşallahh katlanarak devamm ederr,darısı tüm isteyenlerin başınaa:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

daha ne istiyon canım yaa benim bulantılar başladı bide sürekli bulanıyo mola verdiği zamanı kolluyom bişeyler yemek için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bana elevite bide crınone jele 3 aya kadar devam etcen dediler

kızlar herkese hayırlı pazarlar destinacım ikizler geliyor çok şükür maşallah :nazar::nazar:ebruli canım gözün aydın inan ne kadar sevindiğimi anlatamam filoloğum seninde gözün aydın yarın transferin varmış hayırlısıyla olur inşallah sakın moralini bozma benimde cuma günü transferim yapıldı 3. gün emriyosu kondu 2 tane 1. kalite şimdi evde gün sayıyoruz dualarınızı bekliyorum bu arada ben her gün 1 yasin okuyorum bugünde okuycam ekleyebilirsiniz

çooook teşekkür ederim canım maşallah seninde ikizler geliyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

tamamdır canım kaç yasin okuduğunu yaz eklerim :KK34::KK34:

Arkadaslar kanama olunca yarını beklemeden test yaptırdım çok şükür Allahıma pozitif çıktı gözlerime inanamadı. İnşallah sağlıkla tamamına erdidirir Amin

heheheheh ilk tebrik benden canım çoook tebrikler allahım kucağına almayı nasip etsin :KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar tekrar başladık yasinlere okumak isteyenler mesajı beğensinler eklerim :KK34::KK34::KK34:

1- nurdanur_______2 okudu
2-mıraclevalerıe__________2 okudu
3-1demetumut_______1 okudu
4-mavera19_________1 okudu
5-sevilimmm_______2 okudu
6-zumrutline________3 okudu
7-gzde87__________1 okudu
8-kardelen_27_________1 okudu
9-flufem_________
10-destina38__________
11-elifyesiller___________

Destina canım çok çok teşekkür ederim Amin Amin şu an çok şaşkınım devamı gelmez umarım kanamanın....Allah sana da
tüm bekleyenlere de sağlıklı evlatlarnasip etsin

du bi ahret sorusuna çekiyim :KK9::KK9: kaç embriyo transfer edilmişti kaliteleri asıldı değerin kaç çıktı bide son olarak doktoraa sordunmu kanamayı nasıl devam edicen ilaçlara

cnm bennm rabbim tamamına erdirsin çok çok sevindimmmmmmmmmmmmm.....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kanamaya gelince bnce iyiye işaretti oda pozitif oldu progestan iğneye mi başladın demişin yok cnm bnm merkezde test tarihim yarın yarını bekleyeceğim gittiğimde doktora sorarım bugün böyle idare edecez artık ...değerlerde çok çok artmışrır umarımmmm
burası ne kadr kısmetli maşallah test günlerimiz gelmeden mutlulugu paylaştık detaylar yarınnnnnn
rabbim bekleyen herkese versin:KK49:

armaan canm tebrik ederim sağlıcakla kucağına al inşlh

kızlar bişi sorucam şuan midem çok kötü hem bulanıyo hem yanıyo
başım da bi tuhaf ağrıyo
bunlar için şuan çok erken değil mi
yediğim yemek dokunmuş ya da baqşka bişey olabilir mi

mide bulantısına yanmasına bşy diyemeyeceğim cnm ama baş ağrısına gelince bnmde 2 gündür başım çok ağrıdı bilemedim neden:KK50:

arman hayırlı olsun bebişin Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin su perisi seninde gözün aydın basbaya hamilesin boşa üzdün kendini ben sana demiştim çok sevindim vallahi bence yarın kan ver destina cım ben 1 tane yasin okudum az önce yarın gene okurum canım kızlar bu arada yerleşme transferden sonra kaçıncı günde oluyor benimkiler 3. gün embriyosuydu cuma günü oldu transferim bugün sağ kasığımda bıçak gibi batmalar oluyo ara ara

canım ya çok sevindim ............darısı başıma ama benim hiç cesaretim yok.......
kaç embriyo vardı kaç hücreliydi tarnsfer edilen embriyolar pgt ye girmişmiydi senin
canımm çok şaşırdım vede sevindim şaka gibi haaaa önce negatif sonra pozitif çok şükür canım yaa senin adına ne kadar sevindim anlatamam canım benim .........halaylar senin için :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

ooooooo maşallah bebişlerine kavuşmana az kalmış .......gerçekten o dönemde benimde aklım hep embriyolardaydı hep diyodum kuzucuklarım napıyoki die ........inşallah hayırlısıyla alıp gelirsin kuzucuklarını :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

meleğim hiç denk gelemiyoz yaw :KK31::KK31:

bir sır vereyim kimse duymasın bu akıntılar gebelik belirtisi canım benim bu arada bu akşam hastanenin acilinde test yaptırsan nasıl olur :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ben transferin 3. günü banyo yapmaya başladım tabi çok sıcak suyla değil sıcak su kasları gevşettiği için düşük riskini artırıyomuş ılık suyla ayakta çok uzatmadan banyomu yapıyorum

saolasın canım allah razı olsun ikiz olurmu kızzz evet 2 embriyo transfer ettiler ama her kan testinde hemşireme sordum tek dedi hatta kese görmeye gittiğimizde tek kese gördük 2. sonradan atak yaptı :KK52::KK52::KK52:
darısı başına inşallah canımmmm:KK19::KK19::KK19::KK19:

daha ne istiyon canım yaa benim bulantılar başladı bide sürekli bulanıyo mola verdiği zamanı kolluyom bişeyler yemek için :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bana elevite bide crınone jele 3 aya kadar devam etcen dediler

çooook teşekkür ederim canım maşallah seninde ikizler geliyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

tamamdır canım kaç yasin okuduğunu yaz eklerim :KK34::KK34:
bilmiyorum canım ama jelin etkisindede varmış akıntı bilmiyorum hiçte test yaptırmaya cesaretim yok ki

du bi ahret sorusuna çekiyim :KK9::KK9: kaç embriyo transfer edilmişti kaliteleri asıldı değerin kaç çıktı bide son olarak doktoraa sordunmu kanamayı nasıl devam edicen ilaçlara
Canım dr u aramadım kanama olursa diye bi iğne yaxmışlardo onu vurdurcam birazdan , yarın ayrıntılı konuscam drla 2 tane 2. Gün emb transfer etmişlerdi 4 hücreli :nazar: 130 çıktı 11. Gün değerim... Senin nasıldı değerler blast mıydı seninki
cnm bennm rabbim tamamına erdirsin çok çok sevindimmmmmmmmmmmmm.....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kanamaya gelince bnce iyiye işaretti oda pozitif oldu progestan iğneye mi başladın demişin yok cnm bnm merkezde test tarihim yarın yarını bekleyeceğim gittiğimde doktora sorarım bugün böyle idare edecez artık ...değerlerde çok çok artmışrır umarımmmm
burası ne kadr kısmetli maşallah test günlerimiz gelmeden mutlulugu paylaştık detaylar yarınnnnnn
rabbim bekleyen herkese versin:KK49:
Demet çok çok sağol canım inşallah seninkini de yarın ve sonraki günler artan değerler getirsin bize sağlıkla.
armaan canm tebrik ederim sağlıcakla kucağına al inşlh

kızlar bişi sorucam şuan midem çok kötü hem bulanıyo hem yanıyo
başım da bi tuhaf ağrıyo
bunlar için şuan çok erken değil mi
yediğim yemek dokunmuş ya da baqşka bişey olabilir mi
Çok sağol canım çok sağol sen de inşallah
Baş ağrısı ben de de oluyor

arman hayırlı olsun bebişin Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin su perisi seninde gözün aydın basbaya hamilesin boşa üzdün kendini ben sana demiştim çok sevindim vallahi bence yarın kan ver destina cım ben 1 tane yasin okudum az önce yarın gene okurum canım kızlar bu arada yerleşme transferden sonra kaçıncı günde oluyor benimkiler 3. gün embriyosuydu cuma günü oldu transferim bugün sağ kasığımda bıçak gibi batmalar oluyo ara ara

canım ya çok sevindim ............darısı başıma ama benim hiç cesaretim yok.......
kaç embriyo vardı kaç hücreliydi tarnsfer edilen embriyolar pgt ye girmişmiydi senin

bilmiyorum canım ama jelin etkisindede varmış akıntı bilmiyorum hiçte test yaptırmaya cesaretim yok ki

Çok sağolun kızlar... Darısı tüm bekleyenlerin başına sağlıkla.... Melekcim sadece 2 emb olduğu için pgtye gitmemişti. Ben de çok korkorak yaptırdım canım testi biliyorsun durumumu inşallah senin pozitifini de kutlucaz yarın

Çok sağolun kızlar... Darısı tüm bekleyenlerin başına sağlıkla.... Melekcim sadece 2 emb olduğu için pgtye gitmemişti. Ben de çok korkorak yaptırdım canım testi biliyorsun durumumu inşallah senin pozitifini de kutlucaz yarın
durumumuz aynı gibi inş benimde pozitif çıkar .....çok gerginim....benimde 3 embriyo olduğu için gitmedi pgtye benim 6 hücreliydi seninde 4 hücrelimiş sanırım galiba boşuna takmışım hücre sayısını

Son düzenleme:

canım gözün aydın.
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:
Rabbim tamamına erdirir inşallah :nazar::emir_bebek::nazar:

slm kızlar yeeni müjde veren arkadaşları tebrik ediyorum Rabbim tamamına erdirsin hepimizi....kızlar bazılarıınız co aspirin kullandığınızı yazmışsınız bana doktorum vermemiştiiii ama neden vermedi dersiniz folbiolude haftada 2 kez kullanıyorum..birde ben ankarada tedavi gördüm ama çorumdayımmm sadece testler sonrası telefonda konuşuyorum merkezle o yüzden bunlar sanki havada kalıyo aceba bir önce burdan bi dotormu bulmalıyıım
:KK50:

Aaaa ervanurcum ben de corumdayim canim:KK66: ben de istanbulda tedavi gördum simdi burdaki doktorumla devam ediyorum. Bende pihtilasma olmadigi halde coraspin ve hibor kullaniyorum. Folikasit iceren elevit diye bi hap var ona devam et dedi doktorum. Sen de kullanmalisin bence tabi once bi doktorunla gorus

X